Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock 2 - pierwszy teaser!

47 postów w tym temacie

Renor Mirshann, ty jesteś facetem?! Na tej karykaturze wyglądasz, jak kobieta!

Nie grałem w pierwszą część, więc mogę tylko napisać tyle, że z tego filmiku nie wiele da się wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież główna postać to nie jest zwykły ludzik a dwuletni wymiatacz wszystkiego co się rusza który jest zmodyfikowany genetycznie i zaprogramowany aby słuchać poleceń Fontaina w celu zabicia Ryan`a :P
Ot, marionetka która sama nic nie wie a Ty chcesz aby on pyskował przez radio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:36, Grinczar napisał:

Renor Mirshann, ty jesteś facetem?! Na tej karykaturze wyglądasz, jak kobieta!


Seriously, ludzie... Kolejny, który zwraca na to uwagę ;)

A myślcie sobie, że jestem kobietą, babka pisząca newsy o grach brzmi ciekawiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:01, Renor Mirshann napisał:

Seriously, ludzie... Kolejny, który zwraca na to uwagę ;)


Napisz niusa pod tytułem "Renor Mirshann to mężczyzna" ;)
Może wtedy nikt już nie będzie zwracał uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, naprawdę duża niespodzianka ! Bioshock był genialny ale zakończenie.. oby dwa nie zapowiadały kontynuacji. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała druga część. Czy będzie wybór już na początku kim się chce grać..? Coś czuję że napewno nie bedziemy grać tą samą postacią co w jedynce i że gry nie zaczniemy w Rapture :/ Mam przeczucie że zagramy jedną z siostrzyczek xDD.. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Szkoda że filmik w tak słabej jakości. I szkoda że tak mało mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:42, Daimon_Frey napisał:

> Seriously, ludzie... Kolejny, który zwraca na to uwagę ;)

Napisz niusa pod tytułem "Renor Mirshann to mężczyzna" ;)
Może wtedy nikt już nie będzie zwracał uwagi :)


Taa, i mam dołączyć fotki jako materiał dowodowy?;) No, thanks :P

Dzikq <- Reklam Opla nie kojarzę, w przeciwieństwie do szmacianek z LBP, które pewnie niedługo zaczną mi się śnić po nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock był wg. mnie grą rewelacyjną. Wyczekuję "dwójki" niecierpliwie, a ten teaser jeszcze mnie podsycił :) Ten filmik ma klimat. Mam nadzieję, że B2:SoD będzie tak samo rewelacyjny jak pierwsza część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ta dziewczynka wygląda jak... Jedna z siostrzyczek, która pewnie wyrosła. Hmm, osobiście nie wydaje mi się, żeby Bioshock 2 miałby być prequelem. Raczej myślę, że fajny byłby pomysł z kontynuacją tego co się działo po... No, żeby nie spoilować to powiem "zakończeniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:59, darklordvader napisał:

za dużo to ten trailer nie pokazał...


1,2,3 to trailer nie był, hej. Brawo za spostrzegawczość! Teaser to teaser czego się można po nim spodziewać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się przychylam do tego że Bioshock to jedna z najlepszych gier w historii. w jedynkę nie grałem odrazu po premierze, ale to z powodu słabego kompa. dopiero po jakimś czasie kiedy kupiłem nowego kompa i testowwałem wszystkie dobre gry po kolei pobawiłem się w tą produkcję. i muszę powiedzieć szczerze. dla mnie jest to gra, która wciągnęła mnie bardziej niż Crysis i CoD 4. niesamowita historia. Rapture mnie wciągnęło niesamowicie. bardzo charakterystyczne postacie, ciekawa fabuła no i oczywiście..... KLIMAT. grę przechodziłem kilka razy. i czegoś takiego w grze jeszcze nie było, więc niech nikt nie mówi że gra nie jest oryginalna, bo może się nie podobać, wkońcu każdy ma swój gust, ale ja sobie nie przypominam żeby jakakolwiek inna gra pokazywała taki świat, podwodnego miasta.

co do 2''ki to czekam niecierpliwie. liczę że to będzie to co w Bioshocku plus więcej, lepiej, jeszcze bardziej klimatycznie. z tego co mi wiadomo Bioshock ma być trylogią, więc 3''cia część także będzie. liczę na pomysłowość autorów, to dla mnie pozycja obowiązkowa. a tak na dodanie to kiedyś była informacja, że ma się pojawić Bioshock ONLINE. oby to była prawda. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować