Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock 2 - pierwszy teaser!

47 postów w tym temacie

Przesadzacie trochę z wychwalaniem tego BioShocka. Po pierwsze System Shock 2 był znacznie lepszy w budowaniu klimatu grozy. Po drugie, po paru godzinach zostawała tylko ciekawa historia, po co jak co ale z przeciwnikami i lokacjami mogliby się bardziej postarać. To samo, ciągle to samo, nie mało razy się nudziłem. Poza tym, elementy rozwoju postaci/broni pozostawiają wiele do życzenia. Wielki krok w tył od prekursorów.
Mają co dopracować, ale wierze w nich. Tym bardziej, że teraz głównym designerem, będzie gość od najoryginalniejszego i najlepszego moim zdaniem poziomu w grze, Fort Cośtam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 22:54, xRaphaelx napisał:

Po drugie, po paru godzinach zostawała tylko ciekawa
historia, po co jak co ale z przeciwnikami i lokacjami mogliby się bardziej postarać.
To samo, ciągle to samo, nie mało razy się nudziłem.


Tutaj przesadzasz albo w Bioshocka nie grałeś :P Albo poprostu gry nie poczułeś. Uważam że lokacje były różnorodne i świetnie przygotowane. Każda miała nawet swoją historię i coś oryginalnego. Ja jak grałem to samo zwiedzanie mnie zachwycało. Co do tego że Ci się nudziła to wina gustu, a o tym się nie dyskutuje xD Mnie jednak nie nudziła :] Chociaż trzeba przyznać że po genialnym początku poziom potem trochę spada.. ale to i tak nie zmienia tego że ta gra jest jedną z bardziej ambitnych ostatnich lat.

Dnia 16.10.2008 o 22:54, xRaphaelx napisał:

Poza tym, elementy rozwoju postaci/broni
pozostawiają wiele do życzenia. Wielki krok w tył od prekursorów.


eee... lol, to jest FPS ! Jak masz takie wymogi to zagraj sobie w RPGi. Widziałeś jakiegoś shottera z lepszym rozwojem postaci ?

..mass effect to zupełnia inna bajka jakby co.

---> wlodar88

Dnia 16.10.2008 o 22:54, xRaphaelx napisał:

co do 2''ki to czekam niecierpliwie. liczę że to będzie to co w Bioshocku plus więcej, lepiej, jeszcze bardziej
klimatycznie. z tego co mi wiadomo Bioshock ma być trylogią, więc 3''cia część także będzie. liczę na
pomysłowość autorów, to dla mnie pozycja obowiązkowa. a tak na dodanie to kiedyś była informacja, że ma > się pojawić Bioshock ONLINE. oby to była prawda. :D


O kurcze, skąd ty masz takie informacje ? Jak dla mnie to trochę za dużo na raz.. do tego chce dodać że ma powstać film Bioshock xDD Ale o to się nie martwię bo skoro reżyserem ma być Gore Verbiński to jednak jestem dobrych myśli.

http://pccentre.pl/news/show/Soundtrack_z_Bioshock_za_darmo_w_Internecie/i d=1651 3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać siostrzyczki juz urosły, teraz mają coś około 10 lat:P Były pluszowe misie, teraz będą metalowe misie:P Szkoda, że nadal nic nie wiemy o samej grze.
Gonzarion
Film teaster nie jest zapowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 00:33, Grizzly. napisał:

eee... lol, to jest FPS ! Jak masz takie wymogi to zagraj sobie w RPGi. Widziałeś jakiegoś
shottera z lepszym rozwojem postaci ?

..mass effect to zupełnia inna bajka jakby co.


Reklamowany był jako duchowy następca System Shocka. Po takich stwierdzeniach mam wymogi.

I widziałem nie jednego FPSa z lepszym rozwojem postaci. Chociażby wymieniony już SS2 czy Deus Ex(nawet kiepski Dark Messiah maił lepszy rozwój). Jak widać można mieć rozbudowany rozwój postaci w FPS i grę zwalającą z nóg. Bioshock jest dobry, ale u mnie nigdy nie będzie na tej samej półce co te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować