Zaloguj się, aby obserwować  
Bosper

Majesty czy ktoś pamięta tą grę?

75 postów w tym temacie

Była kiedyś taka fajna gra o tytule Majesty. Był równiez do niej dodatek któkego nigdy w polsce nie widziałem. mam pytanie do CDP, dlaczego ów dodatek nie wyszedł oraz dlaczego nie widziałem u nas Majesty 2, które było zapowiadane jakiś czas temu czyżby projekt upadł :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:16, Bosper napisał:

Była kiedyś taka fajna gra o tytule Majesty. Był równiez do niej dodatek któkego nigdy w polsce
nie widziałem. mam pytanie do CDP, dlaczego ów dodatek nie wyszedł oraz dlaczego nie widziałem
u nas Majesty 2, które było zapowiadane jakiś czas temu czyżby projekt upadł :( ??



Ja pamiętam tę gre!!! Kiedyś w cda dali "gold edition" - podstawka + dodatek razem. Bardzo fajna gra. Tylko że troche uprościłem sobie gre, a mianowicie "produkowałem" samych wojowników, nie chciało mi się zagłębiac w tajniki magii. Gra na jeden wieczór... jesienny bo jesienny ale 1 wieczór. Polecam jednak, jedna z najlepszych strategii w jakie grałem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do setllersów tylko hirołsów ps: czy ty to ten sam rywin co dostal bana??
A jeszcze gralem w majesty calkiem niedawno mimo podeszlego wieku wymiara chodz zasady sa dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:16, Bosper napisał:

Była kiedyś taka fajna gra o tytule Majesty. Był równiez do niej dodatek któkego nigdy w polsce
nie widziałem. mam pytanie do CDP, dlaczego ów dodatek nie wyszedł oraz dlaczego nie widziałem
u nas Majesty 2, które było zapowiadane jakiś czas temu czyżby projekt upadł :( ??



Grę pamietam świetnie i po tym jak dali w jakimś piśmie, przeszedł prawie całą ;).
Majesty 2 było robione, ale jakoś w latach 2002-2003 zaprzestali, a w końcy Cyberlore upadło :( i na razie nici z projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam gadacie, to byla jedna z lepszych gier w jakie w ogole gralem, ja mialem oryginalna polska wersje ;p fajny swiat fantasy ;p nawet miejscami byla trudna, te na najwyzszym poziomie misje byly hardcorowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gra była wydana przez CDA. Jednak nie kupiłem akurat tego numeru :( a chciałbym zdobyć dodatek w jakiś sposób. Czy może ktos wie w jaki sposób mam to zrobić?? Gdzie go znaleźć?? Oraz mam pytanie dlaczego nie zrobiono polskiej wersji dodatku do gry skoro jedynka była spolszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gierka była niezła, ale poziom trudności niektórych misji (szczególnie z dodatku) mocno przegięty. A w samej podstawce to najwięcej problemów nie sprawiła mi ostatnia misja (ta poszła gładko) tylko Tomb of The Dragon King lub cuś takiego. Te smoki rozwalające zamek mnie dobijały - ale się w końcu udało :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam Majesty, jedna z sympatyczniejszych gier jakie znam. Przepiękne budynki przyjemna wesoła muzyczka, sympatyczne głosy postaci :-]. Szczególnie lubiłem tego majordomusa, kiedy przedstawiał mi założenia kolejnych misji. Żałuje troche że w CDA była wersja English bo z tego co pamiętam wersja PL miała pare fajnych "błedów" jak np. przełożenie "HellBear" na "Czarciodźwiedzia". Gierka była ogólnie strasznie sympatyczna i miała wspaniały klimat, aż sie chciało zamieszkać w tym świecie :-D. Poza tym motyw strategi z takimi drobnymi elementami RPG bardzo mi się spodobał. Sim zarządzania królestwem fantasy, wyjątkowo oryginalna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ale czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdę dodatek do niej i podstawe w english bo chciałbym zagrać w dodatek a mam podstawe w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak będąc świeżo upieczonym posiadaczem P200MMX z 32 MB RAM i 2 MB S3Virge ;P odbiłem się od dema (ale to skomplikowane, to nie dla mnie :)). Dobrze, że po latach gra trafiła do CDA, bo dałem jej drugą szansę i przeszedłem całą (raz tylko wspomogłem się cheatami, w tej misji z dodatku, w której trzeba było rozwalać kurhany i z każdej gildii można było rekrutować tylko jednego bohatera, ale za to na 6 poziomie ;)). Szkoda, że z edycją z CDA nie działają te dodatkowe misję, które można było ściągnąć z netu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od niedawna i jak na razie jest super. Fajny świat, klimat, oryginalne założenia na jakich opiera się ta gra. Cudo!:D Szkoda tylko, że jak mówicie później bedą trudne misję. Ale i tak jest ekstra. Do tego jeszcze szczypta humoru:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować