Zaloguj się, aby obserwować  
Bosper

Majesty czy ktoś pamięta tą grę?

75 postów w tym temacie

To ta misja co albo zbierzesz okup albo ich rozwalisz? Jeśli tak to ja ją przeszedłem tak: Robisz tylko obozy łowców i w markecie wmyślasz szybko mikstury + sprzęt w kuźni. Trzeba tylko uzupełniać straty w łowcach, nie pamiętam czy się da robić świątynie, jeśli tka to zrób świątynie agreli, one dobrze współgrają z łowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo u kumpla na bardzooooooo starym kompie. 133MHz procek i grafika 2MB. Także taka gra wymiatała, szkoda, że w demie była tylko jedna misja ale to jedna z najlepszych strategii w jakie grałem. Bardzo mało osób o niej słyszało, a gra zasługuje na uwagę (co z tego, że jest stara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 kwietnia 2003 15:39 PCComCo
Rynkowy debiut gry „Majesty: Sovereign of Ardania” - rozbudowanej strategii czasu rzeczywistego - miał miejsce jeszcze w 2000 roku, a całość bardzo szybko zyskała sporą rzeszę wiernych fanów. Tymczasem, odpowiedzialny za oryginał zespół Cyberlore Studios oficjalnie poinformował o rozpoczęciu prac nad sequelem powyższej produkcji.

nom.. mam tutaj ze niby ją produkują ale na moje.. tak jak ktoś juz napisał .. projekt upadła le nic o tym nie pisza.. szkoda..

mam pytanie mam oryg. Majesty.. (PL) oraz ten dodatek Gold Edition z CDA.. ale juz po angieslku szukałem na turentach, aresie.. i w google.. spolszczenia ale nigdzie nie ma.. moze.. Wy coś byście mi pomogli ? nie chce mi sie tłumaczyc ze słownikiem gierki.. :/

help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze jak ja uwielbiam ta gre niestety nie mam plyty a mialem kiedys :D Mecze sie w demowke (max 120dni, poniej blad z C++), ile ja bym dal aby miec ponownie ta gre.. pisalem nawet w dziale pomoc, ale odpisali ze tej gry ju nie ma, ale jak bedzie to poinformuja, nadal nie mam odpowiedzi (a napisalem z miech temu). Odnosnie tej gry, jesli komus sie znudzi i bedzie chcial oddac prosze o kontakt przez GG 2621279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoabała ta gra - (1999 rok) a teraz do niej wrócilam - po latach :P słodko, że będzie majesty 2;
ale mam problem z dodatkiem chciała bym sobie przejśc z northen expantion ale nie mogę - po mam polską wersję podstawową:((

20070711132344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra cudowna. Dostałem na urodziny, tuż po premierze jakoś. Rąbałem w nią dwa lata bez przerwy, przeszedłem całą chyba kilka razy. Jak na tamte czasy zarówno grafika, jaki i mechanizm gry oraz fabuła powalały :D Pograłbym jeszcze ale płytka zagineła w akcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, mają robić sequel tej gry:P. BTW: zna ktoś jakiś naśladowców tej gry poza Miedeval Conquest? Zresztą z tymi grami jest tak, że Majesty pożyczył mi kumpel i mnie podobało się bardziej niż jemu, a ja pożyczyłem mu MC i wciągneło go bardziej niż mnie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu nie można kupić majesty w ofercie cd projekt skoro jest on jej wydawcą pl i czemu nigdy nie wydał dodatku do tej gry? Wie ktoś czy CDA sprzedaje swoje numery archiwalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:27, Smash-PL napisał:

Zastanawiam się czemu nie można kupić majesty w ofercie cd projekt skoro jest on jej wydawcą
pl

Pewnie dlatego, że wycofali ją ze sprzedaży (lub nakład został wyczerpany) - nic niezwykłego :).

Dnia 15.07.2007 o 15:27, Smash-PL napisał:

Wie ktoś czy CDA sprzedaje swoje numery archiwalne?

Pewnie, że sprzedają. Wystarczy otworzyć dowolny numer na stosownej stronie lub złożyć wizytę na ich stronie www. Tylko możesz mieć problem ze zdobyciem numeru z Majesty - napisz do nich maila lub zadzwoń i zapytaj, czy mają go jeszcze. W razie czego pozostaje jeszcze zawsze Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:53, Blackhand napisał:

Pewnie, że sprzedają. Wystarczy otworzyć dowolny numer na stosownej stronie lub złożyć wizytę
na ich stronie www. Tylko możesz mieć problem ze zdobyciem numeru z Majesty - napisz do nich
maila lub zadzwoń i zapytaj, czy mają go jeszcze. W razie czego pozostaje jeszcze zawsze Allegro.


Przeglądałem stronę z numerami archiwalnymi ( http://www.cdaction.pl/?strona=numer&numer=14#cd_top )
ale nigdzie nie zauważyłem opcji zamów/kup Oo, więc wysłałem im mail''a z zapytaniem a teraz czekam (już 2 dni :/) na odpowiedź.
Jak nic nie wyjdzie z CDA lub CDP nie wznowi wydania (a tu jest mała ciekawostka bo na stronie CDP ta gra nie widnieje nawet na ich liście, tak jakby nigdy jej nie wydali OO) to pozostanie zamówić z zagranicy (ale koszta, koszta TT).

P.S. Nie chce używanej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:01, Smash-PL napisał:

...
Przeglądałem stronę z numerami archiwalnymi ( http://www.cdaction.pl/?strona=numer&numer=14#cd_top
)
ale nigdzie nie zauważyłem opcji zamów/kup Oo, więc wysłałem im mail''a z zapytaniem a teraz
czekam (już 2 dni :/) na odpowiedź.

Chyba nic z tego nie wyjdzie - w CDA jest napisane, że w archiwum przechowują tylko 12 numerów wstecz.

Dnia 17.07.2007 o 16:01, Smash-PL napisał:

Jak nic nie wyjdzie z CDA lub CDP nie wznowi wydania (a tu jest mała ciekawostka bo na stronie
CDP ta gra nie widnieje nawet na ich liście, tak jakby nigdy jej nie wydali OO) to pozostanie
zamówić z zagranicy (ale koszta, koszta TT).

Na "starej" stronie CDP może by było w ofercie (ale pewnie z adnotacją "nakład wyczerpany"), ale po przeprowadzce na nową taki zabieg nie miałby sensu (pomyśl, ile "pustych" wpisów znalazłoby się w nowej bazie danych, sztucznie zwiększających jej rozmiar i oczywiście spowalniających jej działanie).

Dnia 17.07.2007 o 16:01, Smash-PL napisał:


P.S. Nie chce używanej :/.

Cóż, Twój wybór. Obawiam się jednak, że to jest jak na razie jedyne sensowne wyjście (ja tam z używek unikam tylko tytułów zabezpieczonych CD-Keyami, pozostałe - czemu nie, zwłaszcza, że dość często płytki noszą tylko niewielkie ślady użytkowania a czasami nie mają ich wcale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP wydawało Majesty w swojim czasie, czy nie moga zrobić tego samego co z sagą BG(podobne czasy wydania) i wypuścić za 15,99zł Majesty + dodatek nawet w wersji angielskiej, chetnie bym kupił, gdyż dodatku nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:06, Adamido napisał:

Świetna gra.Swego czasu się w nią zagrywałem ,chociaż denerwowała mnie samowolka herosów :P

Taa, najgorzej było z barbarzyńcami, chłopak rzucił sie do walki i bił się do konca...swojego najczęściej. Kiedyś zrobiłem taką akcję: miałem kupę kasy i czar leczący. I non-stop leczyłem jednego barbarzyńce, ktory bił sie z jakimiś ichnimi entami. Dzięki temu koleś sam wyrżnął watahę wrogów i zdobył wysoki poziom:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko czy ktokolwiek z Was, wie gdzie/od kogo moglbym zakupic Majesty w wersji polskiej?
Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować