Zaloguj się, aby obserwować  
Bosper

Majesty czy ktoś pamięta tą grę?

75 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 15:42, Naki-BoT napisał:

Witam,

Mam takie pytanko czy ktokolwiek z Was, wie gdzie/od kogo moglbym zakupic Majesty w wersji
polskiej
?
Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam.


Ja jestem w stanie "szubidubjukendens" oryginalne polskie wraz z instrukcja.

Mam pytanie czy ktos wie jak przejsc misje "Grobowiec króla smoków" - to ostatnia misja ktora mi zostala z expert i nie moge sobie z nia poradzic dodam ze z poprzednimi misjami nie mialem zadnego problemu ?

Zapraszam do lektury regulaminu [M] http://www.gram.pl/regulamin.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Ciebie poinformować, że Forum nie jest tablicą ogłoszeń.
Zapraszam do lektury regulaminu w celu uniknięcia wpadek w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałby być spełniony jeden warunek - musiałoby się coś takiego opłacać. Dlatego sądzę, że sporo większa szansa jest na to, by Majesty był dołączany jako bonus do sequela (jak wreszcie powstanie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu - nie tylko pamiętam Majesty, ale porywam sobie od czasu do czasu. Grę kupiłem zaraz po premierze i jest to jedna z moich najlepszych decyzji, bez problemu można pograć - grafika całkiem niezła, a "miodność" płynąca z ekranu jak była rewelacyjna, tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:29, Blackhand napisał:

Musiałby być spełniony jeden warunek - musiałoby się coś takiego opłacać. Dlatego sądzę, że
sporo większa szansa jest na to, by Majesty był dołączany jako bonus do sequela (jak wreszcie
powstanie :)).


Tak w ogóle to obawiam się że to nie CDP będzie dystrybutorem Majesty 2. Gry Paradox Interactive wydaje u nas Cenga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 16:58, kpiska napisał:

Tak w ogóle to obawiam się że to nie CDP będzie dystrybutorem Majesty 2. Gry Paradox Interactive
wydaje u nas Cenga :(


Majesty 2? Przecież ten projekt upadł jakieś 4 lata temu wraz z zakończeniem działalności przez Cyberlore.
Chyba, że coś się zmieniło od tego czasu :).


Z chęcią sobie odświeżę pamięć - Majesty było zdecydowanie jedną z najoryginalniejszych strategii w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:07, Backside napisał:

> Tak w ogóle to obawiam się że to nie CDP będzie dystrybutorem Majesty 2. Gry Paradox Interactive

> wydaje u nas Cenga :(

Majesty 2? Przecież ten projekt upadł jakieś 4 lata temu wraz z zakończeniem działalności przez
Cyberlore.
Chyba, że coś się zmieniło od tego czasu :).


Z chęcią sobie odświeżę pamięć - Majesty było zdecydowanie jedną z najoryginalniejszych strategii
w historii.



Ostatni Paradox Interactive wykupiło prawa do tego tytułu, więc pewnie szykuje Majesty 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Bardzo innowacyjne rozwiązania jak na tamte czasy (nie sterowanie jednostkami a jedynie wydawanie rozkazów)... Mam pierwszą, oryginalną wersję gry jaka wyszła! W pudełku jak na CD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : Czy ktoś kto zakupił grę może powiedzieć mi jakie jest spolszczenie ? Chodzi mi o to czy spolszczyli tylko napisy , czy może jest lektor tak jak w 1 wersji wydanej w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być spolszczenie tzw. kinowe (tylko napisy), ale z naszymi kochanymi dystrybutorami nigdy nic nie wiadomo :) (jak dziś pamiętam "jajca" z Desperados - wszyscy pytali, czy będzie pełne czy kinowe - odpowiedź CDP brzmiała "pełne kinowe" xD, oczywiście okazało się, że kinowe - same napisy po polsku, głosy zostawione oryginalne). W sumie ja też jestem ciekaw (pytałem jakiś czas temu w temacie o KK), jakie jest naprawdę to spolszczenie Majesty od Cenegi :). Jak by było pełne (i z dodatkowymi poziomami, które można ściągnąć ze strony gry, a które nie działają z wersją Gold), to na pewno bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się bo jednak DVD box ładnie wygląda na półce. Zawartość pudełka 1 płyta DVD i 16 kartkowa instrukcja .
Gra pyta się o język gry , polski ,czy angielski .Gra jest spolszczona kinowo i raczej działają z nią scenariusze stworzone przez producenta. Napisy mają parę literówek ,ale wszystko mieści się w granicy normy. Osobiście polecam wszystkim fanom starych gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by mnie interesowało jedno - czy w tej edycji Cenega umieściła poziomy The Wrath of Krolm i The Balance of Twlight. Na oficjalnej stronie Majesty ( http://www.majestyquest.com/) jest napisane "Majesty Gold Users: The new quests do not currently support the Gold edition of Majesty." i faktycznie - z wersją Gold (tą z CD-Action) poziomy te nie chcą działać (sprawdziłem). Jeśli znajdują się w wersji z KK lub działają z nią, to miałbym solidny argument przemawiający za zakupem :).
PS Szkoda, że Cenega nie pokusiła się jednak o pełną polonizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety twoje obawy zostały potwierdzone , dodatkowe levele ze strony producenta nie działają . Niby instalują się normalnie , widać nawet opis misji , ale po próbie uruchomienia wyskakuje błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:07, Straszyk13 napisał:

Niestety twoje obawy zostały potwierdzone , dodatkowe levele ze strony producenta nie
działają . Niby instalują się normalnie , widać nawet opis misji , ale po próbie uruchomienia
wyskakuje błąd .



kolejną wadą reedycji Majesty wydanej w KK jest instrukcja - ta spolszczona ma 16 stron (ostrzezenia, instalacja i jakies pierdoly) - pełna instrukcja ok.80 stron - jest tylko w jezyku angielskim w pdfie - heh, mogli juz spolszczyc i dac full w pdfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka - otóż wszyscy posiadacze gry na Steamie (Majesty Gold) otrzymali możliwość ściągnięcia wersji HD, oferującej panoramiczne rozdzielczości. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 10:05, Kadaj napisał:

Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka - otóż wszyscy posiadacze gry na Steamie (Majesty
Gold) otrzymali możliwość ściągnięcia wersji HD, oferującej panoramiczne rozdzielczości.
^^


Nice, choć z tego, co widzę, to "zwykła" edycja Majesty po prostu zniknęła ze Steama, więc to pewnie dlatego. Inna sprawa, że "wymieniono" Ci grę, która była wyceniona na 4,99€ na grę wycenioną na 9,99€, więc jesteś 5€ do przodu ;). No i masz dwa questy, które ze "zwykłą" wersją Gold nie działały (The Wrath of Krolm i The Balance of Twlight).
Swoją drogą żałuję teraz trochę, że jak była możliwość kupienia Majesty Gold za jakieś śmieszne pieniądze (chyba 1,49€ albo 1,99€) to nie skorzystałem.
PS Przy okazji - babol ze Steama - "karta produktu" Majesty Gold HD.

20120320181655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować