Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP: "Pure traktujemy bardzo poważnie"

25 postów w tym temacie

Taa demo jest świetne. Ale najważniejsze to jest zmienić rozdziałke. Na poczatku jest 1024X768 i gra się trudno bo mało co widać , ale po zmianie na 1280x1024 gra powala. Jest świetnie grywalna, grafika poprostu super. Ciekaw jestem jak to w pełnej będzie z wszystkimi trickami specjalnymi. Widziałem świetne gameplaye, jak kupię sobię gre to też jakiś nagram. Gra ma duży potecjał ale tak naprawdę jakoś cicho o niej. I słyszałem że jest bardzo krótka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jesli CDP potraktuje ta gre rownie powaznie jak inne, to bedzie naprawde "wesolo".

Do dzisiaj np. nie ma jeszcze dodatku Bring on the Sky do polskiego wydania Mass Effect, pomimo wielu szumnych zapowiedzi. Super powazne podejscie.
Ciekawe, czemu Pure mialoby byc traktowane lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spojrzeć na to z innej strony?
Za oceanem premiera Pure miała miejsce w dniu 16.09.2008r.
W Europie (m.in. UK) tytuł ten pojawił się w dniu 26.09.2008r.
Zakładam, że recenzenci dostali grę wcześniej... żeby teksty były na czas.

CDPROJEKT odpalił pre-order z informacją, że gra (w moim przypadku na PS3) pojawi się pod koniec września.
Zamówiłem, czekałem. Premiera została przesunięta na 09.10.2008r.
Znowu przesunięcie, tym razem na 17.10.2008r... I jeszcze raz - na 23.10.2008r.


Pytanie... dlaczego premiera PURE opóźniona jest o MIESIĄC w stosunku do innych europejskich krajów?!
Oficjalna cena na PS3 to 219,90zł, w pre-orderze 199,90zł... a wersja PAL z UK w granicach ~160,00zł.
I ja się pytam, po co czekać na wersję z instrukcją (i może okładką) w polskiej wersji językowej?
Oficjalne polskie wydanie? Oficjalny polski dystrybutor? Przecież to jest jakaś tragikomedia w wykonaniu CDP.
ŻAŁOSNE. Nie chce, żeby CDP jakąkolwiek inną grę traktowało tak "poważnie"... zarówno grę jak i klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:09, MatteoDA napisał:

A może by tak spojrzeć na to z innej strony?
Za oceanem premiera Pure miała miejsce w dniu 16.09.2008r.
W Europie (m.in. UK) tytuł ten pojawił się w dniu 26.09.2008r.
Zakładam, że recenzenci dostali grę wcześniej... żeby teksty były na czas.

CDPROJEKT odpalił pre-order z informacją, że gra (w moim przypadku na PS3) pojawi się
pod koniec września.
Zamówiłem, czekałem. Premiera została przesunięta na 09.10.2008r.
Znowu przesunięcie, tym razem na 17.10.2008r... I jeszcze raz - na 23.10.2008r.


Pytanie... dlaczego premiera PURE opóźniona jest o MIESIĄC w stosunku do innych europejskich
krajów?!
Oficjalna cena na PS3 to 219,90zł, w pre-orderze 199,90zł... a wersja PAL z UK w granicach
~160,00zł.
I ja się pytam, po co czekać na wersję z instrukcją (i może okładką) w polskiej wersji
językowej?
Oficjalne polskie wydanie? Oficjalny polski dystrybutor? Przecież to jest jakaś tragikomedia
w wykonaniu CDP.
ŻAŁOSNE. Nie chce, żeby CDP jakąkolwiek inną grę traktowało tak "poważnie"... zarówno
grę jak i klientów.


Odpowiedź jest prosta, przeliczyli swoje siły na zamiary podobnie jak w przypadku innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP: "Pure traktujemy bardzo poważnie"

Ja już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz traktowaliście jakąś grę poważnie, to chyba były jakieś odległe, zamierzchłe czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 06:56, Szokis napisał:

Eh Tylko narzekac potraficie.


bo CDP uwaza sie za wybitna marke a traktuje ludzi jak bydlo, nic nie robia na czas, obiecuja a potem przesuwaja terminy, albo wogole zapominaja o niektorych rzeczach (np wielomiesieczne opoznienia dodatkow), o patchach to nawet nie bede wspominal bo zawsze robia tak ze nie dziala oficjalny patch i trzeba laskawie czekac az CDP go przerobi... jesli wogole przerobi...

miesiac opozniena na dotłocznie gry ? No i niestety my gracze jestesmy na nich skazani, bo konkurencja na tym rynku (wydawcy w polsce) nie jest duza i moga sobie pozwolic na "olewanie" bo i tak dostana zgode na wydawanie wiekszych tytulow...

a co do samego Pure - wyscigi kompletnie mnie nie kreca, ide grac w BiA HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmperorKaligula pamiętaj, że żyjemy w Polsce, nie zawsze opłaca się wydawać dodatki, zwłaszcza jeśli podstawka sprzedała się kiepsko. Nie rób z klientów pępków świata, choć samego CDP nie bronie, bo faktycznie przekręty to mają czasem kosmiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 08:59, Half-Devil napisał:

EmperorKaligula pamiętaj, że żyjemy w Polsce, nie zawsze opłaca się wydawać dodatki,
zwłaszcza jeśli podstawka sprzedała się kiepsko. Nie rób z klientów pępków świata, choć
samego CDP nie bronie, bo faktycznie przekręty to mają czasem kosmiczne...


Podobno od prawie 20 lat mamy w Polsce kapitalizm, a tam klient jest pępkiem świata i każda szanująca się firma o tym wie, a olewanie i notoryczne (delikatnie mówiąc) wprowadzanie w błąd klientów end-userów w stylu CDP wcześniej czy później się na nich odbije. Osobiście mam nadzieję, że wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować