Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP: "Pure traktujemy bardzo poważnie"

25 postów w tym temacie

Zauważyłem że z Pure pełno reklam i w ogóle ludzie o niej mówią. Gra musi być na pewno wypasiona. ;) Kupię w przyszłym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Devil: Ano właśnie, zrezygnowałem z pre-ordera w GRAM.pl i zamówiłem wersję UK (w Polsce).
Efekt? Po dwóch dniach od zamówienia otrzymałem paczkę. Koszt: 170,00zł (z przesyłką kurierską) :)))

Gratuluje CDP podejścia do tematu i życzę samych sukcesów w takim podejściu do klienta...
Dosyć nabijania ludzi w butelkę i ciągłego przekładania premier, w dodatku w TAAAAKICH cenach.
Tylko jeszcze szlag mnie trafia, jak sobie pomyślę, że już dawno mogłem grać w Pure... ale czekałem na łaskę CDPROJEKTU :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje , że gra Pure jest traktowana przez CDP nie mniej poważnie , niż inne gry , więc trochę nie rozumiem całego tego szumu. A pierwszeństwo w premierze wersji PeCetowej , moim znaniem powinno być standardem , a nie powodem do chwalenia się , czy też tłumaczenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pure jest jak skrzyżowanie GRID-a (grafika, emocje) z serią Tony Hawk''s (triki, kombosy). Bardzo miłe zaskoczenie, bo spodziewałem się średniaka. Budowanie własnego quada od podstaw to także niezła zabawa. Da się grać na klawiaturze, i to całkiem skutecznie. Warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sebat1

widzisz - wlaśnie caly problem polega na tym ze CDP publicznie przyznalo ze traktuje Pure "poważnie" (!!!) .. a jesli o CDP chodzi to takie stwierdzenie w przekladzie na polski znaczy : "mamy tę grę głęboko w dupie i wszystkich którzy ją kupią rownież"- polecam sprawdzic jak sie ma sprawa np z Mass Effect o ktorym CDP mowilo ze jest dla nich tak wazne ze juz bardziej sie nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować