Zaloguj się, aby obserwować  
Hatred

WarCraft3 i Frozen Throne

24 postów w tym temacie

Mam pytanie i proźbe do starych graczy w W3, a konkretnie Frozen Thron''a. Mam USA wersje Battle Chest''a, grałem w bonusową kampanie z Raxxarem - The Founding of Durotar Act 1: to Tame a Land, i tu mam problem - skończyłem ją i nie moge znaleść na str Blizzard''a pozostałych 2 aktów tj. Act2: Old Hatreds i Act3: A Blaze of Glory. Jeśli ktoś wie gdzie to jest, bardzo prosze o pomoc - linka:) Z góry thanx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś może po Battle.net''cie???

Nie wiem czy wiecie, ale z CDP wywodzi się klan, który już ma prawie 3 lata :D Oczywiście ze mną na czele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia pytanko było juz chyba na starym forum ale czy polska wersja wara działa na macach? bo wiem ze zwyklem angielkie robione sa na 2 platwormy ale z polska jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie bota... wie kto gdzie to ustawić zeby po wpisaniu .komendy pokazywała sie lista?? bo jak wpisuje to sie nie pokazuje. pokazują sie tylko te które wiem ze są np .wodz albo .shamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj postanowiłem zagrać na battle.necie (niemalże po raz pierwszy). Ściągnął się patch 1.20c, który to ma niby poprawiać stabilność gry podczas rozgrywek sieciowych. U mnie jakoś tą stabilność rozwalił - jak każę wyszukać przeciwnika po krótkim czasie komputer się zawiesza i to tak, że muszę go resetować. Czy u was jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:35, lampak napisał:

Tak sobie dzisiaj postanowiłem zagrać na battle.necie (niemalże po raz pierwszy). Ściągnął
się patch 1.20c, który to ma niby poprawiać stabilność gry podczas rozgrywek sieciowych. U
mnie jakoś tą stabilność rozwalił - jak każę wyszukać przeciwnika po krótkim czasie komputer
się zawiesza i to tak, że muszę go resetować. Czy u was jest podobnie?


U mnie wszystko cacy :) A jaki masz system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:39, lampak napisał:

Windows XP Pro.


Ja również. To może spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki i DirectX? (no chyba, że masz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że to nie wina łatki. Po prostu zmieniłem firewalla i blokował część połączeń. Mogłem się połączyć z battle.netem, ale nie mogłem już grać na nim. Ale zmieniłem ustawiania i wszystko jest OK :)
Zdążyłem 5 razy przegrać i 3 razy wygrać, tylko dlatego, że mój przeciwnik się rozłączył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka ludziska a czy mozna grac w Warcrafta 3 NIE przez battle net ??? chodzi mi o to zebym wpisal gdzies adres ip kumpla i mogl sie z nim polaczyc (nie chodzi mi wcale o gre przez LAN)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować