Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vader stanie do walki z Yodą

18 postów w tym temacie

Żadnego błędu nie ma, w nagłówku pisze, że Yoda będzie dostępny dla PS3, a Vader dla X360, natomiast w treści newsa pisze, że Vader jest dostępny dla PS3, a Yoda dla X360. Czytanie ze zrozumieniem się kłania :]. Tak swoją drogą, słyszałem, że Vader jest dość cienki w porównaniu z innymi postaciami z SC IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, zebym placil za najbardziej zwalona postac, ktora nawet trafic z high nie mozna...lol namco dojewasdai...

Tak poza tym, to w EU ten pak pewnie wejdzie za miesiac, patrzac jak nawet hong kong ma DLC szybciej o lata swietlne :) kiedy ja kupowalem paki z HK store do mojej wersji gry, to w EU w planach nie byly >.> kpina i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:02, korbest napisał:

Nie ma szans, zebym placil za najbardziej zwalona postac, ktora nawet trafic z high nie
mozna...lol namco dojewasdai...



Ja na przykład, i moi kumple też, uwielbiamy star wars, i czepimy się wszystkiego gdzie są śladu tego filmu. Niech jak najszybciej wydadzą to w europie bo już nie mgoę się doczekać, że z kumplami powalczyć na przez xboxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pasuje do konsoli ale nie koniecznie do "stylu" gracza. Ja się wychowałem :D w zachwycie nad Vaderem. A Yoda nie jest tak oryginalny, i w moim osobistym rankingu Vader pyka Yodę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat preferuje Yode i uważam go za zwycięzcę walce z vaderem, tak jak ty Pile, uważasz Vadera za zwycięzce. Ja mam xboxa więc generalnie nie potrzebuje vadera, ale jeśli istnieje taka mozliwosć, to ja wykorzystam, bo chcę sie z kumplami sprawdzić Yoda vs Vader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa no chyba że :D

Nie chodzi o czytanie ze zrozumieniem tylko gry nie znam i myślałem, że nie było tam ani Yody ani Vadera i że pierwszy raz są dodani, więc nie zwróciłem na to uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba zaplacic za yode na ps3 a za vadera na xklocka ?? bezsens namco zrobi w tekkenie 6 : jin-5$ yoshomitsu-3$ itp. itd. :D i znow wychodzi ze pieniadz górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować