Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LittleBigPlanet później z powodu... słów piosenki

95 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 00:16, Dzikq napisał:

Nie pograzaj sie jeszcze bardziej. Wiesz co chlopcze zal to mi jest jak widze takich
idiotow ktorzy oczerniaja wszystko i pozniej szukaja zaczepki, niestety nie dam Ci tej
satysfackji.


No pewnie, przecież religia ma też dobre strony :D .

Dnia 18.10.2008 o 00:16, Dzikq napisał:

BTW. Nie wiem czy wiecie, ale Islam jest najbardziej rozwijajaca sie religia na swiecie.
Lecz Polska jest zabardzo zacofana i nie tolerancyjna. A kiedys byla najbardziej tolerancyjnym
panstwem w Europie.


LOL!!!!! Wystarczy, że Islam jest tolerancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzikq-Jakiś ty inteligentny i dofciapny i wogóle...Be my master...Niech mówi co chce,tylko nie tak ostro...po za tym,postem wyżęj dałeś mu sie satysfakcje dobrze wykonanej roboty i dałeś się wciągnąć w jego gierkę a co za tym idzie napędzasz dalej machinę olej go,tyle na ten temat...TO było do wszystkich niech sobie popisze co mu się tam podoba olejcie go...

Ed. Czy mój post nie ma sensu...nie moja wina ta godzina że spać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:59, Madoxx napisał:

Dlaczego cały świat ma cierpieć z powodu dwóch zdań wyciągniętych zupełnie
z kontekstu? oO

Zawsze myślałem, że świat cierpi z powodu głodu w Afryce, aids, narkotyków i nadmiaru władzy w rękach złych ludzi, ale naszczęście wyprowadziłeś mnie z błędu. To parodniowe opóźnienie LBP jest największą boleczką współczesnej cywilizacji. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, wiadomość rozprzestrzenia się z prędkością światła. Amerykanie jutro będą o tym w porannych wiadomościach oglądać.
Że religia sensu nie ma to wiadomo i tam bym go się nie doszukiwał. Ciekawa jest jednak cała ta sytuacja, bo najwyraźniej wszystko zaczęło się od posta jakiegoś odosobnionego kolesia, a potem poszła już lawina. Żeby było śmieszniej, samą piosenkę można od dawna kupić w sieci, a nawet przesłuchać za darmo i jakoś nikogo do tej pory nie obrażała - http://siliconmind.eu/content/bo-koranu-sie-nie-spiewa-czyli-jak-swiat-staje-na-glow ie - paranoja.

[edit]
Gram jak zwykle psuje długie linki, więc: http://tnij.org/bo_koranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Ten system edytowania i odpowiadania zaczyna mnie powoli denerwować. Czy jest jakaś szansa, że zacznie to działać? :))

>/.../
Pikantnie, ale mnie to nie rusza. :)) Mam swoje priorytety i się ich nie wstydzę.

Piszesz o aids - głupota ludzi. Geje, prostytutki, narkomani. Jak to się jeszcze przenosi? Tak czy tak. Jak się chce poszaleć to trzeba liczyć się z konsekwencjami. Szczerze to jeżeli piszemy o chorobach jakie mamy dzięki rozwojowi cywilizacji to może pogadamy o konserwantach jakimi nas faszerują na każdym kroku?
Głód w Afryce? - może zamiast chodzić i zarabiać na wojnie by się dało te kase tam? Albo kosmetyki. Kiedyś amerykanie obliczyli, że sami mieszkańcy usa wydają na kosmetyki równowartość jednego promu kosmicznego.
Ropa? W kanadzie jest prototyp, który szklankę wody jest wstanie zamienić na energię zdolną zasilić nowy jork przez dobę.

Jeżeli władza o której już wspomniałeś interesuje się tylko zarabianiem na obywatelach, a ci nic z tym nie robią to co ja poradzę?
Ja? Po prostu nie jestem człowiekiem czynu. Żyjemy w czasach w jakich żyjemy i dużo na to nie poradzimy.

Jednak nadal nie rozumiem jak wyjęte z kontekstu dwa zdania mogą być argumentem do tego. A sony? Nie wiem jaki ma interes w tym co robią. Co żeby ludzie mogli se zagrać ofline i nie być urażeni? Chyba, żeby kupili i kupowali na przyszłość.

Tak samo jak czytam komentarze odnośnie tego co napisał ArtoXx. Jak ktoś nie rozumie sensu wypowiedzi to jego problem.

Teraz trochę ochłonąłem i... No cóż nadal wkurzony, ale jakoś będzie trzeba przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez sensu z tym całym tekstem, totalna bzdura. Po naszemu "kocham swojego psa" mogłoby okazac się, że w jakimś języku oznaczałoby "zabic wszystkich niewiernych" albo "prezydent to kaczka". Co komu do tego. Postępując w ten sposób, jak to zrobili wydawcy można od razu oddac cały świat wyznawcom koranu, bo jeszcze poczuliby się obrażeni np. kolorem koszulek sprzedawców butów. Jak się komuś nie podoba, nie kupuje się produktu. Nie trzeba od razu lizac tyłka. Co innego gdyby okazało się, że cała jakaś modlitwa z koranu została wzięta i przerobiona na bluźnierstwo, ale aby bac się kilku wyrwanych z kontekstu słów. Barany do potęgi n-tej. Jak się wnerwię, to wrzucę na internet koran w wersji śpiewanej, miauczonej, pierdzianej, bekanej albo od razu black/death metalowej i to od tyły aby wredniej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tak szczerze - z powodu jednej religi (tak jednej z WIELU) reszta graczy nie powizanych uczuciowo ma miec opoznienie ... srry stary ale nie zabierzemy ci tych cuchnach smieci spod samej klatki bo jeden z naszych ma dzisij swieto... kazdy w cos wierzy - kwestia zeby on mial wtedy wolne a nie wszyscy cierpieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 03:19, Galder Grasfiord napisał:

Zupełnie bez sensu z tym całym tekstem, totalna bzdura. Po naszemu "kocham swojego psa"
mogłoby okazac się, że w jakimś języku oznaczałoby "zabic wszystkich niewiernych" albo
"prezydent to kaczka". Co komu do tego. Postępując w ten sposób, jak to zrobili wydawcy
można od razu oddac cały świat wyznawcom koranu, bo jeszcze poczuliby się obrażeni np.
kolorem koszulek sprzedawców butów. Jak się komuś nie podoba, nie kupuje się produktu.
Nie trzeba od razu lizac tyłka. Co innego gdyby okazało się, że cała jakaś modlitwa z
koranu została wzięta i przerobiona na bluźnierstwo, ale aby bac się kilku wyrwanych
z kontekstu słów. Barany do potęgi n-tej. Jak się wnerwię, to wrzucę na internet koran
w wersji śpiewanej, miauczonej, pierdzianej, bekanej albo od razu black/death metalowej
i to od tyły aby wredniej było.


a czy kolega wie ze koran istnieje tylko po arabsku ? wszystko w innych jezykach to tylko "niedoskonale interpretacje", ktore nie maja dla nich wartosc. Koran jest do recytacji i to jedna z zasad. A w slowach tej piosenki slowa koranu sa spiewane... i to wlasnie przeszkadza.

Robisz to co prawie wszysyc na tym forum czyli wypowiadasz sie bez znajomosci problemu, nie znasz ani tego utworu, ani zasad koranu (a to bylo w szkole na histroii, wiec wypada to znac) - z czym do ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:21, ArtoXx napisał:

no i sie wpieniłem ....... zjebany bóg-zjebana religia-zjebani ludzie-zjebany świat

ban za obrażę uczuć religijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:09, Bobek94 napisał:

Zła wiadomość dla posiadaczy PS3? A kto by czekał na coś takiego? Ten gość na zdjęciu
mnie przeraża xD

Widać że nie słyszałeś o tej grze w ogóle.

Toż to najlepsza zapowiadająca się platformówka gatunku 2D ale pokazana w 3D. No ale jeśli nic o niej nie wiesz to co tam ci będę mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się spieracie co ważniejsze religia czy gra a ja już mam sobie LBP (oryginał tylko że wersja US) i sobie biegam moim sackboy-em. Tylko jeden problem jeszcze serwery nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderator ;), bana to dawaj za wulgaryzmy, a nie za obrazę uczuć religijnych. Nie można komuś zabronić mieć w kwestii boga takie przekonania, a nie inne. Pewnie obraziłeś przekonania religijne paru osób, które uważają, że bug jest do bani, wymysłem albo coś w tym stylu. Wolność jednego jest obrazą dla drugiego i chyba tym podsumuję swój post, i skomentuję całą tę sytuację.

P.S. Zbanujesz mnie za robienie umyślnych błędów w słowie boog? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 07:20, sig. napisał:

> no i sie wpieniłem ....... zjebany bóg-zjebana religia-zjebani ludzie-zjebany świat

ban za obrażę uczuć religijnych


Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 12:33, gctechs napisał:

> > no i sie wpieniłem ....... zjebany bóg-zjebana religia-zjebani ludzie-zjebany
świat
>
> ban za obrażę uczuć religijnych

Żenada.

Co jest żenadą? Gość przez jedną grę zaczął jeździć po religii i ludziach bo mu premierę przesunęli... proszę cię to już nawet nie jest dziecinne ale chore. Żeby nie było, też uważam, że czepianie się o kilka słów jest przegięciem ale tacy już są Muzułmanie i Sony powinno przewidzieć, że z nimi mogą takie problemy wyniknąć. IMO wina leży po obu stronach, Muzułmanie są przewrażliwieni a Sony albo było nieostrożne ale liczą na jeszcze większą reklamę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 12:08, Psysiu napisał:

Panie Moderator ;), bana to dawaj za wulgaryzmy, a nie za obrazę uczuć religijnych. Nie
można komuś zabronić mieć w kwestii boga takie przekonania, a nie inne. Pewnie obraziłeś
przekonania religijne paru osób, które uważają, że bug jest do bani, wymysłem albo coś
w tym stylu. Wolność jednego jest obrazą dla drugiego i chyba tym podsumuję swój post,
i skomentuję całą tę sytuację.

P.S. Zbanujesz mnie za robienie umyślnych błędów w słowie boog? ;)

A tam nie ma wulgaryzmów?? A za sama obrazę się też należy. Można napisać, że się z czymś nie zgadzam, przeszkadza mi samo istnienie itp. To nie jest obraza. Ale taka wiązanka jak najbardziej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować