Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Praca szkoła czy może emerytura :) Czym sie zajmujecie obecnie i jakie macie wizje na przyszłość?

228 postów w tym temacie

Student 2 roku Samochodów i Maszyn Roboczy na Politechnice Warszawskiej :)
Dlaczego akurat tam ? Bo mnie to interesuje ;) Mogłem iść powiedzmy na budownictwo czy tą nieszczęsną informatykę...i tak miałem zrobić, ale dosłownie na miesiąć przed maturą wziąłem informator PW i przejrzałem sobie jeszcze wszystkie wydziały. Zobaczyłem SiMR i postanowiłem, że nie mam zamiaru znowu uczyć się czegoś, co mnie tak naprawdę nie pasjonuje, nie interesuje.... i postanowiłem iść właśnie na SiMR pomimo, że punktów miałem aż nadto.
I teraz nie żałuję choć lekko nie jest, a przeszedłem dopiero przez I rok, który jest najłatwiejszy.7 grudnia (w urodziny ;/) mam egzamin poprawkowy z mechaniki więc lecę do zadań... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zaczne teraz Liceum Biochemiczne i mam fajną klasę bo razem ze mną jest w niej 4 chłopaków i 28 dziewczyn. A w przyszlosci? Moze UJ na wydziale chemii albo coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się rozglądam za przedszkolem dla mnie :DDDDNie no, żartuje.A tak na serio, to niedługo kończę podstawówke, i po tych wszystkich szkołach idę studiować informatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja idę teraz na Polibude Warszawską na wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Muszę powiedzieć, że wybór studiów to cholernie ciężka sprawa. Naprawdę miałem problem z wyborem, ale się zdecydowałem na to. Jak będzie, to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat skończyłem gimnazjum i 4 września rozpoczynam nauke w Technikum Informatycznym, potem matura i egzamin na technika informatyka. Może jakaś dorywcza praca w sklepie komputerowym u kuzyna. I następnie, najlepiej by było pójść na studio na kierunku informatyka lub teleinformatyka najchętniej do Wrocławia lub Krakowa.A na samym końcu może jakaś własna firma, informatyczna. Może będę polskim Billem G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:41, Smerdek napisał:

Ja idę teraz na Polibude Warszawską na wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Muszę powiedzieć, że wybór studiów to cholernie ciężka sprawa. Naprawdę miałem problem z wyborem,
ale się zdecydowałem na to. Jak będzie, to się okaże.


Mam tam dwóch znajomych z klasy w liceum ;) Za wiele nie mogę Ci powiedzieć jak tam jest w każdym razie jeden z nich to wybitny fizyk i dobry informatyk, drugi też ma łeb nie od porady no i....radzą sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:14, Domczak napisał:

ide teraz do gimnazjum:) ale jak go skoncze to pojde do gastronoma


A to inteesujesz się gotowaniem? Czy...bez obrazy tak źle się uczysz?Ale w sumie do gastroomika trzeba znać dobrze chemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:55, balduran2 napisał:

> ide teraz do gimnazjum:) ale jak go skoncze to pojde do gastronoma

A to inteesujesz się gotowaniem? Czy...bez obrazy tak źle się uczysz?Ale w sumie do gastroomika
trzeba znać dobrze chemie.

no niewiem jezeli ocena 4 to jest zła.
wiesz lubie sobie cos ugotowac sam a nie do wszystkiego potrzebowac mamy to po perwsze
a po drugie lubie chemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 00:08, Domczak napisał:

no niewiem jezeli ocena 4 to jest zła.
wiesz lubie sobie cos ugotowac sam a nie do wszystkiego potrzebowac mamy to po perwsze
a po drugie lubie chemie:)


Acha to gratulacje za dobrą znajomość chemi i jej polubienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz ide do drugiej gimnazjum. Potem ide do ogolniaka. Studiowac chce za granica najlepiej Finanse i Bankowość i pracować jako predzstawiciel bankowy lub skeigowy jakiejs firmy. Oczywiscie tutaj to matematyka na najwyzszym poziomie ale nie narzekam, mam 5 od 7 laqt szkoly :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:13, S4jm0n napisał:

Mam tam dwóch znajomych z klasy w liceum ;) Za wiele nie mogę Ci powiedzieć jak tam jest w
każdym razie jeden z nich to wybitny fizyk i dobry informatyk, drugi też ma łeb nie od porady
no i....radzą sobie :)


Hehe, wiesz, ja aż tak inteligentny i obeznany nie jestem, ale za to ambitny, uparty, cierlpliwy i wiem, że jak coś muszę coś zrobić, to mogę harować cały dzień, ale to zrobię :) Więc może przeżyję (idę na wieczorowe).

PS. Miałem iść na SIMR wieczorowy, nawet byłem zapisany, ale jednak się przeniosłem. Motoryzacja to jednak nie jest moja dziedzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do moderatorów: widziałem, że jest już wątek o pracy i zajęciach różnych, ale zauważyłem, w jakim kierunku on zmierza (plany edukacji-"ja jestem w gimn. i pojde do LO"...) i stwierdziłem, że to nie jest wątek, o któy mi chodzi. Chodzi mi o PRACĘ, zajęcia ZAROBKOWE, nie o szkołę i szkolne plany. Choć te mogą sie pojawić, ale na drugim planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w środku gimnazjum, a moj predyspozycje do języka wskazują na to, ze napewno nie będę informatykiem :) LO zapewne ogólnokształcące będzie też z naciskiem na język. Interesuje mnie polityka i na stan dzisiejszy studia wybrałbym politologiczne. Więcej nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 20:46, Smerdek napisał:

PS. Miałem iść na SIMR wieczorowy, nawet byłem zapisany, ale jednak się przeniosłem. Motoryzacja
to jednak nie jest moja dziedzina:)


W takim razie tylko byś się tutaj męczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 kl. gimnazjum z naciskiem na języki, profil "proeuropejski". Co roku roimy wypady po Europie, zwiedzamy i próbujemy się dogadać ;D LO też pewnie z profilem proEuro.
Na studiach chciałbym iść na turystykę . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować