Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Praca szkoła czy może emerytura :) Czym sie zajmujecie obecnie i jakie macie wizje na przyszłość?

228 postów w tym temacie

Obecnie pracuje na stanowisku Starszego Inspektora ds. BHP w dużej firmie na Podkarpaciu niedługo przejmuje obowiązki związane z ochrona środowiska w tejże firmie. Co pokaże przyszłość zobaczymy na razie trzeba stawiać na własny rozwój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończę I Gimnazjum. Szczerze mówiąc tak dobrze nad przyszłością się jeszcze nie zastanawiałem. Ale mama mi ostatnio bardzo często mówi o zawodzie, w którym projektuje się okładki na książki itp. Podobno dobry zarobek, ale trzeba mieć do tego umiejętności plastyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:39, michas95 napisał:

Ja dopiero 6klase zaczynam.. ale do gimnazjum chce isc na informatyke z matmą ...
I wtedy albo na grafika albo na..... jeszcze nie wiem :D


do gimnazjum na kierunek ??? a to nowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ide do 3 klasy Technikum Ekonomicznego a po ukończeniou tej właśnie szkoły pójdęna studia ekonomiczne i chciałbym pracowaćjako księgowy albo najlepiej jako makler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:10, plmko napisał:

> Ja dopiero 6klase zaczynam.. ale do gimnazjum chce isc na informatyke z matmą ...
> I wtedy albo na grafika albo na..... jeszcze nie wiem :D

do gimnazjum na kierunek ??? a to nowość...


podobno teraz w gimnazjach też są profile ale nie wiem dokładnie bo dawno już skończyłem


ja teraz się ucze i jak skończę to wyjadę do Anglii do siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:12, jakoktochce napisał:

> > Ja dopiero 6klase zaczynam.. ale do gimnazjum chce isc na informatyke z matmą ...

> > I wtedy albo na grafika albo na..... jeszcze nie wiem :D
>
> do gimnazjum na kierunek ??? a to nowość...

podobno teraz w gimnazjach też są profile ale nie wiem dokładnie bo dawno już skończyłem


ja teraz się ucze i jak skończę to wyjadę do Anglii do siostry

to masz złe info bo ja chodze do gim. I nic mi niewiadomo o profilach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli nic w tym kraju się nie zmieni to nie można mieć zbyt ciekawych perspektyw na przyszłość.

A jeśli czytają to osoby z gimnazjum to niech lepiej już po dostaniu się do tego gimnazjum myślą o tym kim chciały by zostać - ja przykładowo jestem z rocznika 83 i z wieloma znajomymi mówimy o sobie pokolenie stracone - nie ta szkoła, nie te marzenia, nie ta przyszłość - dobrze zastanawiajcie się nad wyborem uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:16, plmko napisał:

to masz złe info bo ja chodze do gim. I nic mi niewiadomo o profilach...


mój brat cioteczny teraz idzie do gimnazjum na profil Informatyczny a więc profile raczej są prawdopodobne...:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:24, jakoktochce napisał:

> to masz złe info bo ja chodze do gim. I nic mi niewiadomo o profilach...

mój brat cioteczny teraz idzie do gimnazjum na profil Informatyczny a więc profile raczej są
prawdopodobne...:)



hmmm ato ciekawe czyżby kolejny głupi pomysł romana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... byl ogolniak, potem jedne studia (turystyka i hotelarstwo), kolejne studia (filozofia) w miedzyczasie jakies prace. Rzeczywistosc jednak mocno zweryfikowala moje zycie i obecnie pracuje w Honeywell Analytics na stanowisku operatora maszyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:10, plmko napisał:

> Ja dopiero 6klase zaczynam.. ale do gimnazjum chce isc na informatyke z matmą ...
> I wtedy albo na grafika albo na..... jeszcze nie wiem :D

do gimnazjum na kierunek ??? a to nowość...

ehh u nas w gimnazjum są kierunki...
sorka za taką pozna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować