Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Praca szkoła czy może emerytura :) Czym sie zajmujecie obecnie i jakie macie wizje na przyszłość?

228 postów w tym temacie

Teraz LO informatyczne chodź trochę żałuje że nie wybrałem informatyczno-matematyczno-fizycznego lub technikum informatycznego ale cóż a potem studia związane z programowaniem i może wyjazd do GB lub USA i robić w Microsofcie albo założyć własne studio i zrobić jakiegoś mmorpg''a w świecie X-Men''a :D (już pomysły na odświeżenie gatunku mam ale gorzej będzie z realizacją :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem po studiach i aktuanie pracuję jako spec od marketingu, reklamy i internetu w firmie budowlanej. Wcześniej pracowałem w znanej wam firmie (nazwy nie podam) zajmującą sie grami komputerowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę studia - towaroznawstwo, n anastępnym semestrze jak skończę badania do magisterki myślę o pracy w PL (jak nei to znowu wyjazd :)), a po studiach chyba, myślę pójść n astudium - kierunek farmacja, ale to jeszcze wymaga przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dopiero w I klasie LO. Ale jakbymiałbym iść na studia, to albo do Legnicy do szkoły menedżerskiej, albo do Jeleniej Góry. Ale to są zbyt przyszłościowe plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:46, Madoxx napisał:

> Największe marzenie....
> Które pewnie sie nie ziści, chociaż zawsze jest nadzieja...

Dnia 14.10.2007 o 22:46, Madoxx napisał:

nie możesz tak mówić, że pewnie się nie ziści. Gdybym tak mówił to dawno porzucił bym swoje(choć
bardziej przyziemne :P)


No cóż...
Marzenia są po to, aby je spełniać.
I dążyć do tego będę, aby się spełniły, gdyż dlatego idę na psychologię.
a) Ponieważ mnie to interesuje
b) i ważniejsze: Ponieważ będzie potrzebny psycholog w misji mars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 15:55, cedricek napisał:

No cóż...
Marzenia są po to, aby je spełniać.
I dążyć do tego będę, aby się spełniły, gdyż dlatego idę na psychologię.
a) Ponieważ mnie to interesuje
b) i ważniejsze: Ponieważ będzie potrzebny psycholog w misji mars.


Nawet nie pomyślałem o tym, ale w takim razie po co było zdanie "Które pewnie sie nie ziści, chociaż zawsze jest nadzieja..." ? :P

Tak czy tak uważam, że to bardzo ambitne i ciekawe marzenie :D

Aż jestem ciekawy z kąt się wzięło (jeśli można spytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po studiach, a teraz praca i dalej nauka (samodzielnie, podyplomowo i/lub kursy). Mam żonę, ale "dziecioka ni mam" na razie :)

Zachęcam wszystkich do uprawiania sportu w przerwach między graniem ;)

Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja także lubię bardzo komputery, ale ja planuje bardziej przyszłościowo. Jestem w 3 gim, a potem bio-chem do liceum i medycyna na studia. Bo informatyka to teraz taki bardzo oklepany kierunek. A lekarzy brak. A i jak bym został lekarzem to na pewno nie będę pracował w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 rok informatyki na PJWSTK, praca w firmie brata. Wizja na przyszłość ? hmm pracodawca który mi zaproponuje certyfikat oracle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 16:04, Madoxx napisał:


Aż jestem ciekawy z kąt się wzięło (jeśli można spytać)


Alez można, można!
PYTAĆ zawsze można XD

Ale tak na serio, to moja ,,chętka" wzięła się z chęci zrobienia czegoś dla ludzkości...
Z chęci poznania czegoś nowego, poszerzenia swych horyzontów, aż wreszcie....
Aż wreszcie z tego, że mnie Mars fascynuje....tak bardzo, że jest dla mnie piękniejszy od Ziemi.
Jest spełnieniem mych marzeń...
Jest mą weną...
Marsz jest dla mnie czymś, co zarówno przyciąga, jak i odpycha... gdyż boję się go w takim samym stopniu, jak chcę tam polecieć.
I myślę, że nastał już czas, aby powtórzyć wyprawę do Ameryki, tyle że w tym przypadku na skale kosmiczną.
Myślę, że udzieliłem satysfakcjonującej odpowiedzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:22, cedricek napisał:

Myślę, że udzieliłem satysfakcjonującej odpowiedzi...:)


Bardzo wyczerpująca i satysfakcjonująca, ale i dołująca :P Tutaj takie cele związane z fascynacją i chęcią pomocy dla społeczeństwa... A ja? A moje mażenia są o 180 stopni. Wywodzą się z egoizmu i chęci pozostawienia mnie w spokoju przez ludzi których mam dość a z którymi muszę przebywać. To trochę dołujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były pracownik ZUSu (co za chora instytucja, od środka także), obecnie zarabiam w branży techniczno-prawnej (wszelkie procedury związane z adaptacją projektów budowlanych i uzyskaniem pozwolenia na budowę). Do tego student II roku studiów uzupełniających magisterskich na kierunku administracja - WPiA Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po obronie magisterki na pewno studia podyplomowe - albo zarządzanie zasobami ludzkimi albo coś z zarządzaniem sensu largo albo też rachunkowość/podatki/zamówienia publiczne. Z pasji zaś chciałbym studiować dziennikarstwo i komunikację społeczną/PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować