Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z piłkarzykami

15 postów w tym temacie

Ja grałem w PES''a 2009 i Fife 09 i powiem tak: trzeba było wielu dni, wielu nocy, wielu miesięcy i lat aby w końcu PES ... przestał być najlepszą symulacja piłki nożnej :( O ile na PC Pes nadal jest lepszy to jest tak tylko dlatego, że Fifa jest taka a nie inna. Na konsolach niestety nowa Fifa rozwala nowego Pesa. Szkoda ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:42, szeretucha napisał:

Ja grałem w PES''a 2009 i Fife 09 i powiem tak: trzeba było wielu dni, wielu nocy, wielu
miesięcy i lat aby w końcu PES ... przestał być najlepszą symulacja piłki nożnej :(
O ile na PC Pes nadal jest lepszy to jest tak tylko dlatego, że Fifa jest taka a nie
inna. Na konsolach niestety nowa Fifa rozwala nowego Pesa. Szkoda ... .

Ja również zawiodłem się na tym, że nowa FIFA na konsolach nowej generacji wygląda o niebo lepiej. Sam posiadam wersję na PC i trochę mi szkoda takiej ogromnej różnicy. Jako fan piłki nie oceniam, która z nich jest lepsza. Po prostu gram w jedną i w drugą. Ale z tą FIFĄ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale pograjcie trochę dłużej w obie gry. fife na jakiejś next-genowej konsoli i w PES''a 09. po kilkudziesięciu meczach fifa daje schematami. widać że to fifa. a PES. ja im dłużej gram tym bardziej jestem zachwycony. to jest to, czym miała być wersja 2008. gameplay niesamowity, miodność jest niesamowita. i SWOBODA NIEOGRANICZONA. jak to gdzieś przeczytałem. fifa jest dla dzieciaków, a PES dla hardcorowców. tyle w temacie. PES rlz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować