Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Kącik fanów dwóch kółek

37 postów w tym temacie

Jest to temat poświecony jedynie motocyklom różnej maści mówiąc nawiasem ja bardzo uwielbiam ścigacze i croosy
Jestem wiernym fanem MOTO-GP oglądam wszystkie wyścigi nawet byłem już na 5 wyścigach wrażenia naprawdę murowane;] a muj ulubiony kierowca to 7 krotny miszcz świata Moto GP Valentino Roosi ;] a to jego dane

Jego nr. to 46 jeździ w teamie Gauloises Yamaha Team motor to oczywiście Yamaha urodził się 16.02.1979r. a urodził się w Włoszech w miejscowości Urbino ma lat 26 wazy jakieś 59 kg. a i jeździ w klasie Moto GP

Oczywiście nie musicie tu pisać tylko o Moto GP, ale odpowiem wam na każde pytanie związane z Moto GP.
Możecie mpisac o różnych motorach a może macie własny ja miałem, ale uległ wypadkowi ;] i musze teraz kupić nowy :)
Również możecie tu pisać dosłownie wszystko, co związane z motorami ;]

A i przy okazji macie tu gorace zdjecia z nowej Yamahy YZF R6 naprawde piekne cacuszko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem dodac jaki jest najszybszy motor świata ;] jest nim Y2K ale co do nazwy nie jestem pewien ma śilnik z chelikoptera ;] a reszty nie pamietam poprostu zapomniałem jego dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:44, explotion napisał:

Ja mam MZ 250 i choc moze nie wyciąga tyle co Y2K to i tak sobie nieźle radai... hehehe :)))



Ale wazne ze masz zawsze jakas zabawa jest a co do nazwy tej Y2K to naprawde nie jestem pewien ale na 100% wiem ze ma silnik z chelikoptera i bez problemu przescignie odrzutowiec wojskowy wiem bo widziałem ;]( oczywiscie ogladałem w telewizji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszycy co myśla ze motorów nie mozna tuningowac to teraz niech popatrza na zdjecia motor tez mozna tuningowac i to z jakim rezultatem ;]

I moim zdaniem motor da lepsze wrazenia niz samochód motor to naprawde cos zaje*** zniczym nieda sie porównac jest jedyny w swoim srodowisku i naprawde jak ktos ma kase polecam kupic motor najlepsze sa oczywiscie Hondy no ale kazdy kupuje na swój gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszycy co myśla ze motorów nie mozna tuningowac to teraz niech popatrza na zdjecia motor tez mozna tuningowac i to z jakim rezultatem ;]

I moim zdaniem motor da lepsze wrazenia niz samochód motor to naprawde cos zaje*** zniczym nieda sie porównac jest jedyny w swoim srodowisku i naprawde jak ktos ma kase polecam kupic motor najlepsze sa oczywiscie Hondy (sa najmiej awaryjne bardzo ciezko zniszczcy Honde) no ale kazdy kupuje na swój gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat przez 3 lata miał Kawasaki ER-5, to była jazda. Sprzęt nie jakiś super mocny, ale 190 km/h we dwie osoby grzał bez problemu. Teraz mam 33 letnią WSK, w tym roku będzie poddana gruntownej renowacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 08:40, Pingus napisał:

Mój brat przez 3 lata miał Kawasaki ER-5, to była jazda. Sprzęt nie jakiś super mocny, ale
190 km/h we dwie osoby grzał bez problemu. Teraz mam 33 letnią WSK, w tym roku będzie poddana
gruntownej renowacji :)


Dawno juz widziałem WSK kiedys to była maszyna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 11:58, TTBoS napisał:

Dawno juz widziałem WSK kiedys to była maszyna ;]


Po zimie odpala od pierwszego kponięcia, jest w ogólnie w stanie dobry +, ale np musze wymienić zawieszenie z tyłu albo ddać do renowacji. Na tej WS-ce jeździł mój dziadek, mój tata, mój brat, a teraz ja brykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 13:01, Pingus napisał:

> Dawno juz widziałem WSK kiedys to była maszyna ;]

Po zimie odpala od pierwszego kponięcia, jest w ogólnie w stanie dobry +, ale np musze wymienić
zawieszenie z tyłu albo ddać do renowacji. Na tej WS-ce jeździł mój dziadek, mój tata, mój
brat, a teraz ja brykam


O kurcze żeczywiscie wiekowa maszyna i jak piszesz ze tyle wytrzymała i jest w dobrym stanie to widac ze dbano onia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są według was najlepsze "stodwudziestkipiątki" którą najlepiej kupić , a która raczej sobie odpuścić może ktoś poda też linki do jakichś aukcji np. na allegro lub ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Y2K- http://www.scigacz.pl/Marine,Turbine,Technologies,Y2K,02,931.html
Google nie gryzie.
Ja najbardziej lubię motocykle sportowe... Nie posiadam maszyny, którą warto się chwialić, ale w najbliższym czasie kupuję sobię Hondę NSR 50. Później może Suzuki GS 500...
Mam takie pytanie do Was, a mianowicie czy wiecie jaki jest przebieg pogrzebu motocyklisty?? Proszę o szczegółowe informacje. Chciałbym wiedzieć jak to wygląda. Pozdro wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba by bylo rozruszac ten temat :) ...

ja tydzien temu prawie spelnilem swoje marzenie, a konkretnie mowiac nabylem Kawe ZX-6R :D, mowiac prawie mam na mysli to ze chcialem zielona ver. kawusi, ale byla okazja wiec bralem ta :D i nie moge zlego powiedziec o niej, bo ładnie ciagnie do przodu :> trochu poobijana jest, ale wiadac ze byla jezdzona :D. Dzis wreszcie udalo mi sie ja zarejestrowac [male problemy byly przy pierwszej rejestracji - angielska lampa ;/ i kąt swiecenia swiatel mijana ale dalo rade to obejsc ;)] no i czekam az troche cieplej sie zrobi i smigam :D

20080319195011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować