Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Historia FIFA...

11 postów w tym temacie

Historia FIFY jest bardzo... zróżnicowana, że tak powiem. Mieliśmy edycje genialne i przełomowe, a trafiały się również totalnie spartaczone, odgrzewane kotlety (tych ostatnich niestety o wiele więcej). Na szczęście tegorocznej wersji nie można nic zarzucić. Na konsolach miażdży PES-a, na pecetach - może nieco gorsza - jednak wciąż rządzi. Jak dla mnie król piłki kopanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pierwszej w linijce ósmej jest mały błąd. "Danii" zamiast "Dani" :)

Żeby nie offtopować, dla mnie FIFA począwszy od roku `97 niepodzielnie rządzi na pecetach. I basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co właśnie to zauważyłem, jak pisza w artkule. Zagrałem w PESA i pierwsze co przyszło mi na myśl to: Zaraz, przecież to właściwie to co przed chwilą odinstalowałem(PES08) co jest. Potem uruchamiam fife i od razu widać, że się rozwinęła, w porównaniu do tego co było wcześniej to przełom. Chociaż nie saze aby KONAMI pozostało w tyle i przyszłym roku będą albo równymi rywaliami albo PES będzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy kontakt z FIFA zaczął się wlasnie od Fify 99, jak dla mnie wtedy na PSX byla świetna :) póżniej niestety z roku na rok było gorzej. Jednak wydaje mi się, że w tym roku mamy maly przełom dla Fify. Wersja 09 przypadla mi do gustu i pewnie nadal bym w nia grał gdyby mój pies nie odgryzł mi kabla od pada xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować