Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra, o której nie wiesz, a która okazała się rewelacyjna

97 postów w tym temacie

Powinni coś odpalić gram.pl za darmową reklamę bo widzę, że tu się sporo osób skusiło po demku:)

A tak serio to zagrałem i mi również strasznie się podoba aż sam się zastanawiam nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Goo jest rewelacyjne, jednak jestem absolutnie pewien, że nie odniesie żadnego komercyjnego sukcesu... Większość ludzi po prostu ściągnie te 150MB z torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 23:23, J.a.k napisał:

World of Goo jest rewelacyjne, jednak jestem absolutnie pewien, że nie odniesie żadnego
komercyjnego sukcesu... Większość ludzi po prostu ściągnie te 150MB z torrentów.

Nie jest tragicznie, choć oczywiście w takiej Polsce gra jest nieosiągalna dla większości graczy, szczególnie tych poniżej 18 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 23:23, J.a.k napisał:

World of Goo jest rewelacyjne, jednak jestem absolutnie pewien, że nie odniesie żadnego
komercyjnego sukcesu... Większość ludzi po prostu ściągnie te 150MB z torrentów.

A ja - na złość korporacyjnym idiotom z EA i podobnych firm - właśnie zakupiłem tą grę. Dlaczego? Bo demo mi się spodobało (nacisk na słowo demo - kto je jeszcze wydaje?) i twórcy postanowili nie instalować u mnie na kompie malware''u zwanego DRM. Dlatego z radością wspomagam ich twórczość swoimi 20$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to całkiem miła niespodzianka. Widać są wciąż twórcy dla których równie ważne co zysk jest zrobienie dobrej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł udowadnia, że nie trzeba milionów dolarów, masy kampanii reklamowych, by stworzyć świetną grę.

Wystarczy dobry team developerski, oryginalny pomysł i późniejsze przeniesienie to na ekran telewizora i gotowe. World of Goo okazało się być świetną produkcją, po której raczej mało kto spodziewał się, że będzie tak dobra. Średnia ocen na Metacritic mówi sama za siebie, taką notę uzyskują nieliczne pozycje. Szkoda, że nie ma wersji na PS3, bo z chęcią bym zakupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pełną wersję tej gierki. Gra jest naprawdę SUPER!!! Muzyka świetna, grafika bezbłędna, misjie zróżnicowane: czego potrzeba więcej. Taka gra zasługuje na rozgłos ja NIC!!! Nie mam pojęcia dla czego akurat tutaj się dowiedziałem. Myślę i życzę by wyszła w polsce w sklepach. To będzie HIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niesamowita sprawa! Malutkie kulki (ropa) próbują się wydostać z rafinerii w sposób heroiczny i współpracują ze sobą ;) Mam Demo. Czy ta gra jest w sprzedaży gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest pięknie. Skusiłem się na demko tej gry, i muszę przyznać, że gra pozytywnie mnie zaskoczyła.
Teraz tylko pobrać ze Steama, i można się cieszyć pełną wersją ^^,
Ciekawe, czym mnie jeszcze zaskoczy ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować