Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft pewny swego

77 postów w tym temacie

@Pile mi bardziej gry na ps3 się podobają a xboxa miałem ale odsprzedałem denerwowało mnie :
1. głośność
2. płacenie za granie po sieci, wole płacić za mmorpg na pc - jeśli chodzi o ten gatunek to chyba konsole nigdy pod tym względem go nie dogonią
3. 99 % tytułów z xboxa ląduje także na pc i są tańsze oraz po Polsku - choć teraz się to zmienia jeśli chodzi o języ
4. Gears of War mi się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:26, dark_darek napisał:

@Pile mi bardziej gry na ps3 się podobają a xboxa miałem ale odsprzedałem denerwowało
mnie :
1. głośność
2. płacenie za granie po sieci, wole płacić za mmorpg na pc - jeśli chodzi o ten gatunek
to chyba konsole nigdy pod tym względem go nie dogonią
3. 99 % tytułów z xboxa ląduje także na pc i są tańsze oraz po Polsku - choć teraz się
to zmienia jeśli chodzi o języ
4. Gears of War mi się nie podobało




Każdy ma swoje zdanie. Przecież ja nie staram się nikomu narzucać mojego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:12, Misha15 napisał:

Pile - chętnie bym z Tobą podyskutował, ale już pierwszą odpowiedzią na mój post tak
mocno zaniżyłeś poziom, że boję się, iż pokonasz mnie swoim doświadczeniem. I jeżeli
uważasz, że Crackdown to dobra gra... no cóż. A tak nawiasem to awaryjność wpływa na
opinię wśród potencjalnych nabywców i na ewentualny spadek sprzedaży - proste. Twój może
i działa dobrze, ale chyba przeoczyłeś pewien news właśnie na gram.pl odnośnie awaryjności
Xboxów z początku produkcji. Przypomnę tylko, że odsetek zepsutych konsol wynosił 68%
;>



A ja odnośnie tych procent napisałem coś innego? Ja napisałem że dla mnie MOŻE BYĆ 99,99999% a nie że jest. A to trochę różnicy robi ;] Jeśli twoje argumenty odnośnie tego że Crackdown jest grą słabą odnoszą się do "... no cóż." no to ja mogę napisać jedno... no cóż :D Dla mnie ta gra jest przednia, bo lubię odprężyć się czasem przy ostrej rzeźni. A co to że zaniżyłem poziom? Może trochę więcej argumentów? Czy kulturalną odpowiedzią zaniżam jakikolwiek poziom? Nie wiem ile masz lat. Ale ja mam 15 i wydaje mi się że kontrast między naszymi postami dodaje mi tylko wieku. Co oczywiście jest dla ciebie negatywne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:31, Dzikq napisał:

Nie ma to jak przeszlo roczny art. Ostatnio wyszly modele Falcon, ktore sa jeszcze mniej
"awaryjne"

ale tu rzeczywiście ktoś wcześniej dowalił - bo nawet ja fun(nie fanboy) konsoli sony wiem że xboxy które wyszły z złączem hdmi nie są już awaryjne :) I sam bym pewnie xboxa sobie kupił jeszcze raz gdyby nie fakt że gra war mnie bardzo wciągnęła i nie mam czasu teraz grać na żadnej konsoli :) A ps3 jeszcze mi starcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:10, Meykan napisał:

> Dla mnie to może 99,99999% xboxów na świecie być awaryjnych. Ale mój działa i nie
mam
> żadnego problemu :D
Super i co teraz?
Wiedz że awaryjność liczy się w średniej a średnio na poziomie światowym były informacje
o awaryjności Xboxa.
Myślisz że liczy się pojedynczych graczy? Heh śmieszny jesteś.

Co do newsa to oczywiście pewnie że Xbox wygra cenowo bo o to ludziom chodzi. Konsola
jest po to żeby była a nie na siłę ją promować i robić wszystko żeby ją kupowali tak
jak to robi M$. Sony też tak robi ale nie na taką skalę.




Człowieku!!! Ja napisałem że dla mnie może być 99,99999% zepsutych xboxów a mnie to nie obchodzi bo mój działa i dal mnie to się liczy. Nie napisałem że awaryjność xboxów 360 to 99,99999%. Naucz się czytać posty.
A co to znaczy że konsola jest po to żeby była a nie do promowania jak to robi MS? :D:D:D I co to znaczy na siłę? Ja myślę że jakbyś Ty wydał na produkcję sprzętu tyle co MS to też byś chciał ją promować. Często ludzie mnie określają fanboyem. Ja po prostu walczę z powszechnym stereotypem że MS jest "be".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:35, eXmortis napisał:

A ja mam swoje malutkie wii i nie narzekam ani na awaryjność ani na głośność ani na cenę.

Aha to wii ma najwięcej exclusivuw



:D Z natury rzeczy. Jednak główna walka toczy się między ps3 a xboxem 360 ponieważ ich najmocniejsze strony są w miarę podobne do siebie. A klient wybierze NAJlepsze rozwiązanie. I o to jest walka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super.

A ja tylko zwróciłem ci uwagę że nie wszystkim X360 działa bezproblemowo. Trzeba patrzeć ogólnie jak się firma danej konsoli na świecie trzyma.

A ty myślisz że twoje słowa o awaryjności X360 to 99,99999% to ja wziąłem na poważnie? Heh weź mnie nie rozśmieszaj bo tego nawet pod uwagę nie wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam kłócicie się o ps3 i xboxa a tak Wii sprzeda się lepiej niż obie konsole razem wzięte :) a ja poczekam aż ps3 stanieje i je sobie kupie, albo okazję na podbij wypatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że wziąłeś moje 99,99999% na poważnie bo mnie poprawiłeś potem :D Co to znaczy że trzeba patrzeć ogólnie? To mam mówić, xbox to najbardziej awaryjna konsola na świecie o jakiej kiedykolwiek słyszałem? Mimo że ani razu mi się nie zepsuła? Przecież ja nie mówię że xbox nie ejst awaryjny. Mówię że nie obchodzi mie procent awaryjności, obchodzi mnie to czy xbox działa jak należy MI! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie pisz postów w stylu nie rozśmieszaj mnie. Nie wiem co śmiesznego jest w mojej wypowiedzi. Że mam rację? :D Pośmiejmy :D się :D razem :D bo :D to :D naprawdę :D śmieszne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ależ oczywiste jest to , że XboX wyjdzie zwycięsko w liczbie sprzedaży :), bo tańszy i rodzice kupią dzieciom go. :) Ale.... PS3 nie będzie daleko, a nawet jest nadzieja ( choć nikła ), że będzie pierwszy, gdyż jego ( porządne- :P ) exclusivy jedzą resztę na śniadanko...

> Co to znaczy
> że trzeba patrzeć ogólnie? To mam mówić, xbox to najbardziej awaryjna konsola na świecie
> o jakiej kiedykolwiek słyszałem? Mimo że ani razu mi się nie zepsuła?

Tak to własnie znaczy :P, gdyż twoja konsola nie jest jedyna na świecie, więc nie masz najmniejszego prawa sądzić, ze jest awaryjna, bądź nie awaryjna :P.

ps. wiem wiem, nie obchodzi cie to, gdyż obchodzi cie tylko twoja konsola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że cena przekonuje do siebie najbardziej rodziców :]
Ale jest wiele osób powyżej 18 lat które już samodzielnie kupują swoją konsolę. Nawet młodsi z własnymi oszczędnościami. Też nie twórzmy stereotypu że wchodzi rodzic do sklepu chcąc kupić dziecku konsolę. Widzi xboxa który jest tańszy i od razu mówi "biorę!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu artykułowi zobaczyłem jak miał wygladac pad do PS3 . Okropność . Sądzę , że xbox 360 wygra . PS# jest drogie , na święta na razie nie wychodzi jakiś super hit ( chociaż Little big planet ) . Czekam aż ps3 bedzie kosztowac tysiaka ;-) Raczje długo nie poczekam, bo w empiku już są po 1200 40 gb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować