• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorztrias

Problem z grami sieciowymi F.E.A.R i HL2

Pytanie

Witam mam kłopot z grami F.E.A.R I HL2 po sieci.w1 wchodzę na serwer ping jest niski ,gram jakieś 20 minut i wszystko staje.Totalna zwieszka czas na mapie się zatrzymuje przeciwnicy też,ja mogę się poruszać i następuje odłączenie od serwera.Tak jest na każdym serwie dokładnie taki sam scenariusz.W hl2 mogę grać jeszcze krócej zawieszam się w miejscu i wywala komunikat client timed aut i odłączenie od serwera.Korzystam z osiedlowej sieci lokalnej mam publiczne ip.Urządzenia w sieci są identyfikowane na podstawie adresu mac.Dodatkowo posiadam bramkę voip z ruterem linksys spa 3102.Jeżeli ktoś z was się orientuje w czym problem to proszę o pomoc pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

osiedlowa sieć lokalna i publiczne ip? jakoś mi to do siebie nie pasuje... to że są identyfikowane po mac nic tu nie zmienia, jak przyjdzie jakaś transmisja z "zewnątrz" to zostanie odrzucona bo bramka nie będzie widziała do którego z komputerów sieci ją wysłać (no chyba że w tej sieci macie na tyle dużą pulę adresów że każdy faktycznie dostaje publiczny, ale ja o takich nie słyszałem). pozatym akurat to czy publiczne ip czy prywatne wydaje się nie mieć znaczenia przy F.E.A.R (bo tam chwilę grasz zanim cię wywali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2008 o 19:40, Grzegorztrias napisał:

Z tym ip jest tak jak napisałem .Wczoraj zrobiłem badanie ping z 50 pakietami i co ciekawe
mam 38%procent strat.Z F.E.A.R mnie uspokoiłeś tylko dlaczego HL2 fiksuje wcześniej było
ok.

aż tyle? jaki masz ten internet? co do pingowania to ja też mogę to robić mimo prywatnego ip......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


2Mb z tym że w godzinach szczytu tj.13.30 do 22.30 jest 512 poza 2.Czy te utracone pakiety mogą być przyczyną zamieszania?Ogólnie operator jest słaby i ignoruje klientów, bramkę z routerem podłączyłem nie tylko dla tel.bez niej notorycznie ktoś z sieci leciał na moim ip.Jak jest konflikt adresów ip to można nie korzystać z netu szkoda nerwów a mr.Admin zwalał to na Vistę że niby szaleje.Teraz próbował mi wcisnąć że to bramka jest przyczyną, tyle że jak pc wisi bezpośrednio jest na kablu jest to samo żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować