Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jedno ze źródeł przecieku gier zostało znalezione

102 postów w tym temacie

To jest mocne, zawsze zastanawiałem się jak się dzieją takie rzeczy i mam potwierdzenie moich hipotez. Ale żeby koleś mogł tak po prostu wynieść sobie gry z magazynu, wierzyć się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też zapewne nie działa tak do końca jak to napisano.
Swoją drogą, jedna osoba (lub więcej) grę z magazynu "musi wynieść" a później przerzucić w świat torrentów i innych tym podobnych.

Ale nie wierzę, że takie miejsca nie mają jakiejś ochrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to pewnie międzygalaktyczny spisek, mający na celu wypranie mózgów graczy :D
Pewnie sobie pomyślał koleś "o! nowa gierka, wezmę sobie i pogram jeszcze przed premierą", może kumple z ochrony też chcieli sobie pograć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrocie uwage jakie tytuly przeciekly do torrentow. Fable II, Gears of War II... a podobno na konsolah nie ma piractwa, jeszcze niedawno tak producenci twierdzili. W kazdym razie dobrze, ze jeden z winych tego niecnego procederu zostal zlapany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox 360 jest piractwo od dawna i to całkiem spore. PS3 jeszcze się trzyma, pytanie tylko jak długo ?

Kiedy pracowałem w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu, składaniem kompów itp, słyszałem kilka podobnych historii... Było kilku cwaniaczków, którym udawało się wynosić części komputerowe mimo ochrony ;) Dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien czy to on seedował te gierki na torrentach. Takich jak on jest na świecie wielu. Oczywiście nagłasnia się sprawę, żeby pokazać jak to piraci dostają po łapach. W rzeczywistości to tylko kropla w morzu i walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Detektywi śledzili Graya prowadząc śledztwo w związku z jego licznymi wykroczeniami drogowymi oraz zarzutem prowadzenia samochodu bez ważnego prawa jazdy. - kogos kto wymyslil ta historyjke poniosla troche wyobraznia. jak mozna kogos sledzic za wykroczenia drogowe?? moze jeszcze podsluch mu zakladali? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że kogoś złapali. Niestety przypadków jest tak dużo, że zaprzestanie tego procederu nie będzie łatwe...

Wojman:

Na szczęście na PS3 nie ma piractwa (sprawdzałem, szukałem jakiś ogłoszeń i przeróbkach konsoli, za to lubię ps3). Wszystkie te tytuł zazwyczaj są tylko na X'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 09:34, Irc100 napisał:

I bardzo dobrze że kogoś złapali. Niestety przypadków jest tak dużo, że zaprzestanie
tego procederu nie będzie łatwe...

Wojman:

Na szczęście na PS3 nie ma piractwa (sprawdzałem, szukałem jakiś ogłoszeń i przeróbkach
konsoli, za to lubię ps3). Wszystkie te tytuł zazwyczaj są tylko na X''a.

Na PS3 nie pa piractwa, bo nagrywarki blu-ray są delikatnie mówiąc drogie :) Jak staną się standardem to zobaczysz co będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 09:45, Daniel789 napisał:

"Tak z ciekawości, czy to że są na "Torrentach" nie oznacza że można je odpalić na kompie?
Wiecie, taka "nieoficjalna" premiera xD...Nie to że ściągnę ale jeżeli wyciekła konwersja
na PC?

Jak odpalisz Gears of War 2, Fable 2 i Fallout 3 (wersja x360) na PC to ja ci pogratuluje. Z tymi wczesnymi wyciekami na PC też jest różnie. Dla przykładu można już ściągnąć Far Cry 2, ale i tak nie pograsz, bo nie istnieje crack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kończy się na przypadku. Ludwik Waryńki przez przypadek zostawił na ladzie nielegalne pisma... Wrócił po nie, no i cap. ;-)
Cóż, taki już człowiek został stworzony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev napisał:
Cały łup był wart ponad 100 tys. USD!

Idiotyczne szacowanie wartości spiraconych rzeczy jest idem per idem idiotyczne. Tak długo jak faktyczne informacje o piractwie będą dramatyzowane, a w efekcie fałszowane, to ludzie nie będą mogli sobie z tym poradzić.

No chyba, że taki jest cel: utrzymywać piractwo jako pewien stan zagrożenia, żeby organizacje antypirackie miały co robić.

A kto płaci za utrzymanie organizacji antypirackich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 09:06, Wojman napisał:

Zwrocie uwage jakie tytuly przeciekly do torrentow. Fable II, Gears of War II... a podobno
na konsolah nie ma piractwa, jeszcze niedawno tak producenci twierdzili. W kazdym razie
dobrze, ze jeden z winych tego niecnego procederu zostal zlapany.


Na konsolach nie ma piractwa? A ty myślisz, że dlaczego Playstation i Playstation 2 były tak popularne w naszym kraju? Smutne ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak się dzieje że nie umie się docenić pracy innych i tego co robią , pamiętam jak kilka lat temu mieszkałem wtedy we Włoszech syn mojego pracodawcy (Polaka oczywiście) kupił od ulicznych handlarzy piracką płytę z muzyką i pokazał ją ojcu he he chłopina wpadł w taki szał że myślałem że zawał z wylewem jest murowany ( na szczęście obeszło się ) i jak się uspokoił padły mądre słowa CZEMU OKRADASZ INNYCH , od tamtej pory te słowa się jakoś do mnie przyczepiły i tak od tamtej pory nie mam z piractwem nic do czynienia a to już 11 lat strzeliło i naprawdę można dać rade . Moje zdanie jest takie że takich ludzi jak ten z tematu powinno się dla przykładu za jaj.. wieszać bo tym krzywdzi innych chodzi o graczy bo dzięki niemu my możemy odczuć konsekwencje takich czynów
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować