Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Suffering za darmo. Dzięki US Air Force

24 postów w tym temacie

Szczerze mogę polecić the Suffering każdemu! To kawał dobrej gry TPS (lub nawet FPS) z elementami horroru. Piszę "z elementami", bo to aż tak straszne nie jest... Chyba, że ktoś się boi, kiedy biegnie na niego parę "człowieko-podobnych" stworzeń (zwanych też Slayer''ami), które zamiast kończyn mają norze. Jeśli ktoś lubi gry TPP z klimatem to niech się nie zastanawia i ściąga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z tego gatunku to pamiętam tylko Clive Barker''s Jericho a The Suffering łamie go pod każdym względem no może poza grafiką, ale w tej grze to nie oto chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż mam podstawkę na telefon z premierowego wydania tej gry w "Nova gra" :)

Jakiś wielki horror to to nie jest, ale jak ktoś lubi lekki dreszczyk emocji to polecam, nie zawiedzie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania (!).
Miesiąc temu została wypuszczona wersja z reklamami. To jest pewnie wersja bez reklam (Pewnie znaczek JOIN US ARMY w środku :P).

EDIT:
Pomyłka, to chyba ta sama wersja. Na filefroncie została umieszczona dokładnie miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdyby nie wypuścili gry to bym rozważał jej zakup razem z Ties That Bind w TS.
Nie będzie niczym niezwykłym to jeśli powiem że grafika trąciła myszką już w czasie premiery (co częściej się wypomina "Deus Ex") ale klimat - boski, niestety już w TTB jest odrobinę słabszy. A może i jego wypuszczą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:49, Kafar napisał:

to chyba rekord starości newsa.. gra bodajże już około 1 miesiąc temu została udostępniona..



to chyba rekord najnudniejszego i najczęściej powtarzanego komentarza...

Nie wiedziałem i jestem "hepi", że ktoś mnie o tym poinformował.
Dzięki US Army i gram.pl <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować