Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O grze EndWar w wersjach na handheldy

10 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Gra Tom Clancy's EndWar w wersjach na konsole przenośne - PSP i DS-a - ukaże się razem z edycjami na PS3 i Xboksa 360, poinformował Ubisoft. Właściciele handheldów dostaną jednak zupełnie inną, opartą na turowej mechanice produkcję.

Przeczytaj cały tekst "O grze EndWar w wersjach na handheldy " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stać ale na nie ma sie co oszukiwac. Na psp nie ma zbyt dobrych gier i sa one czesto dodatkami do swoich braci z nextgenow =[ wiem bo mam psp i gry warte uwagi mozna policzyc na palcach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb turowy - to może być bardzo ciekawe. Od razu wracają miłe wspomnienia związane z taktycznymi turówkami. :) Jeszcze "tylko" kwestia wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pierdziele... psp stać na system czasu rzeczywistego i 3d kurde... Ale nie twórcy są leniwi i wolą tworzyć na beznadziejnego ds dzięki któremu psp cierpi... Spokojnie słyszałem że od przyszłego roku na psp ma wyjść bardzo dużo fajnych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:19, Grubis napisał:

stać ale na nie ma sie co oszukiwac. Na psp nie ma zbyt dobrych gier i sa one czesto
dodatkami do swoich braci z nextgenow =[ wiem bo mam psp i gry warte uwagi mozna policzyc



Sam chyba jesteś dodatkiem do swojego brata. Co ty gadasz :) ja gram na paru platformach i różnic czesto nie ma.. czasami konsola stacjonarna ma cos czego psp nie ma ale psp za to ma cos czego stacjonarka nie ma (jak w przypadku gwiezdnych wojen) a ogólnie wszystko jest takie same. Jak są różnice sa bardzo minimalne. Tu po prostu jest inna gra może chcą stworzyć konkurenta dla Advance Wars. Szkoda że nie robią czegoś jak field Commander ale 2d też ciekawie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować