Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Muszę powiedzieć, że oceny to już coś, no i te podstrony i kategorie. Lepiej niż cz. pierwsza, wiedzę, że podsycacie apetyt w miarę jedzienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ekipy GRAM.pl

Czy nie możecie podać pełnej informacji w jednym spójnym komunikacie? Jaki jest cel tego rozdrabniania? Wyjaśnijcie mi to, bo naprawdę nie qmam. Czy zapomnę o Gram.pl, jeśli nie będzie przypomnienia? Czy zapomnę o zmianach jeśli nie będzie przypomnienia? Czy przestanę się udzielać jeśli...? Czy nie będzie o czym rozmawiać, jeśli nie będzie dawkować info?

Na litość boską, to nie Wiedźmin, nie chodzi o pieniądze ze sprzedaży gry. Chodzi o komfort użytkowników - OBECNYCH użytkowników. Aż tak fajne jest irytowanie czytelników? To jest godne co najwyżej dzieciaka, który kusi kolegę cukierkiem i w ostatniej chwili go zabiera.

No. Zdenerwowałem się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiałem się nad sensem recenzji bez końcowej oceny. Nigdy jej nie mogłem znaleźć w tych gramowych, więc albo jestem ślepy i niech ktos mnie w pysk trzaśnie, albo faktycznie ich tam nie ma.
W końcu jednak zmąrdzeliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten pomysł z wprowadzeniem ocen do recenzji , już od dawno na to czekałem. Mam tylko nadzieję , że oceny będą przyznawane jakoś z sensem (bo mam rozumieć , że to 6.0 dla Iron Mana to ponury żart? ;/).

Szafir4
> W końcu jednak zmąrdzeliście :P

Zgadzam się gram.pl ostatnio w mordę jeża ''''zmordziło''''. ;D Cokolwiek to znaczy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:07, Sebat1 napisał:

(bo mam rozumieć , że to 6.0 dla Iron Mana to ponury żart? ;/).


W kazdym newsie daja jakis obrazkowy dowcip, wiec i tym razem taki dali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są dobre, nawet bardzo, ale czy konieczne ? Według tego co jest tu napisane dużo ludzi narzekało na obecny stan rzeczy. W każdym razie mi to nie przeszkadzało i jak by nie było i tak się przyzwyczaję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:20, szkapa5 napisał:

co do nowej skali ocen gier , to już dziś wiem że wszystkie ''''produkty'''' CD PROJEKT
będą miały 5-6.


Ba, mało tego... Co najmniej 5,5 lub 6, a nawet 6,66 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:44, Vojtas napisał:

Do ekipy GRAM.pl

Czy nie możecie podać pełnej informacji w jednym spójnym komunikacie? Jaki jest cel tego
rozdrabniania?


Cel jest prosty. Zmian jest naprawdę SPORO:) i dotyczą najrożniejszych elementów GRAMa i po prostu w jednej porcji ilość informacji byłaby trudna do strawienia:)

Do tego omawiając kolejne elementy trochę ukierunkowywujemy dyskusję o nich.

Chcieliśmy też dobrze pokazać co i jak będzie wyglądać, aby trochę przyzwyczaić użytkowników i pokazać co i jak można będzie używać, aby uniknąć szoku poznawczego:)

Dnia 22.10.2008 o 21:44, Vojtas napisał:

No. Zdenerwowałem się. ;)


Naprawdę nie ma powodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 11:26, MikeCDP napisał:

Cel jest prosty. Zmian jest naprawdę SPORO:) i dotyczą najrożniejszych elementów GRAMa
i po prostu w jednej porcji ilość informacji byłaby trudna do strawienia:)


Eee, nie sądzę. Wiesz, jedna recenzja na Gram.pl ma cztery podstrony, a mimo to nie ma problemów z trawieniem. (nie, nie aplikowałem sobie żadnych kropelek na lepszą przemianę materii;)

Dnia 23.10.2008 o 11:26, MikeCDP napisał:

Do tego omawiając kolejne elementy trochę ukierunkowywujemy dyskusję o nich.
Chcieliśmy też dobrze pokazać co i jak będzie wyglądać, aby trochę przyzwyczaić użytkowników
i pokazać co i jak można będzie używać, aby uniknąć szoku poznawczego:)


Myślę, że to nikomu nie grozi z prostego powodu - ludzie są spragnieni zmian na lepsze. Rozdrabnianie kojarzy się nie tylko mnie, z nachalnym marketingiem, którego apogeum stanowiły treści wiedźmińskie. Ale o ile kampania sprzedaży mnie nie dziwi (choć wątpliwy jest sens kanonady reklamowej na forum, gdzie wszyscy o sprawie wiedzą), bulwersuje mnie korzystanie z tej metody przy byle okazji, gdy można się czymś pochwalić, do czegoś zachęcić. Mam nadzieję, że to rozumiesz. To jest IMO zupełnie zbędne - użytkownicy Gram.pl z pewnością zmiany zauważą, a pozytywne docenią. Ci, którzy Gram.pl nie znają, i tak się o tym nie dowiedzą. Krótko mówiąc to jest jak przekonywanie przekonanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Vojtas,

naprawdę nie każdy zna tak dobrze gram.pl jak Ty :).

Ty widzisz to przez pryzmat Forum, ale przytłaczająca większość Czytelników przez informacje publikowane na gram. Staramy się budować napięcie, a nie rozdrabniać informacje :). To trochę tak jakiś chciał na początku kryminału od razu znać rozwiązanie ^^.

Dla nas nie jest to "byle okazja" jak piszesz (mam nadzieję, że dla wielu Czytelników również nie będzie) - nad tymi zmianami pracowaliśmy od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zbliżają się zmiany … Duże zmiany, na które Wy, nasi Czytelnicy czekacie od pewnego czasu. ;-)

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że już wkrótce będziemy mieli zaszczyt pokazać Wam owoc naszej pracy. Mówiąc „naszej” mamy na myśli nie tylko ekipę gram.pl, ale przede wszystkim Użytkowników serwisu, którzy nieustannie od kilku lat dopingują nas dzielnie.

Bardzo zależy nam na ożywionej dyskusji i Waszych opiniach, dlatego też najbliższe dni poświęcimy głównie Wam, Waszym domysłom, pomysłom, a w przyszłym tygodniu – uwagom (mamy nadzieję, że jak zawsze szczerym i konstruktywnym).

Jako, że zmiany dokonujące się w serwisie gram.pl, zarówno w części redakcyjnej, jak i społecznościowej, dotyczą przede wszystkim Was, pozwoliliśmy sobie zgromadzić wszystkie informacje o nowościach w jednym materiale, a wątek forumowy przypiąć w dziale ogłoszeń.

Zapraszamy gorąco do komentowania, dyskutowania, spekulowania … ;-)

W imieniu całej ekipy gram.pl,

Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie Lady Soleil ale ten obrazek z iron manem i oznakowaniem 6.0 to jakaś prowokacja prawda? Przecież to gniot był!

Nie da się ukryć że spekulacje będą jak jednocześnie sprzedajecie i recenzujecie gry. Pozatym część tekstów ma nieco niższą jakość od pozostałych. Na razie bez konkretów bo w robocie jestem i szukanie tego teraz byłoby nieco niezręczne. ;p

Ale jak kiedyś coś przyłapię to i się podzielę refleksją. Skoro wy obiecujecie poprawę to teraz ja mam prawo jej wymagać. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 13:37, Filip41 napisał:

wszystko pięknie Lady Soleil ale ten obrazek z iron manem i oznakowaniem 6.0 to jakaś
prowokacja prawda? Przecież to gniot był!

Nie da się ukryć że spekulacje będą jak jednocześnie sprzedajecie i recenzujecie gry.
Pozatym część tekstów ma nieco niższą jakość od pozostałych. Na razie bez konkretów bo
w robocie jestem i szukanie tego teraz byłoby nieco niezręczne. ;p

Ale jak kiedyś coś przyłapię to i się podzielę refleksją. Skoro wy obiecujecie poprawę
to teraz ja mam prawo jej wymagać. hehe


Filipie, jak pięknie mnie nazwałeś! ;) Pewnie, masz rację - takich spekulacji i zarzutów nigdy nie unikniemy.

Hmm.. a jak ja przyłapię ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować