Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

A jakbyście zwiększyli szybkość wczytywania się stron (a szczególnie głównej), to byłoby świetnie.

BTW - co z tagowaniem newsów?

PS. Będziecie dawkować info dzień po dniu? Może od razu zróbcie Miesiąc z Nowościami na Gram.pl, publikując jednozdaniowe wpisy. Oby nie, bo te marketingowe maniery robią się maksymalnie irytujące. Tak jakby nie można było raz, a z grubej rury. Jeśli zmiany będą dostrzegalne, userzy sami to pochwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwijanie - dobra rzecz. Oby tylko nie wyszedł z tego nieczytelny "misz-masz". Ale na gram.pl można liczyć i na pewno zmienią stronę na lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:27, Vojtas napisał:

PS. Będziecie dawkować info dzień po dniu?

To juz normalna praktyka CDP... o przepraszam - gram.pl... A, ze polowe userow to zaczyna, eufymistycznie pisac, wkurzac to ich to jakos srednio rusza. Ile bylo newsow o kazdym malym dziwku w Wiedzmaku, kolejnej (jednej!) pozycji w jakiejs mega-hiper klasyce, itp? Ja juz sobie odpuszczam takie rzeczy. Szkoda klawiatury ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:54, Daimon_Frey napisał:

Zwykły użytkownik nigdy nie zrozumie marketingu ;)


Może inaczej: normalny człowiek nie zrozumie paranoika.

Mimo wszystko nie jest to kolejna gra potrzebująca reklamy, a portal którego użytkownicy chcą dowiedzieć się, co się dzieje. Wkrótce się okaże, czy nadal będę miał o czym truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:47, Piotrek K. napisał:

Ile bylo newsow o kazdym malym dziwku w Wiedzmaku...

Zawsze myslalem, ze mowi sie na nich raczej zigolaki. :D

@News, oh yeah... Akurat zmiany w newsroomie malo mnie obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pobożnie sobie tylko życzę, żeby strona główna szybciej mi się ładowała:P A tak jest ok, ale fajnie, że ekipa gram.pl chce coś zmieniać, oby na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Daimon_Frey
Zwykly uzytkownik przestaje sie interesowac produktem, gdy 15 tysiecy razy sie o nim wszedzie pisze. W tym wypadku marketing wywoluje efekt ODWROTNY do zamierzonego ;)


Ale, ale - jakby poprawili najgorsze bledy, zapowiadane zmiany sie sprawdzily, wywalono by polowe user-spamo-smieci to... mozna w sumie patrzec z optymizmem w przyszlosc ;)...


>>> gothicsheep
Zawsze myslalem, ze mowi sie na nich raczej zigolaki. :D
Ajjj... ciii... mialo byc 'dzwieku', ale po 8 godzinach w pracy przed kompem mi sie literki pomieszaly ;D. I raczej powinno byc juz 'zigolaciatko' ;), bo to maly 'dziwek' mial byc ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:27, Vojtas napisał:

A jakbyście zwiększyli szybkość wczytywania się stron (a szczególnie głównej), to byłoby
świetnie.


Przyspiesz sobie internet. U mnie strona jest od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, rewolucyjne zmiany. To prawie jakbyście zrobili zupełnie nowy layout strony :]. No, ale może w następnych dniach będzie coś ciekawszego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. :) Oby było jeszcze więcej, bardziej polepszających zmian. Nie mówię, że gram.pl jest zły, ale cóż - zmiany niekoniecznie są złe. ;)

@Vojtas

Hmm... może masz za wolnego neta albo przeglądarkę? Ja mam szybki internet, a przy IE straasznie wolno się gram.pl ładował. Przy FireFoxie już szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować