Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 13:38, Mr Black napisał:

Jest dobrze, chociaż do GOL-a trochę jeszcze brakuje. Odstajecie głównie pod względem
ilości gier w katalogu oraz związanych z nimi informacjami, galeriami, czy filmikami.
No i artykułów też mają nieco więcej. Ale to wszystko jest do nadrobienia. Jesteście
serwisem sporo młodszym, ale za to bardzo dynamicznie się rozwijającym. Wszystko więc
przed wami ;).


... dziękujemy za zauważenie, jak na trzy razy młodszy serwis staramy się nadganiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany bardzo mi się podobają ale serwis działa bardzo powoli. Ale nie tracę optymizmu i wierze, że to się zmieni na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 13:47, Soleila napisał:

Filipie, ja postulat o wilczycy jeszcze zrozumiem, ale wilk? W różu?!:>

A to zdanko pierwsze to jako gratki mam redakcji przekazać?:))


Jasne, że gratulacje. Podoba mi się, jest lepiej. Ja też bym puchł z dumy. Dobra robota.
Co do wilczycy - Ten Gram = Ten Wilk.
Jak z gram zmienicie się w Tonę to wtedy będzie i wilczyca.

Wyobraźcie sobie gram.pl w takiej sukienuni w kolorze landrynek. Cuuudo. hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmian mało, moze i sa one skromne ale zawsze wprowadza cos swiezego w wygladzie strony. I jeszcze jedno ale to juz pewnie wszyscy zauwazyli ze szybciej sie gram.pl wczytuje co jest wielkim plusem tymbardziej ze kilka razy dziennie sie na ta stronke wchodzi... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Same zmiany wiele mi nie robią, bo jestem tutaj głównie dla forum- może czasem zajrzę do sond.

Za to bardzo nie podobają mi się kolejne nawiązania do komuny. Kto to wymyśla i czemu to ma służyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie może być pierwsze wrażenie na temat najnowszych zmian dla przeciętnego usera? Genialne! Wypas! Niesamowite! :) Pisząc na gorąco na pewno tak by to wyglądało, ale czy na pewno tak jest w rzeczywistości? Pomijając to że wszystko się jeszcze muli, zacina, nie uruchamia, mogę stwierdzić że zmiany są rewelacyjne, jeśli nie rewolucyjne! Wszystko ładne, przejrzyste, z pomysłem :) Teraz tylko przetłumaczyć na angielski i niech się inni ślinią i podziwiają co nam gram.pl przygotował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:08, Budo napisał:


Same zmiany wiele mi nie robią, bo jestem tutaj głównie dla forum- może czasem zajrzę
do sond.

Za to bardzo nie podobają mi się kolejne nawiązania do komuny. Kto to wymyśla i czemu
to ma służyć?


Jak to czemu? To się nazywa postmodernizm. W naszej kulturze używa się motywów z przełomów historycznych najróżniejszych i miesza się je. Ponieważ ludzie z gramu zapowiadali rewolucję w dziale community to łatwo to skojarzyć z proletariatem, charakterystycznymi grafikami i komunistycznymi hasełkami agitacyjnymi.
To zabawne i chwytliwe. Jak palec siwego gościa w wielkim kapeluszu ucharakteryzowanym na flagę USA z podpisem "Coś ty zrobił dla kraju?"

Trochę nawiązań kulturowych i się ludzie gubią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:29, Filip41 napisał:

Trochę nawiązań kulturowych i się ludzie gubią. :D


Nie udawaj cwaniaka. Pytam co tu robią nawiązania do komuny i socjalizmu..? Uważasz, że to dobre i chwytliwe? chciałbym usłyszeć opinię któregoś z konsuli, bo ja z kolei sądzę że to nie na miejscu i niesmaczne. Rozumiem, że trzeba przyciągnąć klientów i użytkowników, ale używanie do tego takich wzorców jest co najmniej chybione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Player:
-> Ograniczenia co do jakości
-> Brak playlisty na dany temat (np Diablo 3-> playlista filmów o D 3)
-> Nadal brak opóźnienia w celu polepszenia oglądania (wolniejsze łącze częstsze buforowanie)
-> Za dużo belek (to już akurat moje osobiste zdanie)
-> Brak opcji pobrania filmów, nawet jeśli to wasz materiał.

Na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkurde! Czuje się jakbym był świadkiem wielkiego wydarzenia, które zmieni oblicze ludzkości... Nawet jeżeli tak nie jest, to i tak ciesze się że obserwuje te zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:33, Budo napisał:

> Trochę nawiązań kulturowych i się ludzie gubią. :D

Nie udawaj cwaniaka. Pytam co tu robią nawiązania do komuny i socjalizmu..? Uważasz,
że to dobre i chwytliwe? chciałbym usłyszeć opinię któregoś z konsuli, bo ja z kolei
sądzę że to nie na miejscu i niesmaczne. Rozumiem, że trzeba przyciągnąć klientów i użytkowników,
ale używanie do tego takich wzorców jest co najmniej chybione...



Cóż, od 3 lat tak jest i nigdy nie pamiętam, abyś miał jakiekolwiek wątpliwościi, co się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:42, Soleila napisał:

Cóż, od 3 lat tak jest i nigdy nie pamiętam, abyś miał jakiekolwiek wątpliwościi, co
się zmieniło?


Może coś nie tak pamiętasz, już od początku krytykuję akurat te zmiany i nawiązania... zaczęło się akurat od samych tytułów na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować