Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 07:02, przemcio256 napisał:

a jak już przy gramasjtach jesteśmy, to nadal w ustawieniach obrazka w nagłówku jest
bla bla x 183 a jak mam ustawiony obrazek o tej szerokości to widać przerwę między nagłówkiem
a główną częścią strony...


A ja mam coś takiego:

"Ammm... Security? Hello?"

20081029123658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:35, Spaykus napisał:

Uprzedzając kolejne pytanie - na obecny stan rzeczy konkretnego terminu podać nie możemy.


No to jestem zawiedziony tymi zmianami, bo liczyłem głównie na GS-y - newsów i tak nie przeglądam przez stronę, bo chodzi jak krew z nosa. Anyway, czy wiesz chociaż, kiedy będziecie mogli napisać coś więcej? I co ważniejsze, czy weźmiecie pod uwagę nasze uwagi, czy zlejecie je tak samo jak prośby o tagowanie newsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:46, Vojtas napisał:

No to jestem zawiedziony tymi zmianami, bo liczyłem głównie na GS-y - newsów i tak nie
przeglądam przez stronę, bo chodzi jak krew z nosa. Anyway, czy wiesz chociaż, kiedy
będziecie mogli napisać coś więcej? I co ważniejsze, czy weźmiecie pod uwagę nasze uwagi,
czy zlejecie je tak samo jak prośby o tagowanie newsów?


Wszystkie uwagi staramy się analizować. Znakomitą część z nich będziemy chcieli wprowadzić (oczywiście nie od razu i w jednym rzucie), aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić korzystanie z portalu.

Co do terminu - mogę tylko zapewnić, że jeśli będziemy w stanie powiedzieć coś konkretnego, dowiecie się o tym jako pierwsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:37, Vojtas napisał:

> a jak już przy gramasjtach jesteśmy, to nadal w ustawieniach obrazka w nagłówku
jest
> bla bla x 183 a jak mam ustawiony obrazek o tej szerokości to widać przerwę między
nagłówkiem
> a główną częścią strony...

A ja mam coś takiego:

"Ammm... Security? Hello?"

no właśnie o to chodzi... tym bardziej, ze u mnie jest to cholernie widoczne ale to przez podwyższenie tego czerwonego paska na gramsajtach... dlatego te 183 piksele nie sa liczone od tego samego miejsca co wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że filmików nie idzie oglądać bo nie działają, komentarzy nie da rady dodawać bo wyświetla "Przepraszamy ale wystąpił błąd" A na forum powstają takie trzy tematy czy cztery bez żadnych wpisów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtf? Nie po to wlaczalem ta kategorie (co prawda testowo, no ale...), by zalewala mi ona forum w taki sposob. ;d Wiem, ze chcecie to naglosnic do granic mozliwosci, ale kto zechce, ten po prostu w topic kliknie. ;d

Do poprawki.

20081029151333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 08:47, Spaykus napisał:

Tak jak napisałem kilkadziesiąt pikseli wyżej - staramy się przyciągnąć nowych użytkowników,
to jest naturalne. Nie zapominamy jednak o osobach, które są z nami od dawna (od początku?).
Nie jest też tak, że nie zwracamy uwagi na Wasze prośby - mogę zapewnić, iż nad pracujemy
nad znaczną ich częścią.


A co piszecie bota wyszukującego trolli ? :D Bo niestety wraz z tymi nowymi użytkownikami jest więcej użyszkodników a i moderatorzy stali się łaskawsi w większości i pozwalają na powroty zbanowanych. A ci znowu robią to samo co wcześniej i powoduje to,że gram notuje spadki popularności a szczególnie w kwestii forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To akurat jest już chyba od pół roku, czy nawet dłużej :)
A możliwość usuwania dubli już jest, tylko, że sam sobie tego zrobić nie możesz- mod może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktyczność nowego newsroomu jest "tragiczna", da się jakoś powrócić do starszej wersji (głownie mam na myśli bezpośrednio adres gram.pl/newsroom czyli całe menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, musieliście zamienić przyciski "Forum" i "Gramsajty" miejscami? Już parę razy chcąc wejść na GSy weszłam na forum i odwrotnie, bo z przyzwyczajenia klikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:51, Fumiko napisał:

Meh, musieliście zamienić przyciski "Forum" i "Gramsajty" miejscami? Już parę razy chcąc
wejść na GSy weszłam na forum i odwrotnie, bo z przyzwyczajenia klikam...


Haha, faktycznie xD A wiesz co, mnie przeważnie takie zmiany wytrącają z równowagi na tydzień, a teraz nic nie zauważyłem i się nie mylę xD
Jsk kiedyś na urodziny zrobili baloniki zamiast kwadratów przy tematach, to przestałem na kilka dni moderować i nie mogłem dojść do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może moglibyście dać odnośnik do danego quizu/sondy w komentarzach do niej tak jak jest z newsami?
Bo czasami czytając forum chciał bym sobie wejść na ten np. quiz, ale muszę wracać z powrotem na stronę główną i tam szukać.

Drobnostka, ale by się przydała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:07, Rumcajs52 napisał:

Może moglibyście dać odnośnik do danego quizu/sondy w komentarzach do niej tak jak jest
z newsami?
Bo czasami czytając forum chciał bym sobie wejść na ten np. quiz, ale muszę wracać z
powrotem na stronę główną i tam szukać.

Drobnostka, ale by się przydała ;)

Wchodzisz w komentarze do tego quizu/sondy i klikasz nazwę tejże sondy/quizu. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poraża jedna, jedyna rzecz - wydajność serwera. Moim zdaniem to jedyna rzecz nad którą Redakcja musi popracować. Inne kwestie np. nawigacja jest niczym dyskusja o kolorze lakieru malucha. Silnik słaby, wnętrze ciasne, więc co zmieni ekstra kolor, kiedy siedzi się w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować