Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 16:43, Budo napisał:

/.../

To akurat jest już chyba od pół roku, czy nawet dłużej :)
A możliwość usuwania dubli już jest, tylko, że sam sobie tego zrobić nie możesz- mod
może.



Właśnie żebym ja mógł. Mod nie zawsze zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:18, Larrson napisał:

Poraża jedna, jedyna rzecz - wydajność serwera. Moim zdaniem to jedyna rzecz nad którą
Redakcja musi popracować.

To nie działka redakcji, a odpowiedzialni za to ludzie bardzo się sprężają - sam zobacz:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42433&pid=200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:52, Lucas the Great napisał:

> Poraża jedna, jedyna rzecz - wydajność serwera. Moim zdaniem to jedyna rzecz nad
którą
> Redakcja musi popracować.
To nie działka redakcji, a odpowiedzialni za to ludzie bardzo się sprężają - sam zobacz:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42433&pid=200


Sorka ale co to tak dokładnie oznacza? Nad czym tu pracować? Najprościej zmienić dostawce:P

Co do zmian i udoskonaleń powoli zaczyna być ich aż za dużo, kolektyw oki ,gramsajty oki irc oki rzeczy społecznośćiowe ale flaszki? Sorka od tego są inne strony więc nie idziecie w mnogość tylko jakość taka moja uwaga :P

No ja poczekam co tam pichcicie może będzie smaczniutkie, bo mam nadzieje że zmiany nie zasmakują jak fryty z budki z oleju z 20 tłoczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje obecny wygląd strony głównej, a dokładniej newsów. Chodzi mi o to, że przy newsach nie ma obrazków, przez to wszystko staje się nieczytelne. A jak wejdę, we wszystkie z dzisiaj, to obrazki już są :P A i jeszcze, reklamę moglibyście dać na dół, a nie tak, żeby rozwalała się w połowie strony. Wygląda to trochę nieprofesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 13:46, Długi Łuk Ra napisał:

Dodam jeszcze, że obecnie wprowadzone zmiany dotyczą głównie części redakcyjnej gram.pl
- zmiany w częściach społecznościowych - wkrótce :)


Czyli istnieje mała szansa na jakiekolwiek poprawki, nowości w dziedzinie GramSajtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 16:05, AQ22 napisał:

Tak wygląda ten nowy gram?
To ja wolałem stary.


Raczej tak wygląda to jak się trzyma w tajemnicy i chce zrobić wielki skok zamiast małe zmiany wprowadzane ciągle które by szybko były naprawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kogoś obchodzi, ale podobnie jak SSj2- postanowiłem zrobić swoją wizje gram''owych zmian. A więc po kolei:
- Zmiana loga na to stare.
- Zmiana paska głównego na ten z przed od.nowy.
- Zaokrąglenie tego nowego (niebieskiego paska) i usunięcie go z forum.
- Usunięcie tych nie wiadomo co znaczących ikonek (obok tytułów newsów) i wprowadzenie czegoś, co mówi o tematyce informacji. Np. coś takiego jak na obrazku niżej.
- Przeniesienie reklam z kolumny Informacje na sam dół.
- Zastąpienie 4 "polecanych materiałów" większymi dwoma, bodź trzema (chodzi o ten flashowy bajer po prawej).
- Usunięcie tych brzydkich strzałek (polecane materiały i sonda/quiz) jakimiś lepiej wyglądającymi.
Z tego co pamiętam, to byłoby na tyle...

20081030165612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 12:11, NintendoPassion napisał:

Czyli istnieje mała szansa na jakiekolwiek poprawki, nowości w dziedzinie GramSajtów?


Hehe, wiem co Ci chodzi po głowie, ale pamiętaj że i tak masz fory i ulgi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:51, Fumiko napisał:

Meh, musieliście zamienić przyciski "Forum" i "Gramsajty" miejscami? Już parę razy chcąc
wejść na GSy weszłam na forum i odwrotnie, bo z przyzwyczajenia klikam...


Mam to samo, mam nadzieję, że to zmienią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 17:39, wdowiakm napisał:

A ja w ciągu kilkunastu minut uświadczyłem trzy przykłady ulepszeń serwisu xD


Nie odpowiadają, bo wciąz ich wylogowuje. Krótko mówiąc największa zmiana polega na tym, że Gram.pl nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 18:55, Vojtas napisał:

Nie odpowiadają, bo wciąz ich wylogowuje. Krótko mówiąc największa zmiana polega na tym,
że Gram.pl nie działa.


Myślę, że to przejściowe ale takie przypadki zdarzają się coraz częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl to już teraz naprawdę prężny serwis o grach ;) Video, artykuły, forum, sklep, wszystko czego potrzeba graczowi jest teraz w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 17:19, Erunn0 napisał:

/.../

Tak mniej więcej powinna wyglądać przejrzysta strona główna. Dzisiaj ponad 5 minut szukałem odpowiednich działów, aby przeczytać archiwalne newsy i informacje prasowe... Zmiany na gramie pogorszyły z resztą nie tylko czytelność portalu, ale i prędkość jego działania. Może to i tylko chwilowe uprzykrzenia, ale mimo wszystko bardzo denerwujące. Poza tymi dwiema rzeczami nie mam większych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko że nadal nie idzie NICZEGO ściągnąć z gram.pl z przyzwoitym transferem... Przykładowo teraz ściągam patcha do WarCrafta III: TFT z żałosnym transferem rzędu 4 KB/s z maksymalnego 120 KB/s. To jest po prostu Ż E N A D A!

Po za tym, popsuliście dział z plikami. Zadam wam pytanie za 100 pkt: gdzie na http://www.gram.pl/pliki_kategoria.asp?katalog=Demo&belka=3 można znaleźć alfabetyczny spis plików? Normalnie nie idzie niczego tam znaleźć... Liczycie na to, że jak ten ciul będe przewijać stronę po stronie aż być może natrafię na to, czego szukam? :) Poprzednio był tam ładny spis alfabetyczny z działami na każdą literkę, teraz jest jedynie podział na strony z zupełnie losowo porozrzucanymi plikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 19:53, tomas92 napisał:

Gram.pl to już teraz naprawdę prężny serwis o grach ;) Video, artykuły, forum, sklep,

Fajnie by było gdyby to jeszcze ładnie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować