Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 17:32, Budo napisał:

> Czyli istnieje mała szansa na jakiekolwiek poprawki, nowości w dziedzinie GramSajtów?


Hehe, wiem co Ci chodzi po głowie, ale pamiętaj że i tak masz fory i ulgi ;P


O ho ho! Mój drogi Budo!!!

Ja mam, cytuję, "fory i ulgi"? Rozwiń ową myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:19, Sth`Devilish napisał:

Wszystko fajnie, tylko że nadal nie idzie NICZEGO ściągnąć z gram.pl z przyzwoitym transferem...

Ja tam mam normalny transfer. Wiele innych osób też. Wybrańcom coś nawala. Poczuj sie wybrany!

Dnia 30.10.2008 o 21:19, Sth`Devilish napisał:

Po za tym, popsuliście dział z plikami.

A to faktycznie nieźle rozwalili. Może gramy zauważą ten post i naprawią? Mooooooooooożeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz sugestia mała, ponieważ już serwis informacyjny trochę się poprawił (ba, bardzo nawet), to może jednak te newsy "Nie tylko gramy... Co nowego w świecie IT?" w oddzielną rubryczkę, albo nawet dział im stworzyć? Dodatkowo ułatwiłoby to szukanie informacji spoza branży samych gier, czyli poszukiwaczom nowego "wypasionego" sprzętu.
O Jezicku! Też spojrzałem do działu "Pliki"... Patrzę, dobra kategorie są 4, podstawowe, bardziej się nie ma raczej co rozdrabniać na gatunki gier etc.
ALE! wchodzę w listę i... Gdzie jest wyszukiwarka? No gdzie pytam? Mam używać tej ogólnej, czy babrać się przez stosy literek i tytułów, aby znaleźć interesującą mnie pozycję?
Złym posunięciem było wyrzucenie wyszukiwareczki pliczków, tak więc pewnie wielu poprosi "Przywróćcie JĄ" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 11:16, Oposing napisał:

Złym posunięciem było wyrzucenie wyszukiwareczki pliczków, tak więc pewnie wielu poprosi
"Przywróćcie JĄ" :)


Najlepiej jakby był spis alfabetyczny plików wtedy nie byłoby problemów ze znalezieniem interesujących nas pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Zmiany są. Niektóre jak wygląd strony głównej i te dziwne udziwnienia nie podobają mi się. Choć prawdą jest, że rzadko na nią wchodzę, choćby przez głupie wyszukiwanie newsów, ale właśnie te nowo wprowadzone jest super. O wiele lepiej i przejrzyściej się przegląda. Więc ogólnie zmiany mogą być. W tym wypadku jak dla mniej jest gigantyczny plus za przeglądanie newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem tak...

imo zmasakrowaliscie najlepsza strone o grach w Polsce. Te zmiany to jakis dramat. Wszystko dziala 5x wolniej, newsy sie nie laduja, tragedia. Obecny wyglad gram.pl jest do tego stopnia niejadalny, ze zagladanie tu nie sprawia mi przyjemnosci:( Jako, ze nie ma innej alternatywy, i tak bede te strone odwiedzal, jednakze wiecej nerwow strace niz zyskam informacji:(

opamietajcie sie i wroccie do poprzedniego wygladu i systemu dzialania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 08:43, Budo napisał:

/.../

Mówię tu o limicie wrzucanych obrazków, nie udawaj że nie wiesz ;P
Chciałbyś ze 100 mega :P


Budo, fakt, to że Gram wielokrotnie zdjął mi limit zdjęć jest wiadome wszystkim. Kilkakrotnie o tym wspomniałem i podziękowałem. Ale jeżeli uważasz że to są jakieś bardzo znaczące fory, to raczej się mylisz. To jest tylko kwestia wygody, ale bez tego da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sumie jak o zmianach to jeszcze jedna - czemu muszę mieć ogłoszenia jeśli mnie one nie interesują i nie chce ich ? To jedyne z tematów,których nie da się odznaczyć. A "ogłoszenie" o WoW jest bardzo drażniącym oczy tematy ( praktycznie non stop świeci się na żółto a i tak nie interesuje mnie co ludzie tam napisali). Dlaczego nie mogę sam sobie ustawić wyglądu forum tylko mam narzucone ogłoszenia ekipy gramu ? Dobra pal licho to,że są. Ale właśnie takie w stylu WoW:WotLK to jest mi kompletnie niepotrzebne i jeśli czułbym potrzebę to jestem sam w stanie stwierdzić czy chce być na bieżąco z tematem i dodał do ulubionych ( jak to można zrobić z każdym tematem na forum ) a nie umieszczał w ogłoszeniach bez możliwości usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Długi Łuk Ra

> Dodam jeszcze, że obecnie wprowadzone zmiany dotyczą głównie części redakcyjnej gram.pl
> - zmiany w częściach społecznościowych - wkrótce :)

Hejka Nintendo - tak oczywiście :). W tej chwili kończymy ulepszenie związane z częścią redakcyjną gram.pl i dalej będziemy ustalali zmiany na częś społecznościowej (w tym na gramsajtach). Niebawem pojawi się spora ankieta dotycząca poszczególnych części gram.pl - chcemy, żeby społeczność zdecydowała, które zmiany mają być wdrożone w pierwszej kolejności (oraz jakie) :)

Dodatkowo już powinniśmy działać stabilniej i bez błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:44, Długi Łuk Ra napisał:

Hejka Nintendo - tak oczywiście :). W tej chwili kończymy ulepszenie związane z częścią
redakcyjną gram.pl i dalej będziemy ustalali zmiany na częś społecznościowej (w tym na
gramsajtach). Niebawem pojawi się spora ankieta dotycząca poszczególnych części gram.pl
- chcemy, żeby społeczność zdecydowała, które zmiany mają być wdrożone w pierwszej kolejności
(oraz jakie) :)


Mam nadzieję, że ankieta będzie możliwie wyczerpująca. Patrzyłeś do tematu "Propozycje zmian ..."? Tam napisałem kilka dużych postów na ten temat. Nie lubimy tendencyjnych ankiet. ;)

Dnia 31.10.2008 o 17:44, Długi Łuk Ra napisał:

Dodatkowo już powinniśmy działać stabilniej i bez błędów :)


Jakbyś mógł looknąć jeszcze na tego buga, byłbym wdzięczny. Nie tylko mnie się lay rozjechał.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42433&pid=401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... źle, źle, źle ... Zamyśliłem się, przepraszam. Mam pare zastrzeżeń co do zmian nie licząc tego ,że ostatnio nie wszysko chce się otworzyć .... Po zminach zrobiło się pare błędów w wyświetlaniu Gramsajtów.

screen 1. Pustka mędzy nagłówkiem a tłem głównym (FireFox i opera)

screen 2. Błąd przy wyświetlaniu ,,czerwonego panelu" i nie wyświetlanie się całego tła głównego podczas komentowania (FireFox)

screen 3. a to dla porównania do screena2. Tutaj nadal jest przerwa miedzy nagłówkiem a tłem głównym (FireFox)

No to wszystko co najbardziej mnie denerwuje po zmianach :)

20081031202123

20081031202243

20081031202415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 20:27, albinskia napisał:

/.../

A te błędy i jeszcze więcej dotyczących gramsajtów wymieniło około 50 osób, o wiele wcześniej niż zrobiłeś to Ty. ;] IMO te zmiany miały przynieść wiele, a zepsuły najlepsze... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:44, Długi Łuk Ra napisał:

Niebawem pojawi się spora ankieta dotycząca poszczególnych części gram.pl
- chcemy, żeby społeczność zdecydowała, które zmiany mają być wdrożone w pierwszej kolejności
(oraz jakie) :)

Juhu! Życzyłem wam pomyślunku a muah pomyślunek jest, hah ^^ Tylko co to znaczy "niebawem"? tydzień, miesiać, pół roku, roku...? I ile po ankiecie mozna spodziewac sie zmian? Tydzień, miesiac, rok....?
Teraz życzę pomyślności! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 20:27, albinskia napisał:

... źle, źle, źle ... Zamyśliłem się, przepraszam. Mam pare zastrzeżeń co do zmian nie
licząc tego ,że ostatnio nie wszysko chce się otworzyć .... Po zminach zrobiło się pare
błędów w wyświetlaniu Gramsajtów.

screen 1. Pustka mędzy nagłówkiem a tłem głównym (FireFox i opera)

screen 2. Błąd przy wyświetlaniu ,,czerwonego panelu" i nie wyświetlanie się całego
tła głównego podczas komentowania (FireFox)

screen 3. a to dla porównania do screena2. Tutaj nadal jest przerwa miedzy nagłówkiem
a tłem głównym (FireFox)

No to wszystko co najbardziej mnie denerwuje po zmianach :)


No nie za fajnie to wygląda :(. Sprawdzimy co możemy z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 20:54, wip_01 napisał:

> Niebawem pojawi się spora ankieta dotycząca poszczególnych części gram.pl
> - chcemy, żeby społeczność zdecydowała, które zmiany mają być wdrożone w pierwszej
kolejności
> (oraz jakie) :)
Juhu! Życzyłem wam pomyślunku a muah pomyślunek jest, hah ^^ Tylko co to znaczy "niebawem"?
tydzień, miesiać, pół roku, roku...? I ile po ankiecie mozna spodziewac sie zmian? Tydzień,
miesiac, rok....?
Teraz życzę pomyślności! :))))


Zależy od zmiany :) Niektóre krótko , inne bardzo długo, a innych pewnie w ogóle nie będziemy w stanie wprowadzić. Ale będziemy starać się przyspieszać :). Na razie stabilizujemy serwery - powinny już działać dość dobrze ^^, a przynajmniej lepiej :D. Ja zmianę widzę - czy u was tez gram działa lepiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować