Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Przeglądałem poprzednie posty ale zauważyłem tylko jedną osobę ale nie opisała ,,trzy" problemy tylko jeden :P Nie... nie ja nic nie mówię. Wiem ,że innych to też denerwuje ale jak więcej osób ponarzeka to może zmobilizuje naszych kochanych administratorów do działania. ^^

Długi Łuk Ra@ Taki mały pasek a niszczy cały wygląd(mówie o operze) ;P Ale dużo osó używa FF no to trzeba coś zaradzić bo jak to powiedziałeś: nie za fajnie to wygląda. Wierzę ,że coś zaradzicie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 21:45, albinskia napisał:

Długi Łuk Ra@ Taki mały pasek a niszczy cały wygląd(mówie o operze) ;P Ale dużo
osó używa FF no to trzeba coś zaradzić bo jak to powiedziałeś: nie za fajnie to wygląda.
Wierzę ,że coś zaradzicie ;]


I oby nie była to rada: "Zmień przeglądarkę". Czego sobie i Tobię życzę.

Długi Łuku Egipskiego Boga Ra - jakie twoim zdaniem zmiany nie są możliwe do wprowadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 22:02, Vojtas napisał:

> Długi Łuk Ra@ Taki mały pasek a niszczy cały wygląd(mówie o operze) ;P Ale
dużo
> osó używa FF no to trzeba coś zaradzić bo jak to powiedziałeś: nie za fajnie to
wygląda.
> Wierzę ,że coś zaradzicie ;]

I oby nie była to rada: "Zmień przeglądarkę". Czego sobie i Tobię życzę.

Długi Łuku Egipskiego Boga Ra - jakie twoim zdaniem zmiany nie są możliwe do wprowadzenia?


Może źle się wyraziłem ^^. Na niektóre zmiany mamy po prostu za mało zasobów - lepszej wyszukiwarki niż google raczej nie zrobimy na przykład - ale fakt wszystko można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ,gdzie sie spytać, więc spytam sie tu. W jakie dni są nowe przedmioty do kupienia za wPLN? Bo wiem, że co tydzień są nowe. Ale w jaki dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:19, Ecko09 napisał:

Nie wiem ,gdzie sie spytać, więc spytam sie tu. W jakie dni są nowe przedmioty do kupienia
za wPLN? Bo wiem, że co tydzień są nowe. Ale w jaki dzień?


Chyba od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mojej oceny, kiedyś gram.pl miało to coś w sobie, co różniło ten portal od reszty. Teraz gram.pl zaczyna się ubodobniać do innych tego typu stron o grach, i to mi się coraz mniej podoba...;(
Kiedyś czytałem każdy news i artykuł, nawet jeśli mało mnie to interesowało. A odrazu wchodzę na forum i wypowiadam się w 2-3 tematach które mnie interesują...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 14:49, Seqiu napisał:

Według mojej oceny, kiedyś gram.pl miało to coś w sobie, co różniło ten portal .
od reszty Teraz gram.pl zaczyna się ubodobniać do innych tego typu stron
o grach, i to mi się coraz mniej podoba...;(
Kiedyś czytałem każdy news i artykuł, nawet jeśli mało mnie to interesowało. A odrazu
wchodzę na forum i wypowiadam się w 2-3 tematach które mnie interesują...;(

O to to! Zgadzam się w stu procentach! Właściwie ostatnio przestałem w ogóle czytać newsy, a na forum wypowiadam się sporadycznie. Gram był (może jeszcze będzie?) jedyny takim miejscem w całym polskim internecie, gdzie gracze mogli podyskutować, wymienić się informacjami, popisać na gramsajtach, dowiedzieć się o nowinkach z branży itd. itd... Jednak ostatnio blask gram.pl przygasł, a ta cała "od.nowa" w moich oczach pogorszyła całą sprawę. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wiele bym dał, aby teraz gram.pl było takie jak na początku swojego istnienia. Im więcej tych wszystkich unowocześnien i szczegółów, tym bardziej się do tego zrażam. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, a piękno w prostocie...;)
Uważam że gram.pl jest tego najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eine kleine pytanko. Jedną z tych hucznie wprowadzanych nowości są quizy na stronie głównej. I tu pojawia się moje pytanie. Dlaczego traktowane są one jako tematy gdzie userzy mogą sobie pospamować i pisać co im ślina na język przyniesie ? Z czego większość zawartych tam postów stanowią te typu: "Wow, ale banał." lub "Zgadłem111!!! chodziło o XXX lub YYY". tudzież "Poprawną odpowiedzią było A a ja wybrałem B". Suuupppeeer. Wiem że chęć by mieć +1 jest przeogromna ale pytam, czemu to służy ? Chyba lepiej dla wszystkich by było gdyby gram darował sobie te udziwnienie i pozostawił te quizy ( jak już mają być ) w formie: odpowiedz na pytanie, zobacz właściwą odpowiedź i wyjdź. Czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 18:25, KŁEJK napisał:

czemu to służy ? (...)


To służy temu samemu co całe forum - dyskusji. Konkursy na gram.pl zawsze były komentowane, czemu w takim razie nie miałyby być komentowane quizy? Skoro ktoś chce skomentować daną sondę/quiz (choćby pisząc "ale proste/debilne pytanie"), to chyba lepiej, żeby zrobił to pod samym quizem, niż żeby miał robić offtopic w innym temacie (np. w tym)?

Jeżeli te komentarze tak Cię rażą to po prostu wyłącz kategorię "rozrywka" w filtrowaniu forum - nie będziesz ich widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:21, Vilmar napisał:

/.../

Szkoda tylko, że w większości podają poprawną odpowiedź, co psuje innym użytkownikom zabawę...

@KŁEJK ---> No bo wiesz... Kolejny post = kolejny punkt = awans = orgazm = kocham gram.peel, bo dało mi awans i ci niżej rangą zassysają. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei. Zacznijmy od tego że sam bym tych tematów nie zauważył bo na stronę główną wchodzę raz na ruski rok. To po pierwsze, po drugie takie tematy zazwyczaj omijam na forum bo mnie nie interesują. Ale ktoś podrzucił mi linka z jednego z takich quizów i po przeglądnięciu go naszła mnie ta refleksja jaką opisałem w poprzednim poście. IMO te quizy mogą sobie tam być, mnie to tak osobiście wisi ale wciąż jest dla mnie niezrozumiałe po co dawać możliwość ich komentowania. Owszem można, tylko czy to jest naprawdę potrzebne ? :)

Dnia 01.11.2008 o 19:21, Vilmar napisał:

To służy temu samemu co całe forum - dyskusji.

Trochę to moim zdaniem naciągane ale niech będzie.
>Konkursy na gram.pl zawsze były komentowane,

Dnia 01.11.2008 o 19:21, Vilmar napisał:

czemu w takim razie nie miałyby być komentowane quizy?

Konkursy w których można było coś wygrać a quizy na wiedzę o grach itp to chyba coś innego.

Dnia 01.11.2008 o 19:21, Vilmar napisał:

Jeżeli te komentarze tak Cię rażą to po prostu wyłącz kategorię "rozrywka" w filtrowaniu
forum - nie będziesz ich widział.

Jak już wspomniałem ja i tak na nie zlewam. Ciekawiła mnie tylko argumentacja tego żeby quizy miały możliwość dodawania do nich komentarzy.

PS. Czy dałoby się zmienić kolor tych nowych kategorii na forum na jakiś bardziej ... przyjazny ? Bo te tak się rzucają w oczy że brak słów.

Chaotizz -> tru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:35, KŁEJK napisał:

Owszem można, tylko czy to jest naprawdę potrzebne? :)


Utnę tu - skoro ludzie chcą komentować quizy, to znaczy, że komentarze są potrzebne. Gdyby nie były potrzebne, to nikt by nie wciskał przycisku "dodaj komentarz". Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te quizy są następstwem quizów forumowych, tylko że teraz można je zastać na stronie głównej gram.pl. Typowe tematy dla spamerów. I powiedzcie mi co to za quiz, jak w komentarzach niżej każdy może podać poprawną odpowiedź? Rzeczywiście lepiej by było gdyby możliwość pisania komentarzy została skasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 20:27, albinskia napisał:

screen 1. Pustka mędzy nagłówkiem a tłem głównym (FireFox i opera)

A ja myślałem że to mój lay nawala. :P
A wystarczyło wejść na inny gramsajt z bardziej ambitnym layem.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:26, Seqiu napisał:

Te quizy są następstwem quizów forumowych, tylko że teraz można je zastać na stronie
głównej gram.pl. Typowe tematy dla spamerów. I powiedzcie mi co to za quiz, jak w komentarzach
niżej każdy może podać poprawną odpowiedź? Rzeczywiście lepiej by było gdyby możliwość
pisania komentarzy została skasowana.

Jak rozwiązujesz quiz i chcesz rozwiązać sam to po co masz patrzeć na komentarze jak wiesz że tam są odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak samo na początku uważałem ^^

Czy wy też tak macie ,ze nie mozecie głosować w zakładce moderatorzy ? Ja nie głosowałem a pisze ,że głosowałem ;/ Ale to nie tylko w tym tygodniu a nawet w poprzednim. Może to przez te zmiany albo u mnie się coś wali ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 10:14, albinskia napisał:

Czy wy też tak macie ,ze nie mozecie głosować w zakładce moderatorzy ? Ja nie głosowałem
a pisze ,że głosowałem ;/ Ale to nie tylko w tym tygodniu a nawet w poprzednim. Może
to przez te zmiany albo u mnie się coś wali ?

Ja mogę swobodnie głosować. Teraz tylko poczekać na kogoś trzeciego żeby było wiadomo czy to tylko tobie sie psuje czy wybrańcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować