Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 22:21, lordfett napisał:

Z całym szacunkiem... [kat]


Z całym szacunkiem można by opublikować jeden artykuł na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 02:39, Vojtas napisał:

> Z całym szacunkiem... [kat]

Z całym szacunkiem można by opublikować jeden artykuł na ten temat.


Powtarzasz to jak mantrę albo jak dziecko nowo poznany wulgaryzm ;) Już Ci to wyżej koledzy tłumaczyli.

Mam dla Ciebie remedium: wejdź w poniedziałek wieczorem do huba. Będziesz miał wszystko w jednym miejscu, bez podziału ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od.nowa, no to musi o czymś zupełnie nowym świadczyć.

Pewnie będzie lepiej mam taką nadzieje. Ale np. od kiedy jest forum 2.6 podczas podawania linków czasami się przerywają. Myślę że to i jeszcze więcej będzie zupełnie dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 10:29, lurynowicz napisał:

Do huba, czyli do strony gromadzącej wszystkie informacje, Ty profesjonalny technokrato.
;P


Et tu, Brute, contra me? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 10:29, lurynowicz napisał:

Do huba, czyli do strony gromadzącej wszystkie informacje, Ty profesjonalny technokrato.
;P

Ano właśnie tak się zastanawiałem co znaczy hub w tym kontekście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fett,

od Vojtasa to sie odp...... :P Zrozumiales?

I zeby to bylo ostatni raz, bo to moj ziom - siedzisz obok, wiec daleko do Ciebie nie mam i dlugo Cie nie bede musial szukac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 23:57, Mr.M napisał:

No i oczywiście - czekam na inne, bardziej "zaawansowane" zmiany :)


A czekajcie z niecierpliwoscia, bo warto. Wiem, bo od jakiegos czasu dostep do bety mam. Zmieni sie na przyklad... a, nie nie powiem Wam. :) (Sam nie czuje gdy rymuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sondy i quizy - lipaaa. :/ Moim zdanie takie "urozmaicenie" nie zasluguje nawet na wyroznienie w tym newsie. Nic w tym innowacyjnego, poki co zadnej odnowy jeszcze nie zauwazylem.

Btw. Bardzo mnie interesuje, co na dany temat sadzi Pawlo09. Bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:05, gothicsheep napisał:

Sondy i quizy - lipaaa. :/ Moim zdanie takie "urozmaicenie" nie zasluguje nawet na wyroznienie
w tym newsie. Nic w tym innowacyjnego, poki co zadnej odnowy jeszcze nie zauwazylem.



Owco! Zlituj się :) sondy i quizy może faktycznie nie są innowacyjne, natomiast super fajne :D Sam zobaczysz ile frajdy sprawia odpowiadanie, zwłaszcza w tych drugich.

W sondach natomiast ciekawe i zaskakujące mogą okazać się same wyniki ;) No ale zobaczymy po starcie, ja wierzę, że znajdzie się duża grupa fanów szybkiego testu wiedzy/opinii ;>

Dlaczego opinia Pablo tak Cię interesuje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:21, Soleila napisał:

Owco! Zlituj się :) sondy i quizy może faktycznie nie są innowacyjne, natomiast super
fajne :D Sam zobaczysz ile frajdy sprawia odpowiadanie, zwłaszcza w tych drugich.

Zlituje sie i nie poglebie krytyki, ktora tak naprawde wcale nie jest marudzeniem, tylko ciaglym insynuowaniem tego, co jest dla mnie dobre, a co zle. ;] Z ta frajda chyba sie jednak pomylilas, bo ja to slowo odbieram z deczka w innym znaczeniu. ;P No i wydaje mi sie, ze jesli juz nawet do tych sond i quizow zasiade, to odpowiedzi beda na chybil trafil/odwal/w ogole ich nie bedzie. Zreszta jesli chodzi o dziedzine gier komputerowych i pochodnych, to zawsze doznaje olsnienia po krotkim spotkaniu z niezawodnym wujkiem google, co mowi raczej samo za siebie. :d

Dnia 24.10.2008 o 14:21, Soleila napisał:

W sondach natomiast ciekawe i zaskakujące mogą okazać się same wyniki ;) No ale zobaczymy
po starcie, ja wierzę, że znajdzie się duża grupa fanów szybkiego testu wiedzy/opinii
;>

Fanem na pewno nie zostane, co najwyzej zmienie swoje nastawienie na neutralne, jezeli bedzie to zorganizowane w ciekawy sposob. A jesli nie, to ot - kolejny niepotrzebny bajer. ;]

Dnia 24.10.2008 o 14:21, Soleila napisał:

Dlaczego opinia Pablo tak Cię interesuje?:P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42433&pid=98 - i wszystko jasne.

Osobiscie czekam na jakies fajne zmiany na forum. Chociaz w tym przypadku do jego wykonania, dzialania i funkcjonlnosci nie mam raczej zastrzezen, tylko userow przydaloby sie przetasowac. I modkow, a w zasadzie modka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:27, gothicsheep napisał:

/.../
Osobiscie czekam na jakies fajne zmiany na forum.


To w sumie jak i ja, z całego portalu zawsze forum było najlepsze. :)

Dnia 24.10.2008 o 15:27, gothicsheep napisał:

Chociaz w tym przypadku do jego wykonania,
dzialania i funkcjonlnosci nie mam raczej zastrzezen,


Bywa różnie. Zwłaszcza wpieniało wylogowywanie w losowych momentach, teraz już tego nie ma i mam nadzieję, że się to nie zmieni na gorsze. Wywaliłbym jeszcze rangi/statusy i gitara (zostawiając te specjalne np. Konsul, Moderator itp.).
Eidt: przydałaby się też możliwość odpinania tematów podpiętych przez ekipę, bo co mnie obchodzi jakiś tam add-on do jakiegoś MMO? xD

Dnia 24.10.2008 o 15:27, gothicsheep napisał:

tylko userow przydaloby sie przetasowac.


To prawda, z tego powodu też zwinąłem forum ogólne i wypowiadam się jedynie w tematach podpiętych, głównie tych przeze mnie. Boję się odwijać, bo pewnego razu był tam taki syf (nawet po filtracji zabaw, quizów itp.), że po prostu odechciało mi się. Trolli zalęgło się tam stanowczo za dużo, ciekawe czy kiedykolwiek odwinę forum ogólne. ^^

Dnia 24.10.2008 o 15:27, gothicsheep napisał:

I modkow, a w zasadzie modka...


Do modków nic nie mam poza tym, że mogliby być surowsi. Kary w postaci degradacji statusu to często żadne kary (bo co to za kara zmiana literek pod nickiem? Wiem, że dla niektórych to tragedia, bo cała kupa spamu poszła na marne...).

I ogólnie, mam nadzieję, że po najbliższych zmianach zmieni się coś więcej niż tylko usprawnienia portalu. Jednak by to się zmieniło sami userzy muszą się chcieć zmienić, a wtedy pobyt na gram.pl znów będzie miły i przyjemny. Tak jak kiedyś "za starych dobrych czasów..."
Gram.pl się rozwija, ale to użytkownicy budują community, a jak Ci będą, że niech ich jasny piorun to będzie jak będzie (ale biadolę ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:40, Soleila napisał:

Buuu ;( .. No cóż, nigdy chyba nie będzie tak, że każdy będzie zadowolony :)


"jeszcze nie było takiego mądrego coby zadowolił każdego"
chociaż przecie wszystko zależy od ilości promili we krwi;P

ciekawe jak to będzie po od.nowie... czekam z niecierpliwością, oby poprawiono większość błędów z obsługą gram.pl przez Operę na czele... najbardziej nie lubię takiego właśnie oczekiwania na zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:13, Zakrzysiunio napisał:

"jeszcze nie było takiego mądrego coby zadowolił każdego"
chociaż przecie wszystko zależy od ilości promili we krwi;P

Skad wiesz czy np. taka Emmanuelle byla madra? ;>

Dnia 24.10.2008 o 16:13, Zakrzysiunio napisał:

ciekawe jak to będzie po od.nowie... czekam z niecierpliwością, oby poprawiono
większość błędów z obsługą gram.pl przez Operę na czele... najbardziej nie lubię takiego
właśnie oczekiwania na zmiany...

Korzystam z Opery juz dosyc dlugo i jedyna konkretna wada jaka dostrzeglem, to niemoznosc publikowania wpisow na tej przegladarce. Mozliwe, ze juz to poprawiono, a tak wszystko smiga (w sensie dziala, jednak czasem forum potrafi sie dlugo wczytywac i wylogowywac, o czym powszechnie waidomo).

Sol, nie takiej odpowiedzi sie spodziewalem. :P

szerszen, stary gram = dobry gram. Nistety wszystko, co dobre, szybko sie konczy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 16:30, gothicsheep napisał:

Skad wiesz czy np. taka Emmanuelle byla madra? ;>


nie pytam się skąd ty wiesz ze kazdemu dogodziła;DDD

Dnia 24.10.2008 o 16:30, gothicsheep napisał:

Korzystam z Opery juz dosyc dlugo i jedyna konkretna wada jaka dostrzeglem, to niemoznosc
publikowania wpisow na tej przegladarce. Mozliwe, ze juz to poprawiono, a tak wszystko
smiga (w sensie dziala, jednak czasem forum potrafi sie dlugo wczytywac i wylogowywac,
o czym powszechnie waidomo).


taak... chociaż to nie jedyne, u mnie nagminnie zdaża się błędne tłumaczenie html reklam przez operę... jest to denerwujące, czasem 3 razy muszę otwierać ten sam temat bo błąd zatrzymuje wczytywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować