Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o Sondy to je nawet lubię , nieraz są ciekawe i interesujące , więc przyjemnie się co poniektóre wypełnia. Natomiast jeśli chodzi o Quizy to jestem zdecydowanie na nie , nie widzę w nich nic godnego zainteresowania , tym bardziej , że zawsze znajdzie się ktoś ma większą wiedzę w danym Quizie. I po co to komu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&u=86

Jeśli mnie pamięć nie zawodzi ten temat / pomysł miał być rozwijany etc etc. Ktoś w ogóle o tym pamięta / pracuje nad tym ?

Co do szykujących się (r)ewolucji ... poczekamy zobaczymy. Nie oczekuję cudów na kiju. Proszę tylko o powiększenie opcji związanych z GSami, lepsze serwery, mniej logoutów itp oraz większy rygor w stosunku do pewnych osobników którym na forum daje się po kilka szans ( czytaj - odbanowywanie po miesiącu lub dwóch czy tam trzech największych trolli i prowokatorów ). I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:34, Don Zorro napisał:

Wszystko ulegnie zmianom?

A gdzie tak napisano ? Hę ? Jeśli miałoby się zmienić wszystko byłoby to równoznaczne z resetem forum. A na to się w najbliższej przyszłości nie zapowiada.
>Wszyscy moderatorzy też?
Kto ci takich bajek nawciskał ? Jak już ewentualnie ktoś odejdzie ( w co bardzo wątpię ) to najwyżej jedna osoba. A bardziej prawdopodobne chyba już jest że ktoś dojdzie.
>Do starych sie przyzwyczaiłem, nie

Dnia 24.10.2008 o 19:34, Don Zorro napisał:

wiadomo, czy nowi nie będą jacyś zgryźliwi...

ROTFL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:37, KŁEJK napisał:

> Wszystko ulegnie zmianom?
A gdzie tak napisano ? Hę ? Jeśli miałoby się zmienić wszystko byłoby to równoznaczne
z resetem forum. A na to się w najbliższej przyszłości nie zapowiada.

Nie wiesz, żel udzie tak naprawdę news''ów nie czytają. Tak, tylko ostatni post, i napiszę coś krótkiego, niby na temat. Ważne, że jest +1 do spamerstwa, czasem nawet do charyzmy. Ja już się do tego przyzwyczaiłem.

Dnia 24.10.2008 o 19:37, KŁEJK napisał:

Kto ci takich bajek nawciskał ? Jak już ewentualnie ktoś odejdzie ( w co bardzo wątpię
) to najwyżej jedna osoba. A bardziej prawdopodobne chyba już jest że ktoś dojdzie.
>Do starych sie przyzwyczaiłem, nie

Chyba wszyscy wiemy o jakiego moda chodzi, ale wbrew pozorom ON, aż taki zły nie jest. Wystarczy spojrzeć na jego wyczyny: in plus (których trochę też ma).

Dnia 24.10.2008 o 19:37, KŁEJK napisał:

> wiadomo, czy nowi nie będą jacyś zgryźliwi...
ROTFL.

N/c. A KŁEJK jak zawsze zrzędzi w swój pozytywny sposób. ;) Wciągasz mnie w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie wyglądało :) Bo na razie nie potrafię sobie tego wyobrazić inaczej niż jako potworek graficzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jest czwarta część. Z pięciu. Fajnie, że będzie spis treści, co bym się nie pogubił w Życiu.gram.pl.

PS. Szanse, że cokolwiek się zmieni w GS-ach są coraz mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:26, Vojtas napisał:

O, jest czwarta część. Z pięciu.


Wspominał ktoś, że politematyczność nie jest Twoją mocną stroną?

Dnia 24.10.2008 o 21:26, Vojtas napisał:

Fajnie, że będzie spis treści, co bym się nie pogubił w Życiu.gram.pl.


W życiu gram.pl nie pogubisz się, zaręczam. Bardziej martwimy się, czy nie zbłądziłeś we własnym życiu...

Wiemy, że tryskanie (nawet łagodnym i skrytym) jadem to sposób na podbudowanie własnego ego, ale po co poświęcać kilka godzin na jednego posta? Narysuj słoneczko lub domek, opiekunka doceni to z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:22, Kałamasz napisał:

Na dobry początek zrobił coś z servem na którym stoi stronka,bo muli nieźle:P


Praca nad serwerami trwa cały czas i idzie niezależnie od od.nowy :) Z każdym tygodniem powinno być lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pisało o zmianie ekipy. A jak nie moderatorzy, to "pracownicy" gram.pl. I pewnie będzie więcej niespodziane w typie "flaszek", które nie wszystkim sie spodobały czy "binarnych maskotek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować