Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo chciało GTA na DS-a

29 postów w tym temacie

No full wypas grafa, GTA4 wymięka. Udał mi się żart? Wiecie co? Na ulicy nigdzie nie widzę przechodnich, a wiele screnów się naoglądałem. Dobrze, że te GTA nie będą złagodzone klimaty. Pewnie znów media będą się czepiać "handel narkotykami! , Łee" Jak jest znak +18 to gra dla dorosłych więc czepianie się zabijania, narkotyków jest bezsensowne. Muza ponoć ma być taka wesoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 13:07, Mr.M napisał:

Kto wie... Może się przekonam i kupię? ;-)

Ponoć planują tez GTA na Wii./ To już skuś się na Wii lepiej jak nic nie masz. Ja DSa mam i się na pewno skuszę, na wojny w chińskim mieście. Ale to liberty city... Szkoda, że nawet zapowiedzi w internecie nie robią tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pepsi
Mam wrażenie że nie uchwyciłeś dokładnego powodu dlaczego to jest taka ciekawostka. Mianowicie - nigdy wcześniej nie było krwi, śmierci i morderstw przedstawionych na żadnej platformie Nintendo. Można było co najwyżej "wyparować" czy "się zmęczyć", nikt nigdy nie ginął tutaj.

@ Reszta
I ludzie co tutaj stękają na temat grafiki. To jest DS ! Ludzie, nie PSP. -_-'' Dajcie mu szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 13:42, piratezpl napisał:

@ Pepsi
Mam wrażenie że nie uchwyciłeś dokładnego powodu dlaczego to jest taka ciekawostka. Mianowicie
- nigdy wcześniej nie było krwi, śmierci i morderstw przedstawionych na żadnej platformie
Nintendo. Można było co najwyżej "wyparować" czy "się zmęczyć", nikt nigdy nie ginął
tutaj.

Było zabijanie. W GTA na GBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam wrażenie że nie uchwyciłeś dokładnego powodu dlaczego to jest taka ciekawostka. Mianowicie - nigdy wcześniej nie było krwi, śmierci i morderstw przedstawionych na żadnej platformie Nintendo."
Żarty sobie stroisz? GameCube i seria Resident Evil chociażby lub Wii i No more Heroes, Tenchu i ten japoński horror którego nazwy nie pamiętam, a wyszedł jakoś z miech temu? Naprawdę z lenistwa podałem pierwsze lepsze przykłady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:42, krl.krl napisał:

Było zabijanie. W GTA na GBA.


Nie tylko na Game Boy Advance ;PP Na Gameboy Color''a też wyszło GTA. Przynajmniej ja mam GTA II. ;D
Ciekawe czy Nintedo na DS''ie będzie tym razem miało w GTA lepszy model jazdy (ten na Game Boy''u był bardzo siermiężny) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować