Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Star Wars: The Old Republic zapowiedziane

157 postów w tym temacie

Kolejne MMO, ciekawe jak wypadnie duet BioWare i LucasArts, a przede wszystkim ile bedzie kosztować abonament.

BTW. Jeden z założycieli BioWare''u i ficeszef EA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woohoo...:D
Właśnie przechodzę pierwszego KOTORa po raz drugi, a jeszcze w druga część nie grałem. A tu proszę, MMO się szykuje... :P
W dodatku tych dodatków będzie dużo jak, no... Gizka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako wielki fan KotORa czuję się zobowiązany nawet tego nie dotknąć. Tym bardziej jeśli będzie abonament.
A obietnice jak zwykle ogromne, przepełnione miodem. Ciekawe ile ich spełnią. Bo raczej wątpię na wspaniałą fabułę w grze MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też, kocham sw, ale narazie i tak wolę na konsli grać w The Force Unleashed, ale najprawdopodbniej kupię to MMO kiedy wyjdzie, tylko że jeśli abonamment przekroczy 70zł, to podziękuję i nigdy nie kupie tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh pamiętam te emocje, których doświadczyłem w KOTOR I i II. Szkoda, że Bioware nie stara się aby wróciły do sklepów. Myślę, że to MMO powinno wypalić. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do firmy Bioware mam olbrzymie zaufanie, ich gry nigdy mnie nie zawiodły. Grafika w TOR mi się podoba, na pewno będzie dobrze zooptymalizowana, pójdzie na słabszych kompach tak jak WoW. Na razie ani słowa o PvP, a przecież walka na miecze świetlne powinna być najbardziej emocjonującą częścią gry. Abonament będzie taki jak w innych MMO , nie liczyłbym tutaj na jakieś obniżki dla polaków... Lucasarts na pewno mierzy bardzo wysoko po ostatniej porażce z Galaxies , drugi raz takiego samego błędu nie popełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Primo, mam nadzieję, że nie będzie abo.
Secundo... Jeśli oni skopią ten tytuł, to chyba będzie trzeba na ich siedziby zrobić jakiś konkretny nalot, bo tego bym za nic nie wybaczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie portale jakoś zaspały bo info jest z wczoraj ale i tak dobrze że gram.pl wspomniało o tej grze. Osobiście z dużą nadzieją oczekuję SW:TOR jako fan całego uniwersum SW. Warto też nadmienić że jest już pierwsze polskie forum w całości poświęcone SW:TOR.

www.kotor.sate.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mr.M

"Hm... Primo, mam nadzieję, że nie będzie abo."

Haha nie wiem jak w dzisiejszych czasach mozna byc jeszcze tak naiwnym

Co do tematu. Na pewno wyprobuje. Ciekawe tylko kiedy bedzie premiera. Przewiduje za jakieś 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po zapowiedzi to nici z mmo. To jakaś karykatura singleplayer w trybie coop z ludźmi dookoła robiący i te same single questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo zła informacja. Po pierwsze KotOR nie nadaje się na MMO, po drugie LA nie ma potencjału na wartościowe MMO (przez uparte twierdzenie, że najlepiej wie czego chcą gracze podczas gdy wyraźnie wie o tym niewiele), po trzecie powstanie niezdrowa sytuacja z SW:G, po czwarte BioWare nie ma w tej kwestii żadnego doświadczenia, a bierze się za ogromny projekt, a wreszcie przykro będzie widzieć słabą grę z logo SW. Jestem na ''Tak'' dla dobrej gry MMO z tego universum, ale to raczej nie będzie TOR :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO, dla którego będę skłonny powrócić do MMO. ;-)
Ale póki co, to można raczej zapomnieć, premiera najwcześniej za dwa-trzy lata. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ow ya, czyżby zadania typu "Zabij 15 Rancorów i przynieś ich kły", swobodne poruszanie się po przestrzeni kosmicznej i expienie na lv1 lecących do celu w samouczku i rajdy w 40 osób na Space Slugi? Nic tylko czekam.

EDIT--> Ewoki w rasach grywalnych, albo protestuję!
EDIT2--> Ciekawe ilu graczy wybierze Jedi/Sitha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować