Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 19:39, Don Lizak napisał:

> Kiedy będzie 15 odcinek 2 serii bo 14 kończy się tak że wymiękam.

Będzie we wtorek o godzinie 5:00 rano. Można oglądać przez internet używając softu (<3MB)
ze strony www.viidoo.com.

Program łapie FOX i CBS i inne najpopularniejsze darmowe stacje. Reklamy na FOX''ie wymiatają,
szczególnie Bud Lighta. Ogólnie tam są super reklamy, nie to co u nas.



mam pytanko jak to sie robi aby odbierało np. FOX''a CBS, albo nie wiem BBC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:07, Frik Lord napisał:

Ja gdzieś słyszałem, że Polsat chciał przetłumaczyć "Dirty Dancing" na "Wirujący Sex". :D


To już przy premierze tego filmu w Polsce było ta przetłumaczone,więc to nie żadna TV ta zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:17, Leori napisał:

mam pytanko jak to sie robi aby odbierało np. FOX''a CBS, albo nie wiem BBC??


Ściągasz z podanej strony program TVU Player. Instalujesz, upewniasz się, że nie blokuje go firewall Windowsa lub jakiś inny jeżeli masz.
Odpalasz i polewej ładuje Ci się lista programyów. Poprostu klikasz i czekasz (u mnie około 2 min) i sygnał ładuje się. No i oglądasz.

Polecam od 1Mbit/s. Przy 512 tnie sie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 00:27, hans olo napisał:

> Alexander Mahone - jedyny koleś który wydaje sie godnym przeciwnikime dla Fisha, a i używa

> takiej samej komórki co ja :D
I tak defacto największa zrzyna w tym serialu. Kto widział "Bondook Saints" oraz "Leon" ten
wie co mam na myśli.


Nie wiem co masz na myśli, ale jeżeli nazwiska to nie masz racji. Są one nadane po amerykańskich polutykach.

"Several characters are named after presidents and politicians. Lincoln Burrows and Theodore "T-Bag" Bagwell are named after Presidents Abraham Lincoln and Theodore Roosevelt. Michael Scofield, Benjamin Miles "C-Note" Franklin and Alexander Mahone are named after politicians Edward Scofield, Benjamin Franklin William Mahone. Also Paul Kellerman is named after Roy Kellerman, the Secret Service agent who was riding in President John F. Kennedy''s limousine at the time of his assassination."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 00:27, hans olo napisał:

> Alexander Mahone - jedyny koleś który wydaje sie godnym przeciwnikime dla Fisha, a i używa

> takiej samej komórki co ja :D
I tak defacto największa zrzyna w tym serialu. Kto widział "Bondook Saints" oraz "Leon" ten
wie co mam na myśli.


Nie wiem co masz na myśli, ale jeżeli nazwiska to nie masz racji. Są one nadane po amerykańskich polutykach.

"Several characters are named after presidents and politicians. Lincoln Burrows and Theodore "T-Bag" Bagwell are named after Presidents Abraham Lincoln and Theodore Roosevelt. Michael Scofield, Benjamin Miles "C-Note" Franklin and Alexander Mahone are named after politicians Edward Scofield, Benjamin Franklin William Mahone. Also Paul Kellerman is named after Roy Kellerman, the Secret Service agent who was riding in President John F. Kennedy''s limousine at the time of his assassination."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:57, Don Lizak napisał:

Nie wiem co masz na myśli, ale jeżeli nazwiska to nie masz racji. Są one nadane po amerykańskich
polutykach.

No rzeczywiście nie wiesz, czyli nie widziałeś filmów. Mam na myśli profil postaci: ćpający policjant zamieszany w świat zbrodni i ciężkich przestępstw ("Leon" - skorumpowany agent DEA Norman Stansfield), który jest geniuszem widzącym ślady, których nikt inny nie dostrzega (Boondock Saints" - agent FBI Billy Connolly). Mozesz sobie walić linkami i cytatami ze stron na lewo i prawo ale dopóki nie obejrzysz tych dwóch filmów to nie masz o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison break jest to świetny serial i jestem jego fane co widac po avatarku i w częsci po nicku a 15odc. bedziemy emitowany 30 stycznia w stacji FOX a jego nazwa nosi "the Message"
Juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:20, Puszkin napisał:

Mam tylko takie małe pytanie. Dlaczego jeden z braci nazywa się Scofield a drugi Burrows ?

Bo chyba mieli róznych ojców. Też nie pamietam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:24, Szczur22 napisał:

Bo chyba mieli róznych ojców. Też nie pamietam dokładnie.


Eh... Przecież "wątek ojca" był poruszany i to nie jednokrotnie (jak można tego nie pamiętać?). :) Bracia mają tego samego ojca (imię Aldo coś przypomina?) i nawet tę samą matkę. Ale zanim Michael się urodził, ojciec odszedł, więc matka dała drugiemu synowi swoje panieńskie nazwisko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 00:56, ariwederczi napisał:

> Bo chyba mieli róznych ojców. Też nie pamietam dokładnie.

Eh... Przecież "wątek ojca" był poruszany i to nie jednokrotnie (jak można tego nie pamiętać?).
:) Bracia mają tego samego ojca (imię Aldo coś przypomina?) i nawet tę samą matkę. Ale zanim
Michael się urodził, ojciec odszedł, więc matka dała drugiemu synowi swoje panieńskie nazwisko.
:)


No nie umialem sobie przypomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 20:55, Gregory171 napisał:

No i jak po pierwszym odcinku forumowicze? Nie jest tak żle spodziewałem się gorszej jakości
lektora a i reklamy były akurtnie na wyjście do kuchni?


Z rybki nowego zrobili, też jakos wybrnęli, a i racja reklam krótkie i tak wiele nie było hehe ale nie ma to jak wersja po angielsku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 20:58, Unreal11 napisał:

Ile ma być odcinków tego filmu?

Pierwszy sezon tego SERIALU ma 22 odcinki, drugi sezon nie jest jeszcze skończony na razie wyszło 14 odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś po krótce opisać co działo się w tych 2 pierwszych odcinkach? Bo niestety nie mogę oglądać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moze teraz po emisji PB w Polsacie więcej ludzi na tym forum bedzie, bo zdziwiony byłem ostatnio ze tak mało postów tu jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować