Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 19:37, olki77 napisał:

Pare pytań mam :)

1) Dla czego Michael ma przezwisko "Fish"
2) Która seria leci teraz w USA , a ile będzie serii?
3) Czy na Cyfrze + lub Polsacie Cyfrowym jest program FOX 5 ?


1) Bo to znaczy "Nowy"
2) Leci druga seria, potwierdzono trzecią
3) Nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:05, Sth`Devilish napisał:

> A mi się wcale nie dłuży. całe dnie w pracy od rana do wieczora i w weekend studia to
mi szybko
> leci, w zasadzie to można powiedziec ,z e leci mi od odcinka do odcinka :P

Gorzej, że mimo wszystko odcinków jest sporo, a Polsat puszcza je nie dość, że 1 tygodniowo,
to jeszcze z ostatniego odcinka najbardziej zapamiętałem... reklamę CSI... paranoja jakaś...
Mocno przesadza Polsat, jakby miał w pupie tych co chcą sobie spokojnie obejrzeć serial, a
nie reklamy z przerwami na serial.



no, i w dodatku jeszcze reklamy po 15 minut, około godziny 20:35...spoko dopiero połowa serialu---> po reklamach 20:50 i 5 minut serialu do kuńca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych ludzi z Polsatu... dla mnie 2 odcinki tygodniowo było by mało (ale jeszcze do wytrzymania), a tu teraz leci jeden odcinek tygodniowo i potem CIA jakies tam zagadki, nawet tego nie oglądałem choć leciało zaraz po PB... co bede sie wciągał w jeszcze jeden serial... człowiek nie ma tyle czasu a poza tym nie bede oglądał byle czego... cieszyli sie z tej wielkiej ogladalności dwóch pierwszych odcinków PB, ale cos mi sie wydaje ze oglądalność im spadnie i to porządnie - jak mozna sobie robić takie kpiny z widzów...

PS dobrze ze ja juz jestem na 2 sezonie... i wiem co bedzie dalej w tym 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czasem ile ma być odcinków PB bo mój kolega mówi że chyba 20 coś (nie jest pewny). Bo jeśli bedzie sużo to tak jak mówi Paoro oglądalność spadnie chyba że będzie po 4 odcinki albo chociarz po 3 w tygodniu albo jak jest w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:50, Paoro napisał:

Ja nie rozumiem tych ludzi z Polsatu... dla mnie 2 odcinki tygodniowo było by mało (ale jeszcze
do wytrzymania), a tu teraz leci jeden odcinek tygodniowo i potem CIA jakies tam zagadki, nawet
tego nie oglądałem choć leciało zaraz po PB... co bede sie wciągał w jeszcze jeden serial...
człowiek nie ma tyle czasu a poza tym nie bede oglądał byle czego... cieszyli sie z tej wielkiej
ogladalności dwóch pierwszych odcinków PB, ale cos mi sie wydaje ze oglądalność im spadnie
i to porządnie - jak mozna sobie robić takie kpiny z widzów...

PS dobrze ze ja juz jestem na 2 sezonie... i wiem co bedzie dalej w tym 1 :D

Zgadzam się z tym powinno być conajmniej 3-4 razy tygodniowo.

20070205195558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:55, Quardo444 napisał:

Nie wiecie czasem ile ma być odcinków PB bo mój kolega mówi że chyba 20 coś (nie jest pewny).
Bo jeśli bedzie sużo to tak jak mówi Paoro oglądalność spadnie chyba że będzie po 4 odcinki
albo chociarz po 3 w tygodniu albo jak jest w niedziele



2 tygodniowo wystarczą w TVP były 2 odcinki Lostów tygodnowo i wszyscy oglądali... tyle tylko ze tam reklam nie ma...

22 odcinki 1 seria ma, jest jeszcze druga... na razie 15 wyszło, ale ma być podobno 19 odcinków w 2 sezonie...

... potem 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:01, Paoro napisał:

> Nie wiecie czasem ile ma być odcinków PB bo mój kolega mówi że chyba 20 coś (nie jest
pewny).
> Bo jeśli bedzie sużo to tak jak mówi Paoro oglądalność spadnie chyba że będzie po 4 odcinki

> albo chociarz po 3 w tygodniu albo jak jest w niedziele


2 tygodniowo wystarczą w TVP były 2 odcinki Lostów tygodnowo i wszyscy oglądali... tyle tylko
ze tam reklam nie ma...

22 odcinki 1 seria ma, jest jeszcze druga... na razie 15 wyszło, ale ma być podobno 19 odcinków
w 2 sezonie...

... potem 3 :D

Ok dzięki. Gdyby jeszcze nie te reklamy na Polsacie . Ale co tam gdyby PB było o godzine 21 55 (nie pamiętam dokładnie) to byłby jeszcze totolotek.... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrzędzicie jak stare baby,że jest tylko jeden odcinek tygodniowo.A co mają powiedzieć ludzie w USA lub oglądający wszystkie części od początku(jeden odcinek tygodniowa i 2 miesięczna przerwa na grudzień i styczeń).To wzmaga głód oglądania i uczy cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:09, Quardo444 napisał:

Gdyby jeszcze nie te reklamy na Polsacie . Ale co tam gdyby PB było o godzine 21
55 (nie pamiętam dokładnie) to byłby jeszcze totolotek.... hehehe


gdyby jeszcze nie ten lektor... to już w ogóle byłoby fajnie... najlepiej ogląda sie jednak orginalną wersje czyli angielską nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam tracić cierpliwość do tego serialu.Po obejrzeniu 16 odcinka 2 serii,czuje się tak jakbym zaczął oglądać jakiś tasiemiec rodem z Polski
. SPOILER

Cieszy to,że zabili Patoshika,fajna akcja z ucieczką z pociągu i to jak Kim chciał oszukać Kellermana.Ale to jest raptem 5-10 minut zainteresowania reszta to już o niestrawność przyprawia.Mam nadzieję,że twórcy jeszcze czymś zaskoczą-może to co znajduje się w skrzynce będzie warte.
Nie myślałem o tym w zeszłym roku,ale lepiej żeby skończyli na 2 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sądze ze 16 odcinek był już na pewno ciekawszy od tego 15...

Uwaga w dalszej części posta znajdują się informacje dotyczące fabuły...

Co prawda skonczył sie ten wątek z telefonami od pani prezydent do Kellermana...(a co wydawało sie ze bedzie ciągło fabułe aż do końca, ze Ke;llerman przejdzie na strone rządową... Dobre było z tym modyfikowaniem głosu - Bill Kim prawie oszukał Paula... teraz moze juz naprawde zadzwoni pani prezydent kto wie... ale sie dostanie agentowi Kim - nie lubie go... takiego cwaniaczka zgrywa wobec wszystkich tzn. wobec Kellermana i Mahone''a ;)

Poza tym fajnie ze Scofield spotkał sie w koncu z Sarą... Ogólnie mógł sie podobac odcinek fajna była akcja z pociągiem... dobre też było z Franklinem w tym barze... też fajnie jakby sie im udało... juz ich 5 tylko została (uciekinierów)... Jeszcze T-Bag''a mogli by dopaść a reszte zostawić w spokoju... ;p Franklina nie lubilem zabardzo jak akcja działa sie w więzieniu, ale drugi sezon odsłonił jego dobre oblicze...

W następnym odcinku pewnie znów bedzie o Scure... i co z tą skrzynką... tam bedzie nagranie rozmowy... jak to mówił ojciec Scofielda i Burrowsa... jeszcze tylko 3 odcinki drugiej serii :( ... ale potem 3 sezon bedzie - nowe wątki ;)

PS a i bym zapomniał wspomnieć o Bellicku... ale darcie miałem jak ćwiczył przedstawianie sie... :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:46, Paoro napisał:

Ja tam sądze ze 16 odcinek był już na pewno ciekawszy od tego 15...

Uwaga w dalszej części posta znajdują się informacje dotyczące fabuły...



Ja tam zapraszam na mojego gramsajta, tam moja opinia jest, i nikt na forum spoilera nie zobaczy, dopóki tam nie kliknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:46, Paoro napisał:

jeszcze tylko 3 odcinki drugiej serii


A skąd ta informacja? Z tego co wiem, mają być 22 odcinki, podobnie jak w pierwszym sezonie. A tytuły znane są już do 20 odcinka włącznie - więc to już są co najmniej cztery, a nie trzy epizody ;).

Co zaś się tyczy odcinków po przerwie: po prostu stary, dobry PB. 2x16 był jak dla mnie naprawdę przygnębiający - ta rozmowa Patoshika i Mahone''a... Szkoda, że skończyło się tak, jak się skończyło...

O Polsatowskim "Skazanym na śmierć" chyba powinnam milczeć... Filmy z lektorem to dla mnie największy koszmar z możliwych, więc oglądać nie zamierzałam. Ale kiedy przez przypadek natrafiłam na "Sukr" i "Pomywacza", ręce mi opadły... Wstrzymam się od dalszych komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:46, Paoro napisał:

Uwaga w dalszej części posta znajdują się informacje dotyczące fabuły...


Mógłbyś postępować według instukcji w przypiętywm wątku? Owszem oznaczyłeś przecieki, ale nie tak jak prosiłem...

Ludzie stosujcie się do tego - będzie łatwiej wyróżnić spojlery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą na 100% 22 odcinki. Nawet już tytuły są..

SPOILER !!!
Czemu nikt nie wpadnie na to, że Bill Kim i niemy koleś kręcą/rządzą za plecami pani prezydent? Czy tylko mi się tak wydaje? No bo po co wtedy podkładali by kogoś z głosem? Nie wierzę, że jest aż tak zajęta.


Po za tym jakoś kiepski ten odcinek był. Serial traci powoli na dynamiczności. Może mam takie od czucie, że oglądałem wcześniejsze odcinki jeden po drugim a teraz trzeba czekać co wtorek o 5:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 12:24, Markus89 napisał:

> Uwaga w dalszej części posta znajdują się informacje dotyczące fabuły...

Mógłbyś postępować według instukcji w przypiętywm wątku? Owszem oznaczyłeś przecieki, ale nie
tak jak prosiłem...

Ludzie stosujcie się do tego - będzie łatwiej wyróżnić spojlery ;]


OK, jak dla Ciebie to takie ważne żeby było po twojemu to spoko ;)

Do Don Lizaka

!!! SPOOOOOILER !!!

No po tym ostatnim odcinku na to wygląda, ale moim zdaniem to jest tak ze albo pani prezydent nic nie wie i rządzi sobie w najlepsze... albo dała polecenie macie załatwić tą sprawde i już... a teraz Kim kręci bo nie chce powiedzieć prezydentowi... zeby sie nie narazić... ze nie podołał zadaniu.... tak jak to z Kellermanem było - co miał sie zająć Sarą i dowiedzieć sie co jej dał ojciec, a mu nie wyszło... i wyleciał... tak samo moze być z Kimem ;)

No jak sie oglądało jeden odcinek po drugiem to jest zdecydowanie lepiej... a tak dłuży sie... pod koniec odcinku ma sie niedosyt... a tak jak ma sie całą serie do obejrzenia to jak w jednym odcinku czegos nie bylo to wiesz ze bedzie w następnym... u mnie jest podobnie... ale mam nadzieje ze to własnie przez to ze teraz oglądam raz na tydzień PB


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 12:31, Don Lizak napisał:

Będą na 100% 22 odcinki. Nawet już tytuły są..

SPOILER !!!
Czemu nikt nie wpadnie na to, że Bill Kim i niemy koleś kręcą/rządzą za plecami pani prezydent?
Czy tylko mi się tak wydaje? No bo po co wtedy podkładali by kogoś z głosem? Nie wierzę, że
jest aż tak zajęta.


SPOILER !!!


Ehh, przecież to ona wydzała rozkaz wyeliminowania Kellermana. A ten niemowa, jest z Firmy, a Firma stoi ponad prezydent, i ona dobrze o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Powiem wam, że drugi sezon, gdy już udało mu się wydostać z więzienia jest trochę gorszy od pierwszego. Oczywiście, nadal jest to dobry serial ale 1 sezon był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować