Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2007 o 12:16, Fokusia napisał:

> jeszcze tylko 3 odcinki drugiej serii

A skąd ta informacja? Z tego co wiem, mają być 22 odcinki, podobnie jak w pierwszym sezonie.
A tytuły znane są już do 20 odcinka włącznie - więc to już są co najmniej cztery, a nie trzy
epizody ;).


Cieszy mnie ta wiadomość... ze bedzie 22 a nie 19, ja wnioskowałem ze jest 19 po tym jak ludzie pisali na forum... a i nie znalazłem niczego co by mówiło ze bedzie 22, poza tym za bardzo nie sprawdzał tych wiadomosci...
w trzy odcinki zakonczyć wszystkie wątki serialu (musieli by już nie komplikować zbytnio sytuacji odnosnie zadnego z bohaterów... a to by było głupie jakby tak po prostu wszystko im by sie udalo.... bez zadnych problemów jak wczesniej tyle ich mieli) no ciekawe by to było... a tak w 6... ;)

Dnia 08.02.2007 o 12:16, Fokusia napisał:

Co zaś się tyczy odcinków po przerwie: po prostu stary, dobry PB. 2x16 był jak dla mnie naprawdę
przygnębiający - ta rozmowa Patoshika i Mahone''a... Szkoda, że skończyło się tak, jak się
skończyło...


Mahone wykańcza wszystkich uciekinierów... chyba nawet był troche znudzony ze Kim mu kazał załatwić Patoshika... najął przecież Bellicka... Ja tam licze ze Mahone (albo Kellerman) jeszcze dorwie Kima... a ten niemy to ten koles którego Mahone ścigał w przeszłosci... Jak sie z czai ze ten koles jest z Kimem to bedzie po nich... ;p

Dnia 08.02.2007 o 12:16, Fokusia napisał:

O Polsatowskim "Skazanym na śmierć" chyba powinnam milczeć... Filmy z lektorem to dla mnie
największy koszmar z możliwych, więc oglądać nie zamierzałam. Ale kiedy przez przypadek natrafiłam
na "Sukr" i "Pomywacza", ręce mi opadły... Wstrzymam się od dalszych komentarzy...


No duuuzo juz sie o tym mówiło na forum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U góry SPOILER jest uwaga!!!... kurde zapomniałem napisać....

... poza tym i tak wszyscy co ostatnio sie udzielają ogladali najnowsze odcinki PB...

RESZTA ludzi - nie czytac tego co napisałem w poprzednim poscie, jesli nie chcecie wiedzieć co sie stanie dalej w PB!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 08.02.2007 o 16:33, Paoro napisał:

(...) a ten niemy to ten koles którego Mahone ścigał w przeszłosci... Jak sie z czai
ze ten koles jest z Kimem to bedzie po nich... ;p (...)


Ale to już chyba wiemy, że nie jest prawdą. On jest zakopany w ogródku domu Mahone''a. Pod "misą" z wodą. Była nawet pokazana jego ręka :P Oraz to, że go zabił tak go zmieniło, rozstał się z rodziną i bierze leki.
koniec SPOILERa

Dnia 08.02.2007 o 16:33, Paoro napisał:

... poza tym i tak wszyscy co ostatnio sie udzielają ogladali najnowsze odcinki PB...


Albo jesteśmy konsekwentni albo nie :P

Dnia 08.02.2007 o 16:33, Paoro napisał:

RESZTA ludzi - nie czytac tego co napisałem w poprzednim poscie, jesli nie chcecie wiedzieć co sie stanie dalej w PB!!! ;p


XD No w sumie może ktoś to czyta od końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zapomniałem się w końcu tutaj dopisać :) .

Obejrzałem wszystkie dotychczasowe 3 odcinki. I jestem pod sporym wrażeniem, mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć bez problemu wszystkie. Trzyma w napięciu...

Ale fakt, akcja jest bardzo szybka. Spóźniłem się parę minut na pierwszy odcinek i już nie wiedziałem o co chodzi (bo w gazecie wyczytałem tylko bardzo ogólny zarys).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:17, przemaspol napisał:

Ja tego jeszcze nie oglądałem, ale moi kumple mówią, że to jest świetne. Nasuwa się pytanie:
Warto obejrzeć???


Warto warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:17, przemaspol napisał:

Ja tego jeszcze nie oglądałem, ale moi kumple mówią, że to jest świetne. Nasuwa się pytanie:
Warto obejrzeć???


Pewnie, że warto. Jeżeli lubisz nie wiedzieć co się za chwilę stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:02, Don Lizak napisał:

koniec SPOILERa
> ... poza tym i tak wszyscy co ostatnio sie udzielają ogladali najnowsze odcinki PB...
Albo jesteśmy konsekwentni albo nie :P


No jestesmy, wiec napisałem niżej: uwaga SPOJLEREK ;)

Dnia 08.02.2007 o 17:02, Don Lizak napisał:

> RESZTA ludzi - nie czytac tego co napisałem w poprzednim poscie, jesli nie chcecie wiedzieć
co sie stanie dalej w PB!!! ;p
XD No w sumie może ktoś to czyta od końca...


No w sumie to dorzuciłem emocionka --> ;p czyli dobrze sobie zdaje sprawde ze pewnie po fakcje bedzie... nim ktos przeczyta mój dopisek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec 16 był całkiem niezły (nie bede spojlerował :P), już pt to do następnego nieduzo czekania zostało.
A w niedziele odc 4 sezonu 1. Też będzie sie działo, nie przegapcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:08, marian538 napisał:

Tak wiec 16 był całkiem niezły (nie bede spojlerował :P), już pt to do następnego nieduzo czekania
zostało.


Niedużo? Właśnie dużo, więcej niż zwykle... Amerykanie mają tygodniową przerwę w emisji, tak więc 17 odcinek będzie dopiero 19 lutego :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:49, Fokusia napisał:

> Tak wiec 16 był całkiem niezły (nie bede spojlerował :P), już pt to do następnego nieduzo
czekania
> zostało.

Niedużo? Właśnie dużo, więcej niż zwykle... Amerykanie mają tygodniową przerwę w emisji, tak
więc 17 odcinek będzie dopiero 19 lutego :(.



Nie było mnie na necie jakiś czas, nie wiedziałem...........ehh ( pochlipywanie).... to przyjdzie dłużej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się niestety, przerwa do 19 lutego.
Odcinek 2x17 - Bad Blood - 19 luty
Odcinek 2x18 - Wash - 26 luty
Odcinek 2x19 - Sweet Caroline - 5 marzec
Odcinek 2x20 - Panama - 19 marzec
Odcinek 2x21 - Tytuł nieznany - 26 marzec
Odcinek 2x22 - Tytuł nieznany - 2 kwiecień

Więc gdzie info ,że nie ma dalszych odcinków i sezon 2 kończy sie na 19???
Piszą co innego. Ma ktoś dobre (potwierdzone) informacje odnośnie długości 02 sezonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:03, marian538 napisał:

Zgadza się niestety, przerwa do 19 lutego.
Odcinek 2x17 - Bad Blood - 19 luty
Odcinek 2x18 - Wash - 26 luty
Odcinek 2x19 - Sweet Caroline - 5 marzec
Odcinek 2x20 - Panama - 19 marzec
Odcinek 2x21 - Tytuł nieznany - 26 marzec
Odcinek 2x22 - Tytuł nieznany - 2 kwiecień

Więc gdzie info ,że nie ma dalszych odcinków i sezon 2 kończy sie na 19???
Piszą co innego. Ma ktoś dobre (potwierdzone) informacje odnośnie długości 02 sezonu???


No mam identyczne informacje, czyli potem jeszcze jedna przerwa tygodniowa, między 19 a 20 odcinkiem. Co do długości sezonu, to wszędzie (a raczej wszędzie, gdzie byłam :P) piszą o 22 odcinkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:14, Galadin napisał:

Wie ktoś jak zrobić to origami z serialu? ;) Wiecie tego łabędzie czy co to było.


Masz to Duck''a z PB ;)

20070209161157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:14, Galadin napisał:

Wie ktoś jak zrobić to origami z serialu? ;) Wiecie tego łabędzie czy co to było.


To żuraw, możesz looknąć na mojego gramsajta, tam jest instrukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:08, Don Lizak napisał:

17. i 18. odcinek zostanie wyemitowany jeden po drugim 19.02.07r. Tak na FOX''ie mówili.
Te terminy co podałeś nie są prawdziwe.



Takie znalazlem, i wcale sie nie zdziwie jesli okażą sie błędne. Dlatego je podalem żeby gramowiwcze je zweryfikowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować