Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Ja nie mam nic przeciwko skonkretyzowaniu i podawaniu imion, ponieważ serial mi się bardzo spodobał jest dobrze nakręcony (wciąga) i chciałbym wiedzieć jak najwięcej o serialu oczywiście o odcinkach które leciały w telewizji :) No i szczerze mówiąc nie wiedziałem jak nazywa się ów naczelnik (a teraz wiem :)

A w sprawie przeniesienia skoro widziałeś inne odcinki niż dotąd emitowane na polsacie to niema co ukrywać że zakładu z tobą nie wygram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial był dla mnie świetny tak do około połowy 2 sezonu. Później zaczęły mnie już mdlić i drażnić te ich fuksy, nagłe zwroty akcji kolejne fuksy i tak w koło. Normalnie przesadzają. Serial by zachował twarz i odszedł z klasą, gdyby jakoś się ciekawie zakończył na drugim sezonie. ALLLLEEE NIEEEEE... ;P
Reżyser, już sobie planuje 3 wydoić więcej kasy za sprawą 3 sezonu. No to super! Tylko, że nie mam pojęcia co on chce tam zrobić. Chyba się okaże, że za wszystkim loża masońska stała i będzie pogoń przez cały glob. :/


SPOJLER!!!111



Aktorka grająca pani doktor jest w ciąży i wkrótce zostanie porwana przez co nie będzie jej do 3 sezonu. Kicha na maxa. :(




Koniec Spojlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:11, Lord Riven napisał:

Ja nie mam nic przeciwko skonkretyzowaniu i podawaniu imion, ponieważ serial mi się bardzo
spodobał jest dobrze nakręcony (wciąga) i chciałbym wiedzieć jak najwięcej o serialu oczywiście
o odcinkach które leciały w telewizji :) No i szczerze mówiąc nie wiedziałem jak nazywa się
ów naczelnik (a teraz wiem :)

A w sprawie przeniesienia skoro widziałeś inne odcinki niż dotąd emitowane na polsacie to niema
co ukrywać że zakładu z tobą nie wygram :P


Ja sie o nic nie zakładałem ;) tylko sobie zartowałem... ale oczywiscie nie z was (którzy nie ogladali)...

Ja np. ogladałem Lostów 2 sezon w TVP, jak u mnie już wielu ludzi ogladało pierwsze odcinki 3 serii ;p

Na 3 sezon Lostów i na PB nie chciało mi sie juz czekać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no "zakład" był jedynie teoretycznym przykładem, ale znając życie po powrocie do szkoły jako że ferie w zachodniopomorskim się skończyły, usłysze niejedno o prison break''u, a czego nie chciałbym słyszeć (niestety)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:21, Lord Riven napisał:

Nie no "zakład" był jedynie teoretycznym przykładem, ale znając życie po powrocie do szkoły
jako że ferie w zachodniopomorskim się skończyły, usłysze niejedno o prison break''u, a czego
nie chciałbym słyszeć (niestety)...



ferie sie u ciebie skonczyły... no to pewnie zdołowany jestes... Ja troche byłem, ale dwa tygodnie temu ;) inne województwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:15, Don Lizak napisał:

U mnie się dopiero zaczęły ferie :D
niestety i tak siedzę w szkole więcej niż w normalny tydzień... matura...


Nie off-topujecie tak bo wam modek degradem rzuci. ;) Stwarzajcie chociaż pozory...


A mi się bardzo podobał ostatni odcinek 1 sezonu.

Widzicie jakie to proste? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 22:14, xRaphaelx napisał:

SPOJLER!!!111

Aktorka grająca pani doktor jest w ciąży i wkrótce zostanie porwana przez co nie będzie jej
do 3 sezonu. Kicha na maxa. :(


Koniec Spojlera.


Szkoda by była to jedyna kobieta w serialu, na której mogłem sobie zawiesić oko. ;) Jednak mam nadzieje, że zobaczymy się w trzecim sezonie, bo jak nie to nie będzie czego oglądać. Żadnych wątków miłosnych, a tylko sama akcja i kryminalistyka.. ? I nie to że robię się jakiś romantyk... nie ciągnie mnie do telenowel, tylko przydało by się jakieś urozmaicenie serialu, tak jak w zagubionych. Tam były wszystkie wątki jakie można sobie wyobrazić. Miłosne, akcji, humoru... itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:25, Seqiu napisał:

Szkoda by była to jedyna kobieta w serialu, na której mogłem sobie zawiesić oko. ;) Jednak
mam nadzieje, że zobaczymy się w trzecim sezonie, bo jak nie to nie będzie czego oglądać. Żadnych
wątków miłosnych, a tylko sama akcja i kryminalistyka.. ? I nie to że robię się jakiś romantyk...
nie ciągnie mnie do telenowel, tylko przydało by się jakieś urozmaicenie serialu, tak jak w
zagubionych. Tam były wszystkie wątki jakie można sobie wyobrazić. Miłosne, akcji, humoru...
itd ;)


Fakt mało tych kobiet w Prison Breaku... ale ze jedyna to bym nie powiedział często pojawiała sie przecież Niki... cos mi sie wydaje ze jeszcze kiedy pojawi sie moze własnie w 3 sezonie... ;) a i sympatyczna była laska Scure... Maricruz ma na imie...

PS No chyba ze jestes na 1 sezonie i oglądasz go na Polsacie... To jeszcze nie wiesz kto to jest Niki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak trzeba pamiętać że (chyba nie wiem) cały sezon 1 rozgrywa się głównie w więzieniu więc dziwne by było aby znalazło się tam lachonarium :P

P.S.
Nie wiem czy ktoś już wspominał ale polecam odwiedzenie strony polsatu dotyczącej Prison Break''a. Dla graczy jest nawet zamieszczona gra ucieczki więzienia na czas, mnie osobiście nie udało się jeszcze uciec, ale jestem na dobrej drodze :P

http://skazany.polsat.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:12, hans olo napisał:

19 lutego

no tak mój błąd dokładnie 7 dni 10 godzin 36 minut i 27 sekund:P a to dzisiaj nie ma nowego odcinka wg kalendarza miał być dziś, jakieś zmiany były czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:08, Lucas016 napisał:

a dzisiaj 17 odcinek <uradowany>


nie przerwa (znów >:0 ) dopiero 20 wyjdzie kolejny (17) odcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie oglądam Skazanego na śmierć w polsacie, jednak na jakim kanale są emitowane dalsze odcinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:41, Adas69 napisał:

mam pytanie, ile odcinków ma 1 sezon PB??


22 odcinków...

... drugi bedzie miał tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:41, Seqiu napisał:

Wlaśnie oglądam Skazanego na śmierć w polsacie, jednak na jakim kanale są emitowane dalsze
odcinki ?


w internecie na FOXie chyba ze masz satelite i odbiera amerykańskie kanały... ;p czyli FOXa ;)

niektórzy ściągają z neta... ale to chyba nielegalne... więc nie polecam ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:45, Paoro napisał:

> mam pytanie, ile odcinków ma 1 sezon PB??

22 odcinków...

... drugi bedzie miał tyle samo

Prawdopodobnie drugi zostanie skrócony. Ale to nic potwierdzonego na 100%. Możliwe, że po prostu ograniczy sie to do dłuższej przerwy po 19 odcinku. A ściaganie zrzutów telewizyjnych jest legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:01, hans olo napisał:

> > mam pytanie, ile odcinków ma 1 sezon PB??
>
> 22 odcinków...
>
> ... drugi bedzie miał tyle samo
Prawdopodobnie drugi zostanie skrócony. Ale to nic potwierdzonego na 100%. Możliwe, że po prostu
ograniczy sie to do dłuższej przerwy po 19 odcinku. A ściaganie zrzutów telewizyjnych jest
legalne.


Już wiadomo ze nie bedzie skrócony 2 sezon:

To tytuły odcinków od 17:
17 Bad Blood i 18 Wash dwa odcinki 20 lutego wyjdą za to ze miedzy 16 a 17 są dwa tygodnie przerwy a nie jeden jakl to zwykle bywa... potem 19 Sweet Caroline 5 marca i troche dłuższa przerwa odcinek 20 ;) Panama 19 marca

i tak to wyglada... 21 i 22 na razie nie wiadomo o nich zbyt wiele oprócz tego ze wyjdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować