Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

czy ktoś się z Was orientuje ile ma być sezonów PB?
z tego co sobie sam wywnioskowałem ze strony
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prison Break
to po tytułach odcinków wydaje mi se ze tylko 2 sezony ale chciałbym to gdzieś przeczytać albo jak ktoś czytał to proszę o link do wiadomości ile ma być serii PB.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo potwierdzony jest juz 3 sezon bylo mowa o tym chyba nawet w tym temacie, ale watpie zeby zrobili tak jak pisze na wikipedi az 6 sezonow, bo ja sam niewiem o czym moze opowiadac juz ten 3 sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 w pełni wystarcza, ale ja zauważyłem kilka anachronizmów w serialu.
1. Scofield ma 30 dni na uratowanie brata. Egzekucja jest wyznaczona na 11 maja. Później przesunięta o 2 tygodnie, czyli na 25 maja. W odcinku 5 jest upał, gdzieś około 14 odcinka (być może) na zewnątrz panuje sroga zima (wtedy gdy Michael przebiera się w strój strażnika).
2. Burrows od momentu zatrzymania go miał krótie włosy, gdy miała nastapić egzekucja ogolono go do skóry. W którymś odcinku ok. 18, pokazana jest retrospekcja gdy ma opdwidziny syna (przed egzekucją), jest wtedy łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie tylko takie :D uwierz mi jest ich wile
na przykład LJ był namierzony przez telefon komórkowy, który zabrał agentowi ze studni. Potem Kellerman mówi, że SS ma nienamierzalne celle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:15, Don Lizak napisał:

nie tylko takie :D uwierz mi jest ich wile
na przykład LJ był namierzony przez telefon komórkowy, który zabrał agentowi ze studni. Potem
Kellerman mówi, że SS ma nienamierzalne celle.


Dokładnie. Jak znaleźli Quinna skoro jego telefon jest nienamierzalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No obejrzałem 2x17... i musze napisać ze zrobil na mnie bardzo dobre wrażenie... duuuzo sie działo...

bardzo trzymała w napięciu ta scena z Henrym... i tylko czekałem aż sytuacja sie skomplikuje... wiedziałem ze w koncu cos sie stanie... ale Burrows obił Kima :D należało mu się... prawdę mówiąc to co teraz mogą zrobić Popowi?? on już teraz do niczego nie jest potrzebny poza tym to Kim chciał go porwać... a tak co nagrali to jak pomagał Scofieldowi zeby mieli jakies dowody by go zamknąć...

Kellermana Sara zostawiła na lodzie zamykając mu drzwi w samochodzie... no zeby teraz przeciwko nim znów nie był Paul...

T-Bag ładny gesta zrobił... moze wizyta w rodzinnym domu go odmieniała...

a co do Franklina to, to była najładniejsza historia tego odcinka... najpierw jak Mahone go nie zatrzymał w tramwaju, (dobrze ze był po telefonie ze swoim synkiem ;p ) a potem z tym telefonem Franklina do Mahone...

Odcinek sie skończył w bardzo ciekawym momencie... ale to nic dziwnego... chociaż sie dowiemy zaraz na początku 18 odcinka... ;)

a i bym zapomniał o Sucre też ładna historyjka... kiedy Maricruz rozmawiała z siostrą o tym ze Sucre znów sie nie pojawi... a tu sie jednak pojawił i ta przebojowa ucieczka... ;p

fajowy odcinek warto bylo czekać 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:23, Taikun napisał:

18 odc już standardowo będzie ? czy znowu 2 tygodnie


Ta, tylko ze miedzy 19 a 20 odcinkiem znów bedzie dłuższa przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:57, Paoro napisał:

Ta, tylko ze miedzy 19 a 20 odcinkiem znów bedzie dłuższa przerwa


Można jeszcze dodać, że będzie to sześć tygodni:) Trochę długo, ale oczekiwanie wzmaga apetyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:04, hans olo napisał:

Zapowiedziane premiery:
40 Wash 2/26/2007
41 Sweet Caroline 3/5/2007
42 Panama 3/19/2007
43 Fin Del Camino 3/26/2007
44 Sona 1/1/2008


No chyba ich pojeb..... To ostatnie to jakiś niesmaczny żart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak to bedzie z wydaniem Prison Breaka na DVD w Polsce... gdzies juz ktos cos pisał na tym wątku o tym ze w marcu ma wyjść... ktos moze to potwierdzić?? Interesuje mnie również samo wydanie jakie będzie?? Czy PB wydawany będzie rórwnież przez tego samego wydawcę co Lost 1 sezon (2 nie ma chyba w Polsce jeszcze ale zagranicą juz jest takie pomarańczowe pudełko z duuuzą dwójką ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:41, Paoro napisał:

Wie ktos jak to bedzie z wydaniem Prison Breaka na DVD w Polsce... gdzies juz ktos cos pisał
na tym wątku o tym ze w marcu ma wyjść... ktos moze to potwierdzić?? Interesuje mnie również
samo wydanie jakie będzie?? Czy PB wydawany będzie rórwnież przez tego samego wydawcę co Lost
1 sezon (2 nie ma chyba w Polsce jeszcze ale zagranicą juz jest takie pomarańczowe pudełko
z duuuzą dwójką ;p )


Otóż Prison Break ma być wydany w pierwszym kwartale 2007 przez Imperial Entertainmet Home Video, czyli wydawców dvd z Lostem. Można więc spodziewać się samych odcinków, bez dodatków, wersja z lektorem i z napisami. Dokładnej daty wydania niestety nie znam.
A 2 sezon Losta wychodzi na dvd 24 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:32, Szczur22 napisał:

No chyba ich pojeb..... To ostatnie to jakiś niesmaczny żart :/

No taka aktualizacja ostatnio w tv.com się pojawiła (tzn do panamy było już wiadomo ale końcówka jest nowa). Nie wiem na ile są to dane wiarygodne. Polookam i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało by to sens tylko w jednym przypadku - odcinek "Panama" kończy drugi sezon, a "Sona" jest np. pełnometrażowym zamknięciem serialu, wydanym na choćby na DVD. To by jednak przeczyło pogłoskom o trzecim sezonie... Podejrzewam, że to po prostu błąd w druku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typie chyba cos sie poje...
ze wszystkim sie zgodze data "Fin Del Camino" ( 3.26.2007 ) jest w sumie dosc logiczna gdyz nastepuje 7 dni po "Panamie" 3.19.2007 ale data ostaniego odcinka :| tam chyba zamiast 1.1.2008 powinno byc 4.1.2007 to jest nielogiczne zeby ostani odcinek serialu dawac pod 9 miesiacach przerwy :/:/:/
podaj zrodlo skad to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do 17 odcinka
odcinek bardzo ciekawy chociaz niepowiem ze kilku rzeczy niedalo sie przewidziec :)
mam pewnie rpzeczucie ze grubaz skasowal to nagranie i tam nic niema a dane wyslal sobie na poczte albo gdzies wpizdziet - zobaczymy za tydzien ;)
ps mam nadzieje ze ta data ostaniego odcinak jest pommylka
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować