Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 20:31, Vidmol napisał:

Widziałem chyba 17 odcinek w serii ostatnio. Podobno wyszedł już 18, widzieliście?


Spam, sorry. Durny komp, ja nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja mam amerykanska tv i ogladam co sobote... Przegapilem jednak ostatti odcinek 1 serii :( Co do serialu-rewelka 24h niech sie schowaja :) Trzyma w napieciu-miodzio Zagubieni zapomnieli sie w 2 serii a Prison jest... Moze nie lepszy od 1 ale... Rozniaca jest nieporownywalnie mniejsza niz w Lost(fanow przepraszam jednakze wkurza mnie to ze moj ulubiony niegdys serial zamienia sie w Mode na Sukces :( Ten romanse Jacka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:28, demrenfaris napisał:

Heh. Ja mam amerykanska tv i ogladam co sobote... Przegapilem jednak ostatti odcinek 1 serii
:( Co do serialu-rewelka 24h niech sie schowaja :) Trzyma w napieciu-miodzio Zagubieni zapomnieli
sie w 2 serii a Prison jest... Moze nie lepszy od 1 ale... Rozniaca jest nieporownywalnie mniejsza
niz w Lost(fanow przepraszam jednakze wkurza mnie to ze moj ulubiony niegdys serial zamienia
sie w Mode na Sukces :( Ten romanse Jacka :))


Ja tak samo. Obejrzałem kiedyś parę odcinków Losta." Kurde, wyj*** w kosmos !! Nic tego nie pobije"
A tu taki PB i co ? Lost zostaje w tyle.
A zanim TVP wykupi 3 serie Losta to Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

P.S. Obejrzyj jednak ten ostatni odcinek bo warto. Super zakończenie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedzieli jestem fanem PB. :D Jednak niestety przegapiłem chyba aż 6 odcinków... Ale co tam, początek mi kolega opowiedział. :) PB jest po prostu super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee...no jak można skończyć tak odcinek jak ostatni ?? To powinno być karane..:P Teraz tylko czekać do wtorku na kolejny odcinek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:36, Dead-pl napisał:

Nieee...no jak można skończyć tak odcinek jak ostatni ?? To powinno być karane..:P Teraz tylko
czekać do wtorku na kolejny odcinek....



Nie wiem o którym odcinku mówisz, lecz jeśli o tym co leci na Polscie - to pocieszę cię, że będzie już w niedzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:50, JackXP napisał:

> Nieee...no jak można skończyć tak odcinek jak ostatni ?? To powinno być karane..:P Teraz
tylko
> czekać do wtorku na kolejny odcinek....


Nie wiem o którym odcinku mówisz, lecz jeśli o tym co leci na Polscie - to pocieszę cię, że
będzie już w niedzielę ;)


Nieee..no na polsacie to nawet ogldać bym niechciał...lektor...brr..., chodziło mi o s2e18 :D Ciekaw jestem....zrobił to czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:36, Dead-pl napisał:

Nieee...no jak można skończyć tak odcinek jak ostatni ?? To powinno być karane..:P Teraz tylko
czekać do wtorku na kolejny odcinek....


Witam czekasz do wtorku ?? A na jakim kanale oglądasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:52, Dead-pl napisał:

> > Nieee...no jak można skończyć tak odcinek jak ostatni ?? To powinno być karane..:P
Teraz
> tylko
> > czekać do wtorku na kolejny odcinek....
>
>
> Nie wiem o którym odcinku mówisz, lecz jeśli o tym co leci na Polscie - to pocieszę cię,
że
> będzie już w niedzielę ;)

Nieee..no na polsacie to nawet ogldać bym niechciał...lektor...brr..., chodziło mi o s2e18
:D Ciekaw jestem....zrobił to czy nie....



Jesteś w cholerę dalej ode mnie ;P Mam pytanie - w ktorym odcinku Michael wraz z bratem uciekną w pierdla? Tylko powiedz w którym odcinku - nic więcej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:57, Pawlo100 napisał:

> Nieee...no jak można skończyć tak odcinek jak ostatni ?? To powinno być karane..:P Teraz
tylko
> czekać do wtorku na kolejny odcinek....

Witam czekasz do wtorku ?? A na jakim kanale oglądasz??


Ja rozumiem że twoje pytanie to dowcip ;) Amerykanie mają zawsze w poniedziałki o 8pm , a my reszta świata mamy we wtorek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:01, Dead-pl napisał:

> > Nieee...no jak można skończyć tak odcinek jak ostatni ?? To powinno być karane..:P
Teraz
> tylko
> > czekać do wtorku na kolejny odcinek....
>
> Witam czekasz do wtorku ?? A na jakim kanale oglądasz??

Ja rozumiem że twoje pytanie to dowcip ;) Amerykanie mają zawsze w poniedziałki o 8pm , a my
reszta świata mamy we wtorek rano.


YYY jakoś nie kojaże żebyśmy mieli we wtorek rano polsat puszcza w niedziele :/ albo ty na jakims innym kanale oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....

jeśteś taki .... czy tylko udajesz? ;)
Tosz wszyscy którzy oglądają 2 serie robią to na ekranie monitora...a ty o jakąś stacje się pytasz...w sumie to piszę że z fox''a są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:05, Dead-pl napisał:

....

jeśteś taki .... czy tylko udajesz? ;)
Tosz wszyscy którzy oglądają 2 serie robią to na ekranie monitora...a ty o jakąś stacje się
pytasz...w sumie to piszę że z fox''a są ;)


Czyli ściągnołeś z internetu. To jest piractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:02, Dead-pl napisał:

...

s1e22 , czyli ostatni pierwszej serii.

Btw jeszcze 4 odcinki i czekanie na 3 serie :\



Ło k**wa... :o to tyle czekania? Co on w tym więzieniu będzie robić... Nie zdradzaj mi fabuły - tylko napisz, czy w następnych odcinkach nie będzie takiego jakby "sztucznego przedłużania fabuły" i czy następne odcinki będą trzymały poziom poprzednich...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:06, Pawlo100 napisał:

> ....
>
> jeśteś taki .... czy tylko udajesz? ;)
> Tosz wszyscy którzy oglądają 2 serie robią to na ekranie monitora...a ty o jakąś stacje
się
> pytasz...w sumie to piszę że z fox''a są ;)

Czyli ściągnołeś z internetu. To jest piractwo


dopuki niema tego na dvd, to nie :P

zresztą zerknij sobie tu: http://www.tv.com/prison-break/show/31635/episode_listings.html?season=2&tag=nav_bar;2
masz tam download :-)

BTW. kto ogląda seriala w tv o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:09, Dead-pl napisał:

> > ....
> >
> > jeśteś taki .... czy tylko udajesz? ;)
> > Tosz wszyscy którzy oglądają 2 serie robią to na ekranie monitora...a ty o jakąś
stacje
> się
> > pytasz...w sumie to piszę że z fox''a są ;)
>
> Czyli ściągnołeś z internetu. To jest piractwo

dopuki niema tego na dvd, to nie :P

zresztą zerknij sobie tu: http://www.tv.com/prison-break/show/31635/episode_listings.html?season=2&tag=nav_bar;2

masz tam download :-)

BTW. kto ogląda seriala w tv o.0


Ja bym to uznał za piractwo nawet jak niema tego na DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Poprzednich czyli ? Ja nawet niemam pojęcia który odcinek leci teraz na plsacie...Tv służy mi tylko jako wyświetlacz do xbox''a :P Cały serial trzyma w napięciu...w każdym odciknu coś się dzieje. Dopiero jak ponownie oglądasz dany odcinek to wyłapujesz różne smaczki :) Powiem ci jeszcze że 2 seria jest równie ciekawa co 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować