Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Owszem lektor dla mnie to porażka bo nie dość że troche przez niego staje sie film mniej dynamicznym to w dodatku zagłusza mi prawdziwe teksty które w więkrzośći rozumiem jednak wole miec napisy.Dla mnie one wogóle nie rozpraszają mi uwagi na tym co oglądam.A co do nauki angielskiego-to prawda że tak sie można troche nauczyć ale najlepsza nauka to grając w gry online gdzie dość często sie gada z ludzmi z calego świata (chodz fakt ze MMORPG nie polecam ze wzledu na to że to straszliwie wciąga).Ja grałem kiedyś w Tibie i w rok nauczyłem się drugie tyle co przez 5 lat w szkole ,w szczególności prostych czasem slangowych zwrotów używanych w angielskim.To jedyna zaleta mojego poświęconego czasu na tą gre ale dobra nie będe mówił o tym bo to oftop:P
SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER
Jak myślicie co się stanie z Lincem?Mówie do tych co oglądali trailer.Moim zdaniem ta kula leci wprost w tył głowy...ale Kima od Machone''a.Przecież on groził jego rodzinie a Machone napewno gdzieś w pobliżu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:11, qrczak90 napisał:


Seedów? To co, Wy wszyscy ściągacie torrenty, które są najwolniejszym źródłem? :P

Sorry za post pod postem ale musze sie wypowiedzieć,najwolniejszym LOOOOOOOOL a co jest niby szybsze? Egówno?Szybszy sposób ściągania jest tylko 1 (oprócz http bezpośrednio se stronki jakiejś oczywiście) a jest to P2m (peer to mail)-pobieranie ze skrzynek pocztowych.Prośba pochwal się skąd ty ściagasz niby skoro ten torrenty są takie wolne że aż najszybsze bo p2m jest bardzo ale to bardzo słabo dostępny.Może emule?miód 1kb/s przez 3 godziny a potem kolejka 2h a torrenty cały czas full przesyłem neta.Różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:11, Manieklbl napisał:

najlepsza nauka to grając w gry online gdzie dość często
sie gada z ludzmi z calego świata


LOL. Ja naprawdę dobrze znam ten język, a wymieniając graczy (spotkanych podczas gry w GW), z którymi można było sensownie pogadać, zmieściłbym się w 50, max w 100 (i to połowa z tych ludzi była rodowitymi Brytyjczykami, Jankesami albo "Aussies"). Jedyne, czego można się nauczyć podczas grania to tych kretyńskich, pseudo-angielskich skrótów. lmao :P

Dnia 02.04.2007 o 18:11, Manieklbl napisał:

Jak myślicie co się stanie z Lincem?Mówie do tych co oglądali trailer.


Bardzo możliwe jest to, co napisałeś :)

Dnia 02.04.2007 o 18:11, Manieklbl napisał:

Sorry za post pod postem ale musze sie wypowiedzieć,najwolniejszym LOOOOOOOOL a co jest niby szybsze? Egówno?Szybszy sposób ściągania jest tylko 1 (oprócz http bezpośrednio se stronki jakiejś oczywiście)


No widzisz, jak chcesz to potrafisz myśleć logicznie - mówię o tym, co napisałeś w nawiasie ;)

Dnia 02.04.2007 o 18:11, Manieklbl napisał:

Może emule?miód 1kb/s przez 3 godziny a potem kolejka 2h a torrenty cały czas full przesyłem neta.Różnica?


Nie eMule, zresztą sam sobie odpowiedziałeś wcześniej. Zrób mi screena, gdzie na torrentach ściągasz ze 100% szybkością, bo dziwnym trafem Ci nie wierzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ssik będzie wieczorem teraz musze iśc,a co do http to nic z niego nie ściągniesz,co najwyżej dema itp.Chyba że warez ale on jest umieszczany głownie na stronach typu rapidshare czy megaupload które mają strasznie duże limity i nie zassiesz z nich zbyt wiele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:56, Manieklbl napisał:

ok ssik będzie wieczorem teraz musze iśc,a co do http to nic z niego nie ściągniesz,co najwyżej
dema itp.Chyba że warez ale on jest umieszczany głownie na stronach typu rapidshare czy megaupload
które mają strasznie duże limity i nie zassiesz z nich zbyt wiele :/


Mówiłem o Prison Break''u (i innych serialach) bo ściąganie ich nie jest aż takim perfidnym złodziejstwem, jak w przypadku gier...Pirackiej gry nie ściągnąłem nigdy w życiu, i oby się to nie zmieniło. A wspomnianego PB ściągam wykorzystując 50-100% łącza, i odcinki jak najbardziej pełnie więc chyba coś Ci się pomieszało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze to od poczatku nie moglo sie tak pieknie skonczyc :)
cos zawsze musi pojsc nie tak bo inaczej serial by sie skonczyl po 1 serii w momecie gdyby zdazyli na samolot :)

do Guciothica

ja to widze tak ze seria jest juz w miare "stary" pierwsze odcinki byly w 2005 a my mamy je dopiero teraz - wg mnie to porazka polskiej telewizji i ja nie mam zamiaru czekac niewiadomo ile czasu zeby zobaczyc cala 1 i 2 serie w telewizji polskije skoro moge zobaczyc ja "gdzie indziej" xD
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie "skąd indąt" zdobywam :D Zaraz będzie ale jade do Wawy i bede mógł obejrzeć dopiero około 15 :/ Napisy pewnie pojawią się około 13-14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy serial, który z ciekawością oglądam od kilku lat. Szkoda, że Polsat umila mi czas reklamami jednak da się je jakoś przeboleć. Mam również nadzieję, że II sezon również znajdzie kiedyś swe miejsce na antenie. Tymczasem pora czekać na kolejną niedzielę i maraton seriali na Polsacie.
btw ktoś wie ile kosztuje PB na DVD :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę ze można tu spilerować
tak więc pytanie czy w końcu ktoś rozwali łeb temu patafianowi z bródką ( chyba T-Bug , nie wiem czy dobrze napisałem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOLIER SPOILER!!!!!!!!!!!1
Nie,obecnie przebywa w wiezieniu w Sona (z Panamy nie ma deportacji więc pewnie tam zostanie).O 22 odc nic nie mówie bo więkrzość pewnie jeszcze nie widziała.Powiem tyle jestem rozczarowany zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 07:17, Bajuj napisał:

btw ktoś wie ile kosztuje PB na DVD :P ?


W Polsce jeszcze nie ruszyła sprzedaż,będzie szła równo z polsatem,wydawane po 2 odc w paczce (1-2,3-4 itp)Cena jednej paczki z 2 odcinkami to 20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 07:17, Bajuj napisał:

Pierwszy serial, który z ciekawością oglądam od kilku lat. Szkoda, że Polsat umila mi czas
reklamami jednak da się je jakoś przeboleć. Mam również nadzieję, że II sezon również znajdzie
kiedyś swe miejsce na antenie. Tymczasem pora czekać na kolejną niedzielę i maraton seriali
na Polsacie.
btw ktoś wie ile kosztuje PB na DVD :P ?


http://www.amazon.co.uk/Prison-Break-Complete-Season-1/dp/B000FS9FW6/ref=pd_bbs_sr_1/026-4635591-9718861?ie=UTF8&s=dvd &qid=1175587993&sr=8-1

mam nadzieje że link się nie posypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 08:09, Manieklbl napisał:

O 22 odc nic nie mówie bo więkrzość pewnie jeszcze nie widziała.Powiem tyle jestem rozczarowany
zakończeniem.


!!!SPOJLER 2x22!!!

Popieram. Tak bardzo, jak uwielbiam dotychczasowego PB, tak samo mocno jestem rozczarowana zakończeniem. Ja rozumiem, że fragment tytułu (Prison) do czegoś zobowiązuje, ale czy naprawdę trzeba umieszczać po kolei wszystkich bohaterów w różnych konfiguracjach w kolejnych więzieniach? Jak dla mnie 2 sezon powinien się skończyć tak jak obiecywano, z większością rozwiązanych wątków, w momencie spotkania trójki głównych bohaterów na łodzi i szczęśliwego oczyszczenia z zarzutów. A tu po prostu klops, i to w dodatku źle przyprawiony i przypalony klops... Który w dodatku aż bije po oczach przeciąganiem na siłę i nawarstwianiem kolejnych problemów bez żadnej sensownej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BYć MOżE SPOILER!
Ja licze że władze USA wyciągnął Michaela z wiezienia po 2-3 odcinkach max żeby zeznawał razem z Lincem w sprawie spisku.Bo chyba nie będzie cały sezon uciekał znowu.Myśle że po paru odcinkach jakoś wyjdzie,zapewne tak jak napisałem sąd go wyciągnie,chodz moze być problem bo z Panamy nie ma deportacji do USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:55, Manieklbl napisał:

BYć MOżE SPOILER!
Ja licze że władze USA wyciągnął Michaela z wiezienia po 2-3 odcinkach max żeby zeznawał razem
z Lincem w sprawie spisku.Bo chyba nie będzie cały sezon uciekał znowu.Myśle że po paru odcinkach
jakoś wyjdzie,zapewne tak jak napisałem sąd go wyciągnie,chodz moze być problem bo z Panamy
nie ma deportacji do USA


W sumie to masz rację. Bo skoro serial jest zapowiedziany na 3 sezony, to akcja powinna wyjść z więzienia. Jakoś nie wierzę że burak i Sara sami to rozwikłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:54, Fokusia napisał:

Popieram. Tak bardzo, jak uwielbiam dotychczasowego PB, tak samo mocno jestem rozczarowana
zakończeniem. Ja rozumiem, że fragment tytułu (Prison) do czegoś zobowiązuje, ale czy naprawdę
trzeba umieszczać po kolei wszystkich bohaterów w różnych konfiguracjach w kolejnych więzieniach?


Ehh, typowa polska mentalność. Jak by tego nie zrobili, to i tak byłoby źle. Mnie i moim znajomym BARDZO podobał się finał ;)

Dnia 03.04.2007 o 14:54, Fokusia napisał:

Jak dla mnie 2 sezon powinien się skończyć tak jak obiecywano, z większością rozwiązanych wątków,


Czytamy ze zrozumieniem! 90% wątków ma być rozwiązanych po trzecim sezonie, a część ma zostać nierozstrzygnięta. Na razie masz zakończoną tylko historię Kellermana, i to w świetnym stylu.

Dnia 03.04.2007 o 14:54, Fokusia napisał:

w momencie spotkania trójki głównych bohaterów na łodzi i szczęśliwego oczyszczenia z zarzutów.


Marny byłby to wstęp do kolejnego sezonu :>

Dnia 03.04.2007 o 14:54, Fokusia napisał:

A tu po prostu klops, i to w dodatku źle przyprawiony i przypalony klops...


Ale to tylko wg Was, uszanujcie zdanie innych :P

Dnia 03.04.2007 o 14:54, Fokusia napisał:

Który w dodatku
aż bije po oczach przeciąganiem na siłę i nawarstwianiem kolejnych problemów bez żadnej sensownej
przyczyny.


Właśnie to miało miejsce w odcinkach 14-19. Ostatnie trzy były zrobione "po staremu", z niesamowitym napięciem je się oglądało. A "Sona" była majstersztykiem, IMO jedynie poszczególne odcinki pierwszego oraz 02x13 go przebijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 23:09, qrczak90 napisał:

Ehh, typowa polska mentalność. Jak by tego nie zrobili, to i tak byłoby źle. Mnie i moim znajomym
BARDZO podobał się finał ;)

Ehh, typowa polska mentalność. Jak mi i kolegom się podobało to mamy rację ;). Chociaż mi akurat zakończenie przypadło do gustu

Dnia 03.04.2007 o 23:09, qrczak90 napisał:

Właśnie to miało miejsce w odcinkach 14-19. Ostatnie trzy były zrobione "po staremu", z niesamowitym
napięciem je się oglądało. A "Sona" była majstersztykiem, IMO jedynie poszczególne odcinki
pierwszego oraz 02x13 go przebijają.

A ja lubię 2x11 :D. Poza ty oczywiście pierwszy sezon, szcególnie wcześniejsze odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, beznadziejne to było. Kellerman się tylko obronił. Reszta to po prostu żal d... ściska. Szczególnie żałosne jest rozwijanie wątku Kit Kata (ten koleś nigdy nie powinien się pojawić), który niby ma być nowym "super bossem" - już ja to widzę. Pewnie jakiś jego znajomy siedzi w Sona i chce żeby ten cziter Scofield go wyciagnął z pierdla. Przy okazji wyjdzie Bellick (albo go zakatują - doesn''t matter) i Mahone, który też oczywiście ma swoją "Maricruz". I do tego to "tajemnicze" labortorium wojskowe. Pewnie szkolą tam Ubersoldierów takich jak Scofield i pewnie go zwerbują, a potem się okaże, że to laboratorium to jest Pearl i wszyskim rządzi Dharma Initiative. Przyleci Smoke, który zabije wszystkich herołsów, którzy są do pupci i będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować