Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 23:09, qrczak90 napisał:

Ehh, typowa polska mentalność. Jak by tego nie zrobili, to i tak byłoby źle. Mnie i moim znajomym
BARDZO podobał się finał ;)


I gdzie tu ''typowa polska mentalność''? :/ Naprawdę, nie utożsamiam się z nią w żaden sposób, i gdyby tego nie zrobili, to dla mnie byłoby dużo lepiej. No, ale skoro Tobie i Twoim znajomym się podobało, to widocznie wszyscy mający odmienne zdanie to już jacyś odszczepieńcy z ''typową polską mentalnością''... No comments...

Dnia 03.04.2007 o 23:09, qrczak90 napisał:

Ale to tylko wg Was, uszanujcie zdanie innych :P

A przepraszam, w którym miejscu ja nie szanuję zdania innych? Wyrażam tylko własną opinię, a od tego chyba jest forum. Już prędzej Ty szufladkując ludzi, których nie znasz, na ''typowych...'' możesz kogoś nie szanować.

Z tego co wiem, zdania dot. 2x22 są podzielone. Ot, kwestia gustu. Mnie się końcówka całkowicie nie podobała, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutno i dziwnie kończy się trzeci sezon...:( ,. Sam nie wiem czyu warto ciągnąć na siłę dalej ten serial. Obydwa sezony bardzo mi się podobały, szkoda by było popsuć wrażenia w trzecim sezonie. Oby twórcy się postarali, bo jeśli namieszają i za bardzo udziwnią scenariusz to dla mnie klapa będzie.

Wg zapowiedzi trzeci sezon będzie miał inny tytuł niż seria (ponoć), nowe twarze, no cóż zobaczymy, teraz tylko czekac do 29.08, w międzyczasie oglądam PB od początku.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison Break
jest to najlepszy serial jaki powstał
po obejrzeniu 1 i 2 sezonu można dostrzec nieliczne błędy w kilku odcinkach
Teraz czekam na wyjście pierwszego odcinka 3 sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatni odcinek 2 serii i nasuwa się jedno : SZTUCZNIE PRZEDłUżYLI SERIAL!! Jak tak można. Jeszcze dojdzie do tego, że okaże się, że Michael jest ufoludkiem i teraz będą robić na mim eksperymenty medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta z tą placówką badawczą to dla mnie jakiś obłęd.Co to wogle miało być?Mam nadzieje że Michael szybko wydostanie sie z Sony żeby nie uciekał z niej znów cały sezon bo to nie byłoby ciekawe.Teraz czas na pozbycie sie firmy-myśle że to może być głownym tematem 3 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Michael moze sie bardzo szybko wydostac z tej Sony wkoncu to placowka CIA w Panamie (jak kots nie wierzy niech sprawdzi w necie to jest prawdziwe miejsce tylko byc moze przesadzili z tym calym syfem ktory tam jest)
w my wiem ze Firma wlasnie tego chce zeby on z tamtad uciekl :]

a i jeszcze jedno co myslicie o tym:

http://us.imdb.com/title/tt0990884/

jak dal mnie to jakas pomylka :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:05, dziad5 napisał:

Widziałem ostatni odcinek 2 serii i nasuwa się jedno : SZTUCZNIE PRZEDłUżYLI SERIAL!! Jak tak
można.


LOL. Welcome to the real world - money, money, money ;) Jakoś przedłużyć musieli, bo nie obcina się kurze złotych jaj (czy jakoś tak), a pole manewru mieli naprawdę niewielkie. Biorąc pod uwagę okoliczności - bardzo fajnie wyszło. No, chyba że wymyśliłbyś coś lepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:04, ...TrzCIna... napisał:

http://us.imdb.com/title/tt0990884/

jak dal mnie to jakas pomylka :)


Pomyłka i to ewidentna - jak mówi oficjalna strona serialu "Season 3 returns this fall" (dla niewtajemniczonych podpowiem - sezon trzeci wraca tej jesieni;)). Zatem mowy o 23 odcinku być nie może:)
Jedyna możliwość - to, ze będzie to jakiś odcinek specjalny, nie wnoszący nic do fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMDB to dość dobry serwis,znany bardzo na świecie,ale nigdzie nic na ten temat nie ma,ani na stronach fanowskich ani na stronie foxa więc myśle podobnie jak poprzednik że jeśli będzie to odcinek specialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dziwnie się skończyło, masz racje, dużego pola do manewrów nie mieli :P Udziwnili co nieco, tak patrząc z dystansu to bohaterowie pod wpływem scenariusza zapewne robią takie błędy i mają takie wpadki, które w pierwszym sezonie na pewno miejsca by nie miały. To trochę żenujące, nie będe spojlerował, ale ostatnie przejścia Sucre mówią same za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy kiedyś wypowiedzieli się (jeszcze jak 1 seria leciała) że najpierw serial był planowany na 13 odcinków, ale w związku z popularnością postanowili przedłużyć 1 sezon na 22 odcinki, a całą fabułę ostatecznie zamknąć w 3 sezonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo śmierci :P Kellermana zabili, żal mi go, ale zdradził swoich ludzi i inaczej nie mogło być. Tylko mam żal do reżysera, że ze Scofieldem tak zrobił. Czy nie można było zakończyć 2 sezonu na tym, że cała trójka odpłynęła i zamieszkała 100% legalnie w USA? Koniec serialu, nie potrzeba by 3 sezonu i było by lepiej.

Ps. Mam dwa pytania, dla tych, co są mądrzejsi ode mnie :P

1. Czy w "Sonie" tam na podłodze leżał nagi Bellick?

2. Jeśli to było więzienie(Sona), to księżyc to wielki kawał żółtego sera... :P Wg. mnie jest to jakiś korytarz dla czekających na wyrok więźniów i zaraz Michaela stąd zabiorą. Bo gdzie u diabła są cele? W tym miejscu cela, to idylla... Zresztą dziwki, ćpuni? To nie jest więzienie, raczej wygląda mi to na jedną z ulic w geccie (coś jak Grove Street w San Andreas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 20:27, JackXP napisał:

Koniec serialu,
nie potrzeba by 3 sezonu i było by lepiej.


Lepiej dla kogo? Czy Ty naprawdę myślisz, że oni ten serial ciągną, żeby zyskać uwielbienie fanów z Polski? :>

Dnia 04.04.2007 o 20:27, JackXP napisał:

1. Czy w "Sonie" tam na podłodze leżał nagi Bellick?


Yup.

Dnia 04.04.2007 o 20:27, JackXP napisał:

2. Jeśli to było więzienie(Sona), to księżyc to wielki kawał żółtego sera... :P


Przeczytaj sobie napis widniejący nad wejściem do tego "getta" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 20:32, qrczak90 napisał:

> Koniec serialu,
> nie potrzeba by 3 sezonu i było by lepiej.

Lepiej dla kogo? Czy Ty naprawdę myślisz, że oni ten serial ciągną, żeby zyskać uwielbienie
fanów z Polski? :>


Miałem na myśli, że by wtedy z klasą zakończyli. Lepiej by było dla wszystkich fanów serialu, a nie tak jak teraz, że jak patrzałem na forach to wszyscy są "lekko zniesmaczeni" zakończeniem drugiego sezonu....

Dnia 04.04.2007 o 20:32, qrczak90 napisał:

> 1. Czy w "Sonie" tam na podłodze leżał nagi Bellick?

Yup.


Kurde... żal mi gościa... Jest niewinny, jaki był to wiadomo, ale to fajny chłop :)

Dnia 04.04.2007 o 20:32, qrczak90 napisał:

> 2. Jeśli to było więzienie(Sona), to księżyc to wielki kawał żółtego sera... :P

Przeczytaj sobie napis widniejący nad wejściem do tego "getta" :P


Wiem, ale to jest jeden korytaż, żadnych cel, strażników... nic O_o

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 10:42, sopata napisał:

Prison Break
jest to najlepszy serial jaki powstał
po obejrzeniu 1 i 2 sezonu można dostrzec nieliczne błędy w kilku odcinkach
Teraz czekam na wyjście pierwszego odcinka 3 sezonu

Jakie na przykład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować