Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 20:04, Manieklbl napisał:

...


!!!SPOILER!!!

Pamiętaj ze to jednak zupełnie inne więzienie, niż Fox River, tam bandziory rządzą, np. ci strażnicy co Micheala odprowadzali, pamietasz sami sie bali i dalej nie wchodzili, nie mówię ze cały sezon będzie o tym, ale wątpie zeby tylko 2-3 odcinki, dłużej będzie uciekał stamtąd, napierw musi się zaaklimatyzować ;) , chodzby z tego powodu ze niby po co wpakowali tyle postaci do tego więzienia (oprócz Scofielda przecież Mahone, Bellick i pewnie dołączy jeszcze T-Bag, pojawią sie takze napewno nowe postacie), walki między więzniami pewnie zrobią, Scofield pochwali się przed współwięźniami swoim tatuażem, końcówka tego 2x22 odcinka to wyglądała jakby Fish (chyba znów na niego mozna tak mówić ;p ) wychodził na jakis ring ;pp najlepsze jednak ze nie ma co przewidywać bo zazwyczaj oni tak robili ze wszystko inaczej wychodziło i to jest największą zaletą PB, mimo wszystko zapowiada się ciekawie, także z tą FIRMĄ (i tym Pad Manem, który mówi ale tylko w jakis konkretnych warunkach, np nad jeziorkiem, w laboratorium) ;p ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do zmiany tytulu serialu to faktycznie niby watki sie zakonczyly te glowne czyli
ucieczka z wiezienia
uniewinnienie Linca
ale pozostaje od grona innych jak np.
kim jest lysy
co z synem Linca
co z Sucre i jego narzeczona
i dalej nie wiemy o co chodzi z ta firma po co robi te wszystkie "rzeczy"

sam niewem czy zmiana tytulu cos zepsuje czy wrecz przeciwnie poprawi - swoja droga moze znajdzie sie kilkanascie tysiecy osob ktore jak zobacza nowy tytul serialu to zaczna go ogladac ale nie chyba nie o to chodzi mysle ze mimo porusznaego watku SG-1 to PB nie zmieni tytulu
P.S. slyszalem ze aktor grajacy role T-Baga nie chce grac juz tej postaci i chce odejsc z serialu - osobiscie sie dziwie bo to jedna z lepszych postaci i on chyba wie o tym ze fani tak uwazaja wiec mysle ze byl fake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:00, ...TrzCIna... napisał:

ale pozostaje od grona innych jak np.
kim jest lysy

Oj nie, nie, nie nie, nie nie niet!!! To nie jest stary wątek tylko nowy. Kit Kata wprowadzono specjalnie na potrzeby trzeciego sezonu.

Dnia 15.04.2007 o 22:00, ...TrzCIna... napisał:

co z synem Linca
co z Sucre i jego narzeczona

Tu już bardziej, ale gdyby nie nowe wątki, to możnaby je rozwiązać. Maricruz albo jest stracona albo znajdzie ją jakiś żebrak melinujący sie w kryjówce Bellicka i po sprawie.
A szczerze mówiąc to mi pamięc wyparowała i wręcz nie pamietam co ostatnio bylo z jego synem. Ale skoro tak to pewnie też nic mu juz nie grozi.

Dnia 15.04.2007 o 22:00, ...TrzCIna... napisał:

i dalej nie wiemy o co chodzi z ta firma po co robi te wszystkie "rzeczy"

Dla mamony i władzy, takie tam nikomu nie zrozumiałe pierdoły.

Dnia 15.04.2007 o 22:00, ...TrzCIna... napisał:


sam niewem czy zmiana tytulu cos zepsuje czy wrecz przeciwnie poprawi - swoja droga moze znajdzie
sie kilkanascie tysiecy osob ktore jak zobacza nowy tytul serialu to zaczna go ogladac ale
nie chyba nie o to chodzi mysle ze mimo porusznaego watku SG-1 to PB nie zmieni tytulu
P.S. slyszalem ze aktor grajacy role T-Baga nie chce grac juz tej postaci i chce odejsc z serialu
- osobiscie sie dziwie bo to jedna z lepszych postaci i on chyba wie o tym ze fani tak uwazaja
wiec mysle ze byl fake

Nie spodziewałbym sie po tym feke''a. On na prawdę jest tą postacią obrzydzony i sezon skończył sie dla niego tak, że właściwie można o nim zapomnieć.

Dnia 15.04.2007 o 22:00, ...TrzCIna... napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze on juz nie chce grac bo postac jest swietna, super wykreowana i stworzona przez aktora :)
no ale jezeli on jest nia obrzydzony to coz nikt go nie zmusi
ale wg mnie naprawde dobrze mu wychodzi ta rola :D
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie - jak [oczywiście w rzeczywistości (czyli poza filmem) nazywa się żona Sucre''a???

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 15:55, tłumik napisał:

Czy ktoś z was wie czy Lincoln zginął na krześle elektrycznym?

Niemal wszyscy w tym wątku są już po drugim sezonie :D:D
SPOILER!!!
Nie, Linc nie zginął ani na krześle, ani w żaden inny sposób
KONIEC SPOILERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:13, Szatanista napisał:

ile jest serii serialu???????

Na razie dwie, 29 (albo coś koło tego) sierpnia będzie premiera (w USA...) trzeciej.
>>necron1501<<: co masz na myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyyy... ponoć kręcą 3 sezon.... Czy oni przez te wszystkie odcinki i sezony wciąż próbują z tego mamra wyleźć?? Sam serial mnie nie przekonał...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:28, Piciambeer napisał:

Czy oni przez te wszystkie odcinki i sezony wciąż próbują z tego mamra wyleźć??

Nie. W pierwszym sezonie uciekają z więzienia, w drugim uciekają przed pościgiem, by trafić do innego więzienia :D

Dnia 16.04.2007 o 16:28, Piciambeer napisał:

Sam serial mnie nie przekonał...

A mnie przekonał, nawet bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:28, Piciambeer napisał:

yyyy... ponoć kręcą 3 sezon....


Tak zgadza się. Premiera pod koniec sierpnia 07.

>Czy oni przez te wszystkie odcinki i sezony wciąż próbują z

Dnia 16.04.2007 o 16:28, Piciambeer napisał:

tego mamra wyleźć??


small SPOJLER
Nie, z więzienia uciekają przez sezon pierwszy.

>Sam serial mnie nie przekonał...

Żałuj. :)

Dnia 16.04.2007 o 16:28, Piciambeer napisał:

Pozdrawiam


Ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:17, bartek_kawa napisał:

Posiada ktoś napisy do The Rat [1x14] w wersji XviD asd? Bo mam, ale w srt, a BSPlayera nie
będę instalować :|

Poratuje ktoś?

Pozdrawiam


Szukałem ale napisów do xvid asd akurat do 14 nigdzie nie ma,radze pobrac napisy do htdv xvid lol i sobie przerobić programem subedit.Naprawde latwo jest je ustawic jesli nie pasuja,o te kilka sec do przodu lub tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:57, ...TrzCIna... napisał:

co Ty gadasz kit kat byl od zawsze wg mnie to on wydawal rozkazy i on jest glowa Firmy

Gdyby babcia miała kółka to by była rowerkiem, a gdyby żaba miała skrzydła, to by sobie d*** nie obijała skacząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować