Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 09:06, baldspot napisał:

SPOJLER
a kto to był tamten pan, który powiedział: "Tego właśnie od niego oczekujemy"
"Co będzie jeśli Scofield ucieknie z SONY?"

Ten co się pytał, to pewnie jakiś nic nieznaczący profesorek, a ten co odpowiadał, to (ochrzczony przez nas) "Generał Niemowa", który we wcześniejszych odcinkach jeździł czarną limuzyną i spotykał się z Kimem. Niemowa dlatego, bo podczas tych rozmów nic nie mówił, tylko pisał na kartkach. Ale o co mu chodziło?? Cóż, za 2 miechy i tydzień początek 3 sezonu, to w POLSACIE będzie za jakieś 1,5 roku...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 09:19, baldspot napisał:

na pewno szybciej obejrze 3 serie na komputerze niż w telewizji
pewnie za jakieś 2 miesiące będzie na necie do ściągnięcia :-)


Dokładnie pod koniec sierpnia. ;)
Jeszcze trzeba dodać kilka dni na zrobienie napisów i można oglądać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie 1 uważałem, że lepiej być nie może, genialny serial. Teraz jestem w trakcie 2 sezonu - muszę powiedzieć, że dla mnie jest cudowny - szybkie tempo, zaskakujące zwroty akcji, no miodzio. Co prawda brak więziennego klimaciku i śmierć niektórych postaci mnie zasmuciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:30, Galadin napisał:

Co prawda brak więziennego klimaciku...

Ale zawsze zostaje "Symetria" :P

Dnia 23.06.2007 o 15:30, Galadin napisał:

i śmierć niektórych postaci mnie zasmuciły.

Mnie tylko Abruzziego.

Oby do końcówki sierpnia, wtedy ten wątek znowu ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MI to najbardziej podoba się pod względem charakteru i w ogóle F Sucre. Gosc jest naprawde fajny i mam nadzieje ze go nie uśmiercą. A, no i fajna ma dziewczyne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polubiłem Sucre, Scofielda, Abruzziego i Tweenera. I co że kablował? A jak się pod koniec życia zachował! Nie wystrzelał ich, a i do dziewczyny zaszedł ;>. Mnie ciekawi jedno, skoro Michael wiedział że to miasto nie ma podpisanego umowy o ekstradycje, to że nawet jak go złapią to i jak trafi do Sony. A i tak nikt go tam nie ruszał, i na samym końcu do jakichś drzwi wszedł. Czekam na 3 serie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:42, jakoktochce napisał:

ja tam najbardziej lubie Alexa Mahona i Michaela Scofielda! They Rulez!



Ten Mahone to dziwny typ i w ogóle nie podoba mi sie jego rola. Nie to co Sucre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 13:15, awesome napisał:

Ten Mahone to dziwny typ i w ogóle nie podoba mi sie jego rola. Nie to co Sucre :D

Mi też się niespecjalnie podoba Mahone jako Mahone. Jednak brawa dla Williama Fichtnera, który zagrał tą rolę. Wcielić się w takiego "psychola" to nie "kaszka z mleczkiem"! Wcześniej widziałem go jedynie w komedii "Wykiwać klawisza", lecz w PB zagrał IMHO lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi ten dzwięk, który był na końcu ostatniego odcina. W czasie kiedy Scofield przechodził przez jakieś drzwi, było słychać wyraźnie jakby odgłosy ludzie, niczym w koloseum i właśnie nie wiem, czy te odgłosy zostały wstawione jako urozmaicenie i podkręcenie atmosfery w serialu, czy może na zewnątrz znajdowali się jacyś ludzi oczekujący na Scofielda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:42, parkourowiec napisał:

Mahone Jest dobry on rozwiązał wszystkie zagadki Scofielda nikt inny nie rozwiązał by takich
trudnych zagadek



Dla mnie jest on psychopatą ot co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie przypadek, że Scofield i Mahone trafili do jednego więzienia. Co się stanie kiedy dwóch mega inteligentnych ludzi trafi do tego samego więzienia ? Można się tylko i wyłącznie domyślać, ale jedno jest pewne, napewno będą chcieli wspólnymi siłami uciec z Sony. A ten cały generał "niemowa" tylko tego oczekuje, a my nie wiemy dlaczego... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:06, Seqiu napisał:

Co się stanie kiedy dwóch mega inteligentnych ludzi trafi do tego samego więzienia ?

Wtedy razem z nimi ucieknie większość "wczasowiczów" z Sony i duet Mahone-Scofield trafi za to więzienia o zaostrzonym rygorze... Cóż, 3/4 sezon będzie kalką pierwszego :P

Dnia 24.06.2007 o 15:06, Seqiu napisał:

A ten cały generał "niemowa" tylko tego oczekuje, a my nie wiemy dlaczego... ;(

No, to bardzo tajemnicze... Ale z pewnością się nie zawiedziemy ;]

PS: Czy mi się wydaje, czy Wentworth Miller (aktor grający Scofielda) nie wystąpił w ostatniej reklamie Pepsi / Coli?? Co kolo podchodzi do automatu, zaczyna "fikać" do tego automatu, a potem spadają piętro w dół, i znów, i jeszcze raz. Tam wystąpili też chyba członkowie Black Eyed Peas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować