Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2007 o 10:49, Olamagato napisał:

> CzystyZysk go nie łamie, co więcej nawet nie nagina.
Nie łamie prawa ściągając film. Nagina.

Nie naginam, ponieważ ściągam ten film wyłącznie na swój użytek.

Dnia 04.10.2007 o 10:49, Olamagato napisał:

> Ogranicz się do forum nie wybiegając aż tak daleko.
Ograniczenie do regulaminu forum: "propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie
bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.)
lub stron umożliwiających pobranie takich plików"

Prison Break 03x01,03x02,03x03 można na dzień dzisiejszy śmiało pobierać bez żadnych konsekwencji prawnych. Dlatego też jeszcze raz podam link do strony:

==>> [prosisz się o coś poważniejszego niż ostrzeżenie - BAN. Wiem, że nie popularny]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 10:45, goomis74 napisał:

http://showtv.pl/news_item_458.htm

Wnioskujac z tego wywiadu i laczac sytuacje z poprzedniego odcinka mozna dojsc do wniosku ze
niestety Michael stracil Sare na zawsze. Wyglada na to ze w tym pudle byla wlasnie glowa Sary.


OMG tylko nie to. Sara to jedna z moich ulubionych postaci i serial dużo by stracił bez niej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 11:14, CzystyZysk napisał:

OMG tylko nie to. Sara to jedna z moich ulubionych postaci i serial dużo by stracił bez niej.
:(


e tam... ta nowa pracownica Firmy jest fajniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 10:45, goomis74 napisał:

http://showtv.pl/news_item_458.htm

Wnioskujac z tego wywiadu i laczac sytuacje z poprzedniego odcinka mozna dojsc do wniosku ze
niestety Michael stracil Sare na zawsze. Wyglada na to ze w tym pudle byla wlasnie glowa Sary.

Oczyswiscie mozna zapytac na ile pewne jest to ze Sara odchodzi z serialu. Bo mam dziwne wrazenie
ze ten caly wywiad to jedna wielka kaczka dziennikarska. Producenci mowili wczesniej ze Sarah
jest w ciazy i bedzie musiala opuscic serial na krotki czas, i co ciekawe ma do niego wrocic.
To samo jakis czas temu potwierdzila sama ktorka, a tu nagle pojawia sie ten wywiad. Z amerykancami
to i tak nigdy nic nie wiadomo.



dowiemy sie oglądając 4 odcinek. nie ma co sie martwic i zastanawiac na zapas bo to nie ma sensu. a wtorek coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * * SPOILER * * *
Mi to wygląda na podpuchę... Sara może odejść, jednak nie tak szybko. Jeśli teraz Sara by zginęła to podejrzewam, że Michael nie chciał by już organizować ucieczki... Bardziej prawdopodobne wydaje mi się to, że w paczce będzie głowa Veroniki. W końcu po zabiciu została ona poćwiartowana, a taka paczka z jej głową mogłaby być naprawdę porządnym przypomnieniem tego, że Firma jest zdolna do wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 12:53, Kukowsky napisał:

* * * SPOILER * * *
Bardziej prawdopodobne
wydaje mi się to, że w paczce będzie głowa Veroniki. W końcu po zabiciu została ona poćwiartowana,
a taka paczka z jej głową mogłaby być naprawdę porządnym przypomnieniem tego, że Firma jest
zdolna do wszystkiego...

A skąd wiesz, że została ona poćwiartowana? Czyżbym coś przegapił, ale wydaje mi się że nic o tym nie było mówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 13:15, Seqiu napisał:

A skąd wiesz, że została ona poćwiartowana? Czyżbym coś przegapił, ale wydaje mi się że nic
o tym nie było mówione...

Zaraz po tym jak została zastrzelona pokazywali jak faceci w garniturach chowają worki do bagażnika i można się domyślić, że to właśnie podzielone na części ciało Veroniki. W końcu ciało Veroniki do dzisiaj nie zostało odnalezione, a przecież całe ciało do jednego worka by nie wlazło, więc raczej V. została rozłożona na części podstawowe. ;) Może to naciągana teoria z tą głową Veroniki, jednak coś czuję, że część ciała Sary lub LJ-a byłyby po prostu za małym zaskoczeniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 11:14, CzystyZysk napisał:

> http://showtv.pl/news_item_458.htm
>
> Wnioskujac z tego wywiadu i laczac sytuacje z poprzedniego odcinka mozna dojsc do wniosku
ze
> niestety Michael stracil Sare na zawsze. Wyglada na to ze w tym pudle byla wlasnie glowa
Sary.

OMG tylko nie to. Sara to jedna z moich ulubionych postaci i serial dużo by stracił bez niej.
:(



Yupii,w końcu.Oby tym razem zdechła życzę jej tego od 1 sezonu gdyż porostu to głupia postać i tylko stwarza problemy innym postaciom,o wiele bardziej żałuje ze zgina Abruzzi,Haywire i Twenner,bardzo bym sie ucieszył jesz ona by zgineła ale pomysł jej głowy w pudle to trochę głupie bo przecie każdy mógł je znałeś i otworzyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 15:03, hans olo napisał:

Widzę, że niektórym widzom nie brakuje ani kultury ani elokwencji :(.


No co?Nie każdy musi lubieć wszystkie postacie,i tak w drugim sezonie miała zginać zamiast V ale amerykance bardziej lubi Sare niż Veronike,po ponownym obejrzeniu 3 odcinka wydaje mi sie ze to mogą być jakieś zdjęcie i nie wiem może dłoń,albo palec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 15:09, Xsaw napisał:

> Widzę, że niektórym widzom nie brakuje ani kultury ani elokwencji :(.

No co?Nie każdy musi lubieć wszystkie postacie,i tak w drugim sezonie miała zginać zamiast
V ale amerykance bardziej lubi Sare niż Veronike,po ponownym obejrzeniu 3 odcinka wydaje mi
sie ze to mogą być jakieś zdjęcie i nie wiem może dłoń,albo palec?

Ale kazdy powinien chociaż starać wypowiadać się kulturalnie inie krzywdzić języka. Wiele widziałem krytyk w kierunku różnych postaci i zasadą jest raczej nie używanie tak podłych słów jak "zdychać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 16:20, hans olo napisał:

Ale kazdy powinien chociaż starać wypowiadać się kulturalnie inie krzywdzić języka. Wiele widziałem
krytyk w kierunku różnych postaci i zasadą jest raczej nie używanie tak podłych słów jak "zdychać".


Co do krzywienia języka to nie popełniam z byt dużo literówek i błędów ortograficznych,no ok może zbyt ostro wypowiedziałem swoja niechęć do tej postaci.Ale na bogów to tylko fikcyjna postać a nie realna osoba(zauważ ze odnoszę sie tylko do postaci nie do aktorki),ogólnie Prison Break to bardzo dobry serial tylko postać Sary mnie irytuje.Jeżeli moim wcześniejszymi postaciami kogoś uraziłem to przepraszam nie był to mój zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

** S **

Jak można zabić Sare skoro to jedna z głównych postaci tej bajki, teoria z V w roli głównej może być słuszna ale wydaje mi się, że jedno z dwojga uwięzionych zostało okaleczone i w paczce znajdziemy rączke, nóżke itp xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:53, ^RaZZieL^ napisał:

** S **

Jak można zabić Sare skoro to jedna z głównych postaci tej bajki, teoria z V w roli głównej
może być słuszna ale wydaje mi się, że jedno z dwojga uwięzionych zostało okaleczone i w paczce
znajdziemy rączke, nóżke itp xP



no raczej sary nie zabija bo serial straci sens i michael nie bedzie chcial uciekac. ja sadze ze to cos czego domyslic sie nie mozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sięwydaje że Michael, Lincoln, Sara lub LJ czyli komuś z tej czwóreki stanie się cośzłego. Ale jabym stawiał na braci ale pewnie na Michaela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:23, MajorZero napisał:

I jak? Sezon 3 dobry czy słaby? Tak się pytam. Słyszałem nie najlepsze opinie.


Mi się trzeci sezon podoba bardzo. Dlatego, że: Scofield w pierwszym sezonie miał już przygotowany plan ucieczki wprawdzie nie wszystko zawsze się udawało ale miał... za to w trzecim sezonie takiego planu nie ma a uciec musi :0 I to jest właśnie najlepsze... Po za tym uważam, że wszystkie wątki są na razie dobrze zrobione ale jak będzie później to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:23, MajorZero napisał:

I jak? Sezon 3 dobry czy słaby? Tak się pytam. Słyszałem nie najlepsze opinie.



jeżeli podobały Ci się 1 i 2 sezon, to 3 obejrzysz z przyjemnością. W sumie ten też zły nie jest, ale mi już w drugim sezonie brakowało Abruzziego etc. Jeżeli Sarę zmienią, to jeszcze bardziej serial się stoczy. ALe ogólnie, to można obejrzeć. Ja oglądam następne z zaciekawieniem i mam nadzieję, że serial jeszcze bardziej się rozkręci:P jest jeszcze dużo zagadek, których rozwiązania dowiemy się później, np. cała otoczka o Whistlerze.

Podsumowując: To nadal Prison Break:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:37, jakoktochce napisał:

Mi się trzeci sezon podoba bardzo. Dlatego, że: Scofield w pierwszym sezonie miał już przygotowany
plan ucieczki wprawdzie nie wszystko zawsze się udawało ale miał... za to w trzecim sezonie
takiego planu nie ma a uciec musi :0 I to jest właśnie najlepsze... Po za tym uważam, że wszystkie
wątki są na razie dobrze zrobione ale jak będzie później to zobaczymy.

Ooo...to 3 sezno można już "obejrzeć" ? Mógłbyś napisać gdzie znajdę pierwszy odcinek (bo chyba tylko tyle jest ?), ewentualnie podaj link do odcinka (byle by był w całości ) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować