Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 10:42, Kraju92 napisał:

Czy ktoś wie kiedy będzie nowy odcinek?


1. Było to podawane na forum wiele razy.

2. Możesz wejść na www.google.pl i wpisać Prison Break zaznaczyć, żeby wyszukało tylko polskie strony i wejść na jedną ze stron o Prison Break a na pewno sie dowiesz kiedy jest nowy odcinek.

3. Ok, powiem Ci, lecz na drugi raz szukaj. ;) W najbliższy poniedziałek (tj. 05.11 br.) na TV Fox zostaną wyemitowane dwa odcinki 03x06 i 03x07.

Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:26, Kizibono napisał:

Jeżeli chce ktos zobaczyc zapowiedz najnowszych 2 odcinków w USA zapraszam na mój grasajt dotego
z polskimi napisami :)


Trochę mi to zahacza o reklamowanie GS`a (co jest niezgodne z regulaminem mi można za to dostać karę). Ale mniejsza z tym. Trailery są świetne. Jeszcze dwa dni i będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 15:23, Mc Verti napisał:

Trochę mi to zahacza o reklamowanie GS`a (co jest niezgodne z regulaminem mi można za to dostać
karę). Ale mniejsza z tym. Trailery są świetne. Jeszcze dwa dni i będzie :-)

A o co chodzi co zrobiłem złego ktoś mi wyjasni to to naprawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER! SPOILER! SPOILER!

Obejrzałem już S03E06 i zabieram się do S03E07 końcówka 6 jest bardzo nieoczekiwana a początek 7 tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do 7 odcinka:

czy też wam się 2 razy powtarza scena jak Linc daje kasę Sucre, a później nie pasują napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:18, Adas69 napisał:

mam pytanie co do 7 odcinka:

czy też wam się 2 razy powtarza scena jak Linc daje kasę Sucre, a później nie pasują napisy?


To zależy skąd masz ten odcinek i skąd napisy. Daj link do strony skąd pobrałeś ten odcinek, to Ci pomogę.

Ps. U mnie wszystko dobrze odtwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:25, Mc Verti napisał:

To zależy skąd masz ten odcinek i skąd napisy. Daj link do strony skąd pobrałeś ten odcinek,
to Ci pomogę.

Ps. U mnie wszystko dobrze odtwarza.


ściągałem torrentem, niepamiętam jaki to był dokładnie link, bo mnóstwo tak jest tych odcinków 3x07, ale na jednym forum mnóstwo osób miało ten sam problem.

to może ty podaj link skąd ty ściągałeś;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze cie zmartwic, ale serial Prison Break ma w Polsce oficjalnego dystrybutora. Jest nim telewizja Polsat oraz firma Imperial Cinepix. BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po obejrzeniu odcinka nr.7 jestem pod wrażeniem poświęcenia ze strony Sucre który pomagał Lincowi i nawet specjalnie spowodował wypadek by pomóc w uwolnieniu LJa. Potwierdza się to, że Sucre to dobry człowiek i od początku pierwszego sezonu, mój ulubiony bohater całego serialu. Swoje drugie oblicze pokazał także Bellick który również rozpacza po tym jak dowiedział się o śmierci Sary i wydaje mi się, że szczerze współczuje Michaelowi. Widac, że Sona go zmieniła, zmieniła na lepsze. I jak dla mnie, scenarzysci powinni zadbac o to by i jemu się ułożyło.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KONIEC SPOJLERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety najbliższy odcinek czyli 3x08 Bang & Burn, będzie ostatnim w tym roku,ale jest i dobra wiadomość przerwa będzie znacznie krótsza niż planowano i TV FOX wznowi emisję serialu już 14 stycznia 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:26, mati285 napisał:

Niestety najbliższy odcinek czyli 3x08 Bang & Burn, będzie ostatnim w tym roku,ale jest i dobra
wiadomość przerwa będzie znacznie krótsza niż planowano i TV FOX wznowi emisję serialu już
14 stycznia 2008.



Eh, znowu wybije się z rytmu i nie bede pamietał co sie działo. Nie lubie takich przerw. Btw, coś wczesnie tą przerwe robią. Do świąt jeszcze przecież daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!spojler!!!
po obejzeniu 6 i 7 odcinka uwazam ze 6 to dobry ( chodz dlugi ) wstep do 7
7 odcinek tez jest ciekawy sporo sie dzieje i akcja jest szybsza ciekawy jestem co Michael zrobi z tym co wie juz o Whistlerze
obejzalem dzis kolejny raz 1 odcinek 3 serii i zauwazylem ciekawa rzecz
mianowicie po 1
1:36 wtedy na ekranie jest aktor albo bardzo podobny do tego ktory gral Kellermana albo wlasnie ten aktor ale w innej roli ;D
12:35 i 12:41 widac moze nowy motym ucieczki z wiezienia trzeba pamietac ze t niby 1 odcinek ale teraz MIchael majac za soboa Lechera moze wiecej :D
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te seriale maja fabule ciagnieta juz na sile tylko;/ w prison breaku miala byc tylko jedna seria a jest juz trzecia i bedzie jeszcze kilka... i zawsze beda trafiac do pudla i z niego uciekac... 3 seria to w ogole przegecie. jak nagle cala paczka trafila do jednego pudla... ale oczywiscie takie przypadki sa normalne i codziennie sie zdarzaja:) jednym slowem jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 02:22, ...TrzCIna... napisał:

1:36 wtedy na ekranie jest aktor albo bardzo podobny do tego ktory gral Kellermana albo wlasnie
ten aktor ale w innej roli ;D

Nie, to nie on.

Dnia 10.11.2007 o 02:22, ...TrzCIna... napisał:

12:35 i 12:41 widac moze nowy motym ucieczki z wiezienia trzeba pamietac ze t niby 1 odcinek
ale teraz MIchael majac za soboa Lechera moze wiecej :D
pozdr.


Na tak. Lecz jak widzieliśmy w odcinku 03x06 - Michael nie wykorzystał żadnej z tych dróg do ucieczki. Trochę to dziwne - najpierw pokazywali, jakby miał tędy uciekać a teraz zapomnieli o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:26, mati285 napisał:

Niestety najbliższy odcinek czyli 3x08 Bang & Burn, będzie ostatnim w tym roku,ale jest i dobra
wiadomość przerwa będzie znacznie krótsza niż planowano i TV FOX wznowi emisję serialu już
14 stycznia 2008.


Tak, też to wyczytałem w newsach na jednej stronie o PB. Muszę powiedzieć, że to niezwykle dobra wiadomość, ponieważ wcześniej TV Fox chciała, aby ta przerwa trwała od stycznia do maja, a teraz okazuje się, że ta przerwa będzie tylko w grudniu.

Pozdrawiam fanów serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować