Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 17:07, BoloMaster napisał:

czy wiadomo z ilu odcinków ma składać się 4 seria?
Początkowo była mowa o ponad 20 a właśnie obejrzałem 12 odcinek i wydaje się że zakończenie
jest bliskie, chyba że twórcy mają jeszcze coś w zanadrzu;)


12 odcinek? Jak to możliwe, skoro wczoraj emitowany w USA był 11. BTW serial jest zamówienie jeszcze na 3-4 odcinki w tym sezonie, więc nie wiadomo czy do 20 dobije. Wszystko spowodowane jest lecącą na łeb na szyję oglądalnością. Co zresztą niestety mnie nie dziwi, bo serial naprawdę fabularnie się stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój błąd chodziło oczywiście o 11 odcinek....
wątek fabularny może nie jest najwyższych lotów ale w sumie szkoda że serial się kończy bo ogląda się go bardzo przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:00, BoloMaster napisał:

mój błąd chodziło oczywiście o 11 odcinek....
wątek fabularny może nie jest najwyższych lotów ale w sumie szkoda że serial się kończy
bo ogląda się go bardzo przyjemnie:)


Ogląda się przyjemnie, fakt, ale po co na siłę przedłużać wątek? Moim zdaniem serial powinien skończyć się na 4 serii (najlepiej niech dociągną do 22 odcinków jak w 1. i 2. serii). Michael uciekł z więzienia, uciekał, znowu wpadł do pierdla, potem znowu uciekł, teraz chce zniszczyć tych, którzy (pośrednio) za tym całym zamieszaniem stoją. Zniszczy ich - koniec serialu. Nie zniszczy - 5 seria. Wolę to pierwszą opcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:31, Mati1990 napisał:

Wiadomo kiedy Polsat będzie emitował 4 serie

Nie jeszcze nie wiadomo. Ale podejrzewam, że zaczną znowu od września. Najpierw jeszcze muszą powtórzyć 3 serię. Dobrze bo wiele odcinków ominąłem. Fajnie by było gdyby czwarta seria zaczęła się od marca, lub mniej więcej w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi: Jaki jest tytuł piosenki, która leciała gdy Sucre wchodził na basen w Las Vegas w 4x07. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 13:41, xD ominik napisał:

> Wiadomo kiedy Polsat będzie emitował 4 serie
Nie jeszcze nie wiadomo. Ale podejrzewam, że zaczną znowu od września. Najpierw jeszcze
muszą powtórzyć 3 serię. Dobrze bo wiele odcinków ominąłem. Fajnie by było gdyby czwarta
seria zaczęła się od marca, lub mniej więcej w tym czasie.

Najlepiej by było aby dali od razu po skończeniu 3 serii,ale niestety to jest niemożliwe gdyż dadzą dopiero gdy skończy się w Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:25, Spoon14 napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi: Jaki jest tytuł piosenki, która leciała gdy Sucre
wchodził na basen w Las Vegas w 4x07. Z góry dziękuje.

Wykonawca: The Bravery
Tytuł: Believe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:34, krl.krl napisał:

> Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi: Jaki jest tytuł piosenki, która leciała gdy
Sucre
> wchodził na basen w Las Vegas w 4x07. Z góry dziękuje.
Wykonawca: The Bravery
Tytuł: Believe

Dzięki, a możesz zdradzić skąd to wiedziałeś. Niezła NUTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:34, Spoon14 napisał:

Dzięki, a możesz zdradzić skąd to wiedziałeś. Niezła NUTA

Mam program na telefonie który pobiera próbkę dźwięku i wyszukuje informacji na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:42, krl.krl napisał:

> Dzięki, a możesz zdradzić skąd to wiedziałeś. Niezła NUTA
Mam program na telefonie który pobiera próbkę dźwięku i wyszukuje informacji na necie.

Możesz podzielić się nazwą tego programu?
To na Symbiana czy WM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:25, BoloMaster napisał:

SPOJLER
jestem po 12 odcinku
zakończenie wręcz szokujące, już myślałem że to koniec serii a twórcy zaserwowali nam
niespodziankę
Self [*]
KONIEC SPOJLERA

SPOJLER
Dlaczego [*]? Przecież on żyje. A już w momencie gdy przekazali Scylle Selfowi wiedziałem, że zaraz coś się złego stanie. W końcu ten sezon będzie mieć jeszcze parę odcinków.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pierwszy sezon był ciekawy... Nowy, świeży pomysł, całkiem sympatyczna realizacja... Niestety drugi sezon już nie taki sam... napiszę, że nawet mniej niż przeciętniej... A Mahone w więzieniu... czemu nie... Miller stara się jak może budować klimat swoimi minami i zachowaniami... ale nie wiem, czy mu to wychodzi... Na razie, Prison Break przezentuje poziom przeciętny... Zobaczymy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tak, ale po numerze, który wywinął Michaelowi i spółce to chyba nie będzie się długo cieszył życiem...
taka moja sugestia dotycząca kolejnych odcinków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:26, BoloMaster napisał:

jeszcze tak, ale po numerze, który wywinął Michaelowi i spółce to chyba nie będzie się
długo cieszył życiem...
taka moja sugestia dotycząca kolejnych odcinków:D


Może. Ale scenarzyści pewnie tak namnożą wątków, że nie będzie można się połapać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:31, maverick5000 napisał:

Może. Ale scenarzyści pewnie tak namnożą wątków, że nie będzie można się połapać:D

mam nadzieję że PB nie zamieni się w Lost którego przestałem oglądać z powodu 10 do potęgi 1000 wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:35, krl.krl napisał:

> Może. Ale scenarzyści pewnie tak namnożą wątków, że nie będzie można się połapać:D

mam nadzieję że PB nie zamieni się w Lost którego przestałem oglądać z powodu 10 do potęgi
1000 wątków


Jeśli idzie o Lost, o wogóle się odbiłem... Lepiej poczytać Robinsona Cruzoe... Wieje nudą i rzeczywiście bardzo zagmatwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować