Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 20:20, Szczur22 napisał:

A dzięki Sarze i Niki męska części widowni :D


zgadzam sie z tobą, szkoda ze ostatnio w 2x14 odcinku nic nie było o Sarze, a co to Niki szkoda ze tak sie wygłupiła... ale mam nadzieje ze jeszcze sie pojawi i zrobi jeszcze cos dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:09, micaa napisał:

AAAA... zapomniałem obejrzeć Prison Break ;(( Siostra oglądała coś na TVN i tak jakoś sie na
to zapatrzyłem i zapomniałem. To trzeba być takim micąą ;]

TVN to zbanowana stacja. Jak siostra ogląda TVN to ją wyloguj z pokoju, bo napewno leci coś lepszego gdzies indziej. W końcu nie trudno ich pobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Niki
Holly Valance (Nika)
- Jej ojcem jest serbski muzyk Rajko Vukadinovic.
- Jest spokrewniona z brytyjskim komikiem Benny Hillem. Kuzynem Hilla był jej dziadek.
- W 2003 roku znalazła się na 2 miejscu w plebiscycie opublikowanym przez magazyn "Maxim" na najbardziej pożądane kobiety świata.
Można tutaj wrzucić jej jakieś zdjęcie, pytam bo nie chce podpaść modkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że pierwsza reklamówka tego serialu zaintrygowala mnie. Druga z kolei moim zdaniem była źle zrobiona zwłaszcza ten moment gdy ten główny bohater mówi, że ma plan na sobie, w tego typu reklamówkach lepiej jest pokazać ciut za mało niż ciut za dużo. A to co robił Polsat to tak jakby napisać kto zabił w kryminale na 10 stronie powieści.

Jeśli chodzi o sam serial to obejarzłem raptem 1 i 1/4 odcinka, a potem poszedłem robić coś ciekawszego.
To co widziałem nie powaliło mnie. Zbyt przewidywalne.
Np. Zły starażnik i naczelnik wiezienia, który jest fanem architektury.
Ciekawy moze być aspekt psychologiczny w tym filmie.
I musze przyznać, że aktor który gra główno role ma charyzme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Niki

Ten post ^ u góry ^ to chyba nie jest odpowiedz ;)

Dnia 29.01.2007 o 22:25, Rzezim napisał:

Jeśli chodzi o sam serial to obejarzłem raptem 1 i 1/4 odcinka, a potem poszedłem robić coś
ciekawszego.
To co widziałem nie powaliło mnie. Zbyt przewidywalne.
Np. Zły starażnik i naczelnik wiezienia, który jest fanem architektury.
Ciekawy moze być aspekt psychologiczny w tym filmie.
I musze przyznać, że aktor który gra główno role ma charyzme.


Zawsze ktos musi być tym złym typkim, jeśli więzień jest dobry to chociaż strażnik musi być zły, zresztą Captain Bellick gra nie tylko złego typka, ale i śmiesznego http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4245&pid=168 to tyle mozna o nim powiedzieć po 2 odcinkach; a jesli chodzi o Henrego Popa to jest to przykład naiwniaka, którego pan Scofield sprytnie wykorzystuje do swoich celów, manipuluje zresztą nie tylko nim przecież... ale także Johnem Abruzzi, D. B. Cooperem... (słowa Scofielda o tym najlepiej świadcza: Oni pomoga, tylko jeszcze nie wiedzą o tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:27, Szczur22 napisał:

A wiecie że Bellick mieszka z mamą? Twardy na zewnątrz, a w środku mięciutki jak misio. :D

Ale nadal potrafi stłuc bandę murzynów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:31, hans olo napisał:

> A wiecie że Bellick mieszka z mamą? Twardy na zewnątrz, a w środku mięciutki jak misio.
:D
Ale nadal potrafi stłuc bandę murzynów ;).


Ale gdy go posadzili z Avocado minę miał nietegą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:34, Szczur22 napisał:

Ale gdy go posadzili z Avocado minę miał nietegą :D

Kto by nie miał? Z resztą Avocado i tak już mu oddaje hołdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa pierwsze odcinki "Skazanego..." i jakoś nie wpadłem w szczególny zachwyt. Jak dla mnie to LOST jest królem tych wszystkich Tajemniczych Seriali, których ostatnio coraz więcej jest w naszej telewizji. Chociaż nie powiem... "Prison Break" ma niezły klimat. To więzienie, podział na "gangi", kosy :) Od razu przypomniałem sobie jak zagrywałem się w "Kroniki Riddicka".
Polsat na www.skazanynasmierc.polsat.com.pl chwali się, że "Prison Break" miało większą oglądalność od LOST aż o 10%. No cóż... Jeśli mówimy o Polsce to przypomnijcie sobie jak TVP promowało "Zagubionych". A no właśnie. Wzmianki między programami, jakieś krótkie wypowiedzi Tomasza Kammela i w sumie to wszystko. Przynajmniej ja nie przypominam sobie jakiejś większej rewelacji. A "Skazany..."? Na Polsacie az od niego huczało. W trakcie różnych programów pokazywała sie belka z napisem ile jeszcze dni pozostało do premiery pierwszego odcinka, zapowiedź serialu niemal podczas każdej przerwy na reklamy. Szczytem było już jak w "Wydarzeniach" zrobili o tym osobny materiał... W Portugali nawet statyści przebrani za więźniów przemaszerowali ulicami Lizbony.
Ciekawe jakie byłyby statystyki, gdyby zrobić taką reklamę "Zagubionym"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 09:03, Igor FCBayern napisał:

Obejrzałem dwa pierwsze odcinki "Skazanego..." i jakoś nie wpadłem w szczególny zachwyt. Jak
dla mnie to LOST jest królem tych wszystkich Tajemniczych Seriali, których ostatnio coraz więcej
jest w naszej telewizji. Chociaż nie powiem... "Prison Break" ma niezły klimat. To więzienie,
podział na "gangi", kosy :) Od razu przypomniałem sobie jak zagrywałem się w "Kroniki Riddicka".

Dnia 31.01.2007 o 09:03, Igor FCBayern napisał:

Ciekawe jakie byłyby statystyki, gdyby zrobić taką reklamę "Zagubionym"...


Ja w każdym bądz razie też myslalem ze nie ma nic lepszego od Lost, nie wierzyłem zbytnio koledze który mi o tym serialu powiedział, ale z każdym natępnym odcinkiem PB zmieniałem zdanie... z większym z niecierpliwieniem oczekuje kolejnego odcinak PB (który bedzie juz w kolejnym tygodniu) niz kolejnego odcinka Lostów, który ukaże sie po znacznie dluższej przerwie 7 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PB jest ciekawe, ale drugi sezon IMO to przegiecie, powinien dostac 13 odcinkow i historia powinna zostac zakonczona, bo takie cuda jakie tam sie teraz dzieja to nawet szkoda o nich pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:52, mariusz123 napisał:

zAwszw na polsacie będą po 2 odcinki?


Nie tylko w zeszłą niedziele tak było,w najbliższa będzie tylko jeden-o 21 CSI:Miami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 09:03, Igor FCBayern napisał:

Obejrzałem dwa pierwsze odcinki "Skazanego..." i jakoś nie wpadłem w szczególny zachwyt. Jak
dla mnie to LOST jest królem tych wszystkich Tajemniczych Seriali, których ostatnio coraz więcej
jest w naszej telewizji. Chociaż nie powiem... "Prison Break" ma niezły klimat. To więzienie,
podział na "gangi", kosy :) Od razu przypomniałem sobie jak zagrywałem się w "Kroniki Riddicka".

Polsat na www.skazanynasmierc.polsat.com.pl chwali się, że "Prison Break" miało większą oglądalność
od LOST aż o 10%. No cóż... Jeśli mówimy o Polsce to przypomnijcie sobie jak TVP promowało
"Zagubionych". A no właśnie. Wzmianki między programami, jakieś krótkie wypowiedzi Tomasza
Kammela i w sumie to wszystko. Przynajmniej ja nie przypominam sobie jakiejś większej rewelacji.
A "Skazany..."? Na Polsacie az od niego huczało. W trakcie różnych programów pokazywała sie
belka z napisem ile jeszcze dni pozostało do premiery pierwszego odcinka, zapowiedź serialu
niemal podczas każdej przerwy na reklamy. Szczytem było już jak w "Wydarzeniach" zrobili o
tym osobny materiał... W Portugali nawet statyści przebrani za więźniów przemaszerowali ulicami
Lizbony.
Ciekawe jakie byłyby statystyki, gdyby zrobić taką reklamę "Zagubionym"...


Tak-LOST nic nie przebije, ale Prison Break jest jak dla mnie zaraz po nim. Jest też bardzo wciągający ( pierwsze 10 odcinków obejrzałem bez przerwy :) ) Mam nadzieje, że Polsat nie odwali chały i puści drugą serie (o ile "dadzą rade" wyemitować pierwszą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:55, JaMES` napisał:

PB jest ciekawe, ale drugi sezon IMO to przegiecie, powinien dostac 13 odcinkow i historia
powinna zostac zakonczona, bo takie cuda jakie tam sie teraz dzieja to nawet szkoda o nich
pisac


Pierwsza seria też miała trwać ponąć 13 odcinków, ale w związku z popularnoscą jaką zyskała, przedłużyli ją to 22...
a co do 2 sezonu zawiedziony byłbym gdyby ukazało sie tylko 13 odcinków... a te cuda co tam sie dzieją wcale nie są takie słabe, mało powiedziane są mało przewidywalne... no oprócz tego ze jak ich złapano najpierw Burrowsa i jego syna, potem Scofielda i Burrowsa to wiadomka ze jakos musieli uciec, bo tak to byłoby troche bezsensu, prawda?? ;)

Zgadzam sie z tym, ze w rzeczywistosci więzień nie miałby szans tyle uciekać, ale trzeba powiedzieć ze to przecież serial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak te słupki oglądalności będą wyglądały kiedy TVN puści swoją sztandarową propozycje "Taniec...",bo na razie to jest o tej porze bezkonkurencyjny za tydzień TVP1-Ranczo 2-Robin Hood TVN-Inwazja grzechotników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:07, Gregory171 napisał:

Hood TVN-Inwazja grzechotników

Buehehehe. Inwazja Grzechotników, co za cios. Oczywiscie wszyscy to obejrzą po raz piąty i TVN znowu będzie najlepszy. Ale ja jestem złośliwy.
PS: Nienawidzę tej stacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować