Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

No, w końcu jakieś konkretne informacje. Trzeba jeszcze trochę poczekać ale w sumie to już nie tak długo. I Dobrze, że w wakacje zaczynają emisję.
Cieszę się również z tego, że Sara powraca bo to na pewno będzie ciekawe urozmaicenie oraz zaskoczenie przede wszystkim dla Scofielda. A ten wspólny cel to chyba zniszczenie Firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 09:30, jakoktochce napisał:

No, w końcu jakieś konkretne informacje. Trzeba jeszcze trochę poczekać ale w sumie to
już nie tak długo. I Dobrze, że w wakacje zaczynają emisję.
Cieszę się również z tego, że Sara powraca bo to na pewno będzie ciekawe urozmaicenie
oraz zaskoczenie przede wszystkim dla Scofielda. A ten wspólny cel to chyba zniszczenie
Firmy :)

Ciekawe urozmaicenie? Hahaha, dawno nikt mnie tak nie ucieszył swoją wypowiedzią. Powrót martwego bohatera to typowy jumping the shark. Oczywiście głowa mogła być sfabrykowana, ale wtedy musielibyśmy zapomnieć o tym, że egzekucja miała naocznego świadka.
serial moze uratować tylko jedno - retrospekcje - ale my przecież wiemy o wszstkim co się działo między człowiekiem mapą a pigułą, więc po co nam one?
http://www.jumptheshark.com/topic/Prison-Break/Prison-Break-General-Comments/1 590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon już za nami - ja widziałam też początki trzeciego. czy nie uważacie, że serial powinien się juz zakończyć? Początek bardzo mnie ujął, pierwsza seria i pierwsze odcinki drugiej. Potem wszystko było nagrywane na moc, widać też, że Hollywood strajkowało. A chciałbym zobaczyć ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 11:18, hans olo napisał:

Ciekawe urozmaicenie? Hahaha, dawno nikt mnie tak nie ucieszył swoją wypowiedzią. Powrót
martwego bohatera to typowy jumping the shark.


No i? Ja mówię tylko o tym serialu a nie o wszystkich filmach gdzie było jumping the shark. Bo ile razy w PB widziałeś powroty zmarłych... A urozmaicenie dlatego, że Scofield nie będzie sam dążył do zniszczenia Firmy albo przynajmniej do ewentualnego zabicia Susan.

Dnia 19.05.2008 o 11:18, hans olo napisał:

Oczywiście głowa mogła być sfabrykowana,
ale wtedy musielibyśmy zapomnieć o tym, że egzekucja miała naocznego świadka.


Skoro Sara wraca tzn, że musiała być sfabrykowana. Albo jak Lincoln zobaczył włosy podobnego koloru to pomyślał, że to musi być Sara. Druga sprawa jest taka, że LJ powiedział ojcu, że odwrócił głowę a znając możliwości Firmy ten czas mógł wystarczyć na podłożenie zwłok albo cokolwiek.

Dnia 19.05.2008 o 11:18, hans olo napisał:

serial moze uratować tylko jedno - retrospekcje - ale my przecież wiemy o wszstkim co
się działo między człowiekiem mapą a pigułą, więc po co nam one?


Skoro tak twierdzisz. Prawdziwy fan będzie zawsze oglądał ten serial. Nie musi być żadnych urozmaiceń. Nawet jak by było 10 serii to bym wszystkie obejrzał z przyjemnością. Klimat tego serialu to to, co trzyma go przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 12:38, jakoktochce napisał:

No i? Ja mówię tylko o tym serialu a nie o wszystkich filmach gdzie było jumping the
shark. Bo ile razy w PB widziałeś powroty zmarłych... A urozmaicenie dlatego, że Scofield
nie będzie sam dążył do zniszczenia Firmy albo przynajmniej do ewentualnego zabicia Susan.

Ale dlaczego mam oglądać po raz dwudziesty to samo pod innym tytułem i moze jeszcze nazwać to urozmaiceniem?

Dnia 19.05.2008 o 12:38, jakoktochce napisał:

Skoro Sara wraca tzn, że musiała być sfabrykowana. Albo jak Lincoln zobaczył włosy podobnego
koloru to pomyślał, że to musi być Sara. Druga sprawa jest taka, że LJ powiedział ojcu,
że odwrócił głowę a znając możliwości Firmy ten czas mógł wystarczyć na podłożenie zwłok
albo cokolwiek.

Typowy zaślepiony fan. Nawet fani Star Wars zdają sobie sprawę, że w filmie są poważne bugi. To o piszesz to już jest całkowicie posłuszne przyjmowanie wszystkiego co wymyślą. Odrobinę krytycyzmu człowieku, bo zginiesz w tym Świecie.

Dnia 19.05.2008 o 12:38, jakoktochce napisał:

Skoro tak twierdzisz. Prawdziwy fan będzie zawsze oglądał ten serial. Nie musi być żadnych
urozmaiceń. Nawet jak by było 10 serii to bym wszystkie obejrzał z przyjemnością. Klimat
tego serialu to to, co trzyma go przy życiu.

Prawdziwy fan powie "dość głupcie". Albo zabierzecie sie do roboty, albo spadnie oglądalność". I zobaczysz - spadnie prawie do samego dna, a w USA dno to już jakieś 8 mln dla tak dużej stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIIIEE czemu do cholery muszą ja przywracać tak sie cieszyłem że w końcu ją zabili a tu taki babol.Eehh a 4 sezon mógł być takim fajny bez niej. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 12:47, hans olo napisał:

Ale dlaczego mam oglądać po raz dwudziesty to samo pod innym tytułem i moze jeszcze nazwać
to urozmaiceniem?


Ekhm... nie chcesz to nie oglądaj? Proste... Widocznie ja nie oglądałem filmów gdzie martwi bohaterzy wracają.

Dnia 19.05.2008 o 12:47, hans olo napisał:

Typowy zaślepiony fan. Nawet fani Star Wars zdają sobie sprawę, że w filmie są poważne
bugi. To o piszesz to już jest całkowicie posłuszne przyjmowanie wszystkiego co wymyślą.
Odrobinę krytycyzmu człowieku, bo zginiesz w tym Świecie.


Zaślepiony? Przez co? Jakoś nie latam do sklepów po gadżety PB, kubki itd. Tak jak to robią fani Gwiezdnych Wojen. Mnóstwo figurek i miecze świetlne na każdej półce. Oczywiście o zaślepionych mowa.
I to nie jest posłuszne przyjmowanie tego co wymyślą. To się nazywa ulubiony serial... Jak coś lubię to oglądam/robię do końca a nie tylko jeden sezon bo reszta jest mało "innowacyjna".

I o mnie się nie martw. Ja tam sobie w tym świecie poradzę...

Dnia 19.05.2008 o 12:47, hans olo napisał:

Prawdziwy fan powie "dość głupcie". Albo zabierzecie sie do roboty, albo spadnie oglądalność".
I zobaczysz - spadnie prawie do samego dna, a w USA dno to już jakieś 8 mln dla tak dużej
stacji.


Mam przestać oglądać bo jest głupie i nikt nie ogląda ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 15:41, jakoktochce napisał:

Ekhm... nie chcesz to nie oglądaj? Proste... Widocznie ja nie oglądałem filmów gdzie
martwi bohaterzy wracają.

No to niewiele widziałeś i rzeczywiście może Ci się to wydawać innowacją.

Dnia 19.05.2008 o 15:41, jakoktochce napisał:

Zaślepiony? Przez co? Jakoś nie latam do sklepów po gadżety PB, kubki itd. Tak jak to
robią fani Gwiezdnych Wojen. Mnóstwo figurek i miecze świetlne na każdej półce. Oczywiście
o zaślepionych mowa.

Nie pisz o czymś, czego nie pojmujesz.

Dnia 19.05.2008 o 15:41, jakoktochce napisał:

I to nie jest posłuszne przyjmowanie tego co wymyślą. To się nazywa ulubiony serial...

Mój ulubiony serial to Stargate SG1. Mam Ci zacząć wyliczać to co w nim mnie irytowało? Może żeby oszczędzic sobie narazie trudu, powiedz mi co Ciebie irytuje w PB. Jeśli nic, to żaden z Ciebie fan.

Dnia 19.05.2008 o 15:41, jakoktochce napisał:

Jak coś lubię to oglądam/robię do końca a nie tylko jeden sezon bo reszta jest mało "innowacyjna".

Dnia 19.05.2008 o 15:41, jakoktochce napisał:

Mam przestać oglądać bo jest głupie i nikt nie ogląda ? O.o

Nikt Cię nawet nie będzie prosił, serial zostanie poprostu zdjęty i tyle. A to dlatego, że ludzie oglądają bezkrytycznie i scenarzyści się nie muszą wysilać, nie mobilizują się i wymyślają coraz wieksze głupoty, bo i tak wszyscy "fani" od siedmiu boleści to łykają. A jak już przegną pałę, to już jest po piwku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 11:21, marlen230 napisał:

Drugi sezon już za nami - ja widziałam też początki trzeciego. czy nie uważacie, że serial
powinien się juz zakończyć? Początek bardzo mnie ujął, pierwsza seria i pierwsze odcinki
drugiej. Potem wszystko było nagrywane na moc, widać też, że Hollywood strajkowało. A
chciałbym zobaczyć ostatni


Moim zdaniem najlepszy był sezon pierwszy gdyż scenarzyści zaskakiwali nas ciągłymi zwrotami akcji i w miarę przemyślaną fabułą. Co do drugiego sezonu też raczej nie mam zastrzeżeń, wciągała równie mocno jak seria pierwsza ale brakowało jej tego więziennego klimatu :P Seria trzecia także już za nami i co mogę o nie powiedzieć...w porównaniu do pierwszej to jest trochę gorsza. Można powiedzieć, że 90 % scen dałoby się przewidzieć bez znajomości scenariusza. Za to jak chyba wszyscy interesujący się serialem wiedzą Spojler sezon czwarty ma dotyczyć zemsty Scofield''a na Firmie Spojler Myślę, że będzie ustępował klasą sezonowi pierwszemu i drugiemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:26, hans olo napisał:

Nie pisz o czymś, czego nie pojmujesz.


No dlaczego nie pojmuję? Nie mam figurek to nie pojmuję? Nie wiem jak to jest być zaślepionym fanem? Byłem zaślepiony Pokemonami i 50 Centem ale mi przeszło... Więc proszę Cię. Powiedz mi przez co jestem zaślepiony. Bo zaślepienie to jest niewidzenie niczego poza tym na czym ma się bzika. Ja nie jestem zaślepiony przez PB to Ci mogę powiedzieć na pewno.

Dnia 19.05.2008 o 19:26, hans olo napisał:

Mój ulubiony serial to Stargate SG1. Mam Ci zacząć wyliczać to co w nim mnie irytowało?
Może żeby oszczędzic sobie narazie trudu, powiedz mi co Ciebie irytuje w PB. Jeśli nic,
to żaden z Ciebie fan.


Prawie cały trzeci sezon... Bo już było wiadomo, że w końcu i tak uciekną itd itp. Nie lubię za bardzo oglądać filmów, w których wiem co się stanie za 5 sekund a nawet na końcu.

Dnia 19.05.2008 o 19:26, hans olo napisał:

Nikt Cię nawet nie będzie prosił, serial zostanie poprostu zdjęty i tyle. A to dlatego,
że ludzie oglądają bezkrytycznie i scenarzyści się nie muszą wysilać, nie mobilizują
się i wymyślają coraz wieksze głupoty, bo i tak wszyscy "fani" od siedmiu boleści to
łykają. A jak już przegną pałę, to już jest po piwku.


Przegięcie będzie wtedy jak Scofield wystrzela wszystkich z pistoletu. A oglądając poprzednie sezony można wywnioskować, że tak się nie stanie. Zdejmą to zdejmą ale ten serial ma klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w trójce wciąż wymyślają coś na moc, coś co już było, tak że film nie jest aż tak zaskakujący. W dodatku przesadą są ciągłe zwroty akcji. O tyle, o ile oglądałam wciąż jedynke i początek dwójki, o tyle mnie nie interesuje trójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

FOX udostępnił oficjalny opis 4x01 Scylla.

W finałowym odcinku drogi Michael i Lincoln’a rozeszły się w różnych kierunkach. Lincoln zrezygnował z propozycji brata aby nadrobić z synem LJ’em stracony czas i pilnować jego bezpieczeństwa. Michael postanowił zniszczyć firmę, żeby pomścić śmierć ukochanej Sary. Jednak obaj bracia nie wytrzymali bez siebie dłuższej chwili. W 4 sezonie wiadomość, że Sara jest tak naprawdę żywa ponownie połączy braci. Ich wspólnym celem będzie zniszczenie tajnej organizacji, ale najpierw upewnią się, że Sara żyje. Scena w której Michael i Lincoln dowiedzą się, że prawdy o Sarze scenarzyści trzymają w tajemnicy.

Michael i Lincoln nawiążą współprace z rządowym agentem FBI( w rolę wcieli się Michael Rapaport) stworzą grupę sojuszników z Mahone, Bellick’iem i oczywiście z Sucre. Wszystko wskazuje na to, że Sone opuści Sucre i Bellick. Jednak po wyjściu z panamskiego więzienia nie będą dużą pomocą dla braci. W końcówce ostatniego 3 sezonu byłem przekonany, że Mahone tylko dołączy do Firmy i wszystkich informacji z nią związanych. Niestety Michael i Linc będą skazani na pomoc T-Baga, który posiada ważną wskazówkę, która ma pomóc braciom w ściganiu ich największego wroga. T-Bag również będzie planował ucieczkę zagranicę. Bracia wkrótce odkryją jedną rzecz, która mocno nimi wstrząśnie. Otóż uświadamiają sobie, że jedyną drogą do wolność będzie znalezienie Sary i zniszczenie Firmy.

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2008 o 12:38, jakoktochce napisał:

Skoro tak twierdzisz. Prawdziwy fan będzie zawsze oglądał ten serial. Nie musi być żadnych
urozmaiceń. Nawet jak by było 10 serii to bym wszystkie obejrzał z przyjemnością. Klimat
tego serialu to to, co trzyma go przy życiu.

I juz Cie lubie JakKtoChce :P
Tak ten klimat jest świetny .
Niby podświadomie wiem ze musi im sie np. ucieczka udac ale czuje to napięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko przewidywalne, ale... kurczę... kocham ten serial. :] Najlepszy sezon to pierwszy i drugi, ale.. przyjemnie mi się oglądało trzeci w wierzę, że tak będzie również z czwartym.

Prison Break 4 Life! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGROMNY SPOJLER
Są już 2 trailery promujące 4 sezon Prison Break:

http://pl.youtube.com/watch?v=oeTxDLgwgk8&feature=related

http://pl.you tube.com/watch?v=7sw14-E-Mew

Myślę że to będzie znakomity powrót do 2 sezonu. Ale zastanówmy się nad tym co można zobaczyć na tych trailerach.
Wyraźnie na drugim widać T-Baga w kapeluszu i okularach, podobnie wyglądał z 2 sezonie w Panamie. Czyżby wyszedł z Sony? W zapowiedziach wspominano o różnych rzeczach ale jak wiadomo nie wszystko jest zawsze prawdziwe.
Na pierwszym widać że Michael celuje do kogoś z gnata, widać czarne długie włosy mi na myśl przychodzi tylko jedna osoba czyli Gretchen.

Można z tego wiele wywnioskować.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:19, Meykan napisał:

OGROMNY SPOJLER
Są już 2 trailery promujące 4 sezon Prison Break:

http://pl.youtube.com/watch?v=oeTxDLgwgk8&feature=related

http://pl.you tube.com/watch?v=7sw14-E-Mew

Myślę że to będzie znakomity powrót do 2 sezonu. Ale zastanówmy się nad tym co można
zobaczyć na tych trailerach.
Wyraźnie na drugim widać T-Baga w kapeluszu i okularach, podobnie wyglądał z 2 sezonie
w Panamie. Czyżby wyszedł z Sony? W zapowiedziach wspominano o różnych rzeczach ale jak
wiadomo nie wszystko jest zawsze prawdziwe.
Na pierwszym widać że Michael celuje do kogoś z gnata, widać czarne długie włosy mi na
myśl przychodzi tylko jedna osoba czyli Gretchen.

Można z tego wiele wywnioskować.
KONIEC SPOJLERA


Spojler
Ehm a może to bedzie Sara, on pomyśli ze to jest Gretchen
w pierwszej chwili i dlatego wycelują w nią pistolet.
Koniec Spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:12, Falconer napisał:

Kiedy będzie ten 04x01?! Mój kochany Prison Break... :)

Od wrześnie w stanach z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować