Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 12:14, krak2610 napisał:

> Kiedy będzie ten 04x01?! Mój kochany Prison Break... :)
Od wrześnie w stanach z tego co wiem.


No, czyli niedługo. Wytrzymam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Pojawił się trzeci trailer 4 sezonu PB:
http://www.dailymotion.com/video/x60jbj_prison-break-new-promo_creation

Ale to nie wszystko, są już znane tytuły pierwszych 5 odcinków 4 sezonu:

4x01 Scylla - i co najlepsze DWUGODZINNY!
4x02 Breaking and Entering
4x03 Shut Down
4x04 Eagles and Angels
4x05 Safe and Sound

Ale jest jeszcze coś. Pamiętacie Kellermana?
Kellerman był tym, który zeznawał w sądzie przeciwko Firmie i logiczną tego konsekwencją było jego uśmiercenie, które zobaczyliśmy zresztą w serialu. Furgonetka, którą był transportowany nasz bohater, została napadnięta przez kilku zamaskowanych typów z bronią. Padły strzały i z daleka wyglądało to jak egzekucja. Tylko czyja - Kellermana czy strażnika?

Wątpliwości pojawiły się po tym, jak światło dzienne ujrzało wydanie DVD z 2 sezonem, na którym znajdowała się lista martwych postaci z serialu. Nie było na niej Kellermana. Niektórzy uznawali to za błąd w wydaniu (!), inni byli przekonani, że Kellerman żyje. Sam aktor, który wciela się w postać agenta, wyznał jednak w wywiadzie, że scenarzyści Prison Breaka nie są już zainteresowani jego postacią, i że nie powróci w kolejnym sezonie. To przyprawiło fanów o lekki mętlik w głowach.

Teraz jednak jest już to pewne - Kellerman ma się dobrze i powraca w 4 sezonie. Na pewno ujrzymy go w okolicach odcinka 4-5
Źródło - Prison.org.pl

Osobiście się cieszę że Kellerman będzie w 4 sezonie. Z trailerów widać że będzie dużo akcji a Kellerman był dobry w te klocki w 2 sezonie.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 15:14, Meykan napisał:

SPOJLER
Pojawił się trzeci trailer 4 sezonu PB:
http://www.dailymotion.com/video/x60jbj_prison-break-new-promo_creation

Ale to nie wszystko, są już znane tytuły pierwszych 5 odcinków 4 sezonu:

4x01 Scylla - i co najlepsze DWUGODZINNY!
4x02 Breaking and Entering
4x03 Shut Down
4x04 Eagles and Angels
4x05 Safe and Sound

Ale jest jeszcze coś. Pamiętacie Kellermana?
Kellerman był tym, który zeznawał w sądzie przeciwko Firmie i logiczną tego konsekwencją
było jego uśmiercenie, które zobaczyliśmy zresztą w serialu. Furgonetka, którą był transportowany
nasz bohater, została napadnięta przez kilku zamaskowanych typów z bronią. Padły strzały
i z daleka wyglądało to jak egzekucja. Tylko czyja - Kellermana czy strażnika?

Wątpliwości pojawiły się po tym, jak światło dzienne ujrzało wydanie DVD z 2 sezonem,
na którym znajdowała się lista martwych postaci z serialu. Nie było na niej Kellermana.
Niektórzy uznawali to za błąd w wydaniu (!), inni byli przekonani, że Kellerman żyje.
Sam aktor, który wciela się w postać agenta, wyznał jednak w wywiadzie, że scenarzyści
Prison Breaka nie są już zainteresowani jego postacią, i że nie powróci w kolejnym sezonie.
To przyprawiło fanów o lekki mętlik w głowach.

Teraz jednak jest już to pewne - Kellerman ma się dobrze i powraca w 4 sezonie. Na pewno
ujrzymy go w okolicach odcinka 4-5
Źródło - Prison.org.pl

Osobiście się cieszę że Kellerman będzie w 4 sezonie. Z trailerów widać że będzie dużo
akcji a Kellerman był dobry w te klocki w 2 sezonie.
KONIEC SPOJLERA


Napisalem dzisiaj o tym posta ale cos tam mi sie skasowalo .
Dodalem jeszcze swoje tlumaczenia tytulow odcinkow:P
I wiecej informacji SPOJLEROWANYCH.
Moze pozniej ( wieczor ) dam part1 spojlerow bo troche tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2008 o 15:14, Meykan napisał:

Osobiście się cieszę że Kellerman będzie w 4 sezonie. Z trailerów widać że będzie dużo
akcji a Kellerman był dobry w te klocki w 2 sezonie.
KONIEC SPOJLERA

WIEDZIAŁEM! Wiedziałem, że go nie zostawią w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\

W sumie to nie jestem zaskoczony tym że Kellerman wraca do gry.W scenie jego rzekomej egzekucji słychać przecież tylko strzały,później chyba jest już koniec odcinka(przynajmniej tak mi się wydaje),a w poprzednich wypadkach gdy ginął jakiś bohater prawie zawsze było widać ciało (np:Apolskis,Pathosik).Zastanawia mnie tylko jaką rolę będzie pełnił teraz w serialu,chyba już nie wróci do firmy po tym jak zeznawał przeciwko nim,a może organizacja już mu wszystko wybaczyła i dała jakąś nową robotę.$ sezon zapowiada się więc naprawdę ciekawie,szkoda tylko że na możliwość jego obejrzenia w Polsce sobie trochę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:52, raven91 napisał:

W sumie to nie jestem zaskoczony tym że Kellerman wraca do gry.W scenie jego rzekomej
egzekucji słychać przecież tylko strzały,później chyba jest już koniec odcinka


A to nie było tak, że jak Kellerman chciał popełnić samobójstwo to mu pistolet nie wypalił? ;> A potem zeznawał w sądzie przeciwko chyba Firmie.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 09:53, jakoktochce napisał:

A to nie było tak, że jak Kellerman chciał popełnić samobójstwo to mu pistolet nie wypalił? ;> A potem zeznawał w sądzie przeciwko chyba Firmie.

To bylo wtedy, gdy Kellerman byl transportowany bodajze z sadu gdzies indziej. Van zjechal z autostrady, zatrzymal sie, podeszli do niego ludzie ze strzelbami. Kellerman usmiechnal sie tylko i powiedzial cos w stylu "pospieszcie sie". Do kogo strzelali napastnicy nie bylo wiadomo - pokazane to zostalo z innego ujecia, wiec mogli to byc albo konwojenci, albo Paul. Teraz wiemy, ze to raczej byli ci pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny ktory mial umrzec a nie umarl.:P
Na razie mamy tylko dwóch takich delikwentów i myślę że na tym już się skończy.W sumie w obu tych przypadkach to było zaplanowane przez scenarzystów.Ani podczas strzałów w furgonetce,ani podczas egzekucji Sary nie widać ani samego momentu śmierci,ani później widoku ciał.W przypadku innych zabitych ich były ukazane oba momenty,więc można było się domyśleć że rola tych postaci jeszcze się nie skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Pojawiły się 2 kolejne trailery 4 sezonu Prison Break:
http://www.dailymotion.com/video/x67fbr_prison-break-season-4-trailer-new_pe ople
http://www.youtube.com/watch?v=34DNWy2q_Hw&eurl=http://www.prison.org.pl/artic les.php?id=729

Z tego można wiele wywnioskować. Widać że T-Bag się zmienił na lepsze i będzie pomagał braciom. Wiadomo do kogo już mierzy Scofield. Widać też że jest Sara, tylko szkoda że Kellermana nie pokazali albo może nie chcą. Ach mam nadzieje że 1 odcinek 2 godzinny dużo pokaże.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:17, Meykan napisał:

Z tego można wiele wywnioskować. Widać że T-Bag się zmienił na lepsze i będzie pomagał
braciom.

Bzdury. Z promo nie możemy nawet dokładnie wywnioskować do kogo mówił, a nawet jeśli powiedział to do Scofielda to i tak zapewne to był zwykły, ironiczny teksy Teodora. T-Bag się nie zmieni, minęły już 3 sezonu i jedyne zmiany jakie możemy zaobserwować to te najgorsze, jeśli na jakimś tam etapie będzie współpracować z braćmi to tylko dlatego, że będzie mieć w tym interes. T-Bag nie może się zmienić :P

Dnia 22.07.2008 o 12:17, Meykan napisał:

szkoda że
Kellermana nie pokazali albo może nie chcą.

To z Kellermanem to jakaś oficjalna informacja? Nigdzie o tym nie słyszałem, a jakoś nie wydaje mi się by jego powrót miał teraz jakikolwiek sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:17, Meykan napisał:

Kellermana nie pokazali albo może nie chcą.


Sucre i Belicka,chyba też nie ma w tych trailerach.W każdym następnym ujawnianych jest coraz więcej informacji więc pewnie niedługo pojawi się i Kellerman.Co do T-Baga to też nie wierzę w jego przemianę,jeżeli będzie chciał pomagać braciom to tylko z przymusu lub jeżeli będzie w tym widział jakąś sporą korzyść dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.
Na trailerach widać ładnie jak T-Bag będzie pomagał.

A podczas filmu będzie rozczarowanie że to sknera ale on w sumie zawsze taki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 14:10, BoloMaster napisał:

wiadomo z ilu odcinków będzie się składała 4 seria?

tak google wiedza
a ja z tego co pamietam to 22, ale dawno nie wchodzilem nigdzie wiec nie mam pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale kiedy obejrzałem te trailery to doszedłem do wnioski iż firma będzie ściagać braci, ale także Mahone''a... I właśnie Alex będzie pomagał Scofieldowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Pojawił się teraz dość długi trailer 4 sezonu Prison Break: http://www.youtube.com/watch?v=oiXWrQhyuBs&eurl

Mnie tylko zaciekawiło to że jak Scofield mierzy do Gretchen to tam razem z nimi jest Whistler. Czyżby pomagał braciom? Pewnie coś znowu kombinuje i dowiemy się oglądając sam serial.

A tutaj jest takie 3 minutowe połączenie trailerów jak ktoś wcześniej nie oglądał też warto obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=Q6bjxCbBIv8&feature=related
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cierpliwie czekać na czwarty sezon , już nie mogę się doczekać jak Scofield i Burrows wszystkich tych co im w przeszłości w czymś przeszkodzili albo wyrządzili krzywdę zaczną szukać i wtedy zacznie się wszystko od początku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować