Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 16:03, Magyk napisał:

To 1 września nowy odcinek ?

Tak, dwa odcinki naraz już się pojawiły. Polecam, te odcinki są o wiele ciekawsze niż cały drętwy 3 sezon razem wzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:49, Vesania666 napisał:

oglądał już ktoś nowego prison breaka (2 odcinki ) ? już obejrzałem, jestem zachwycony
rozwinięciem fabuły, jest po prostu świetna

No ja już też obejrzałem. I na razie również mi się podoba. Tylko szkoda zaraz że jeden z głównych bohaterów zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Moim zdaniem przesadzili z tą Sarą w 4 sezonie. W to się w ogóle nie da uwierzyć, żeby Lincoln nie rozpoznał że to głowa Sary.

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
No wiem ale sam pomysł że firma pomyślała że Linc się nie skapnie był głupi. Mi się wydaje że ona miała odejść ale potem stwierdzili że zmienią wątek i tak to wyszło.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mi się wydaje

Dnia 03.09.2008 o 16:35, Tomek1120 napisał:

że ona miała odejść ale potem stwierdzili że zmienią wątek i tak to wyszło.

Bo tak było i Nick Santora wielokrotnie to podkreślał. Doszło do nieporozumienia między Sarą Wayne Callies,a producentami i aktorka uznała,że po zakończeniu urlopu macierzyńskiego do pracy nie wróci. Później jednak ponownie zasiedli do rozmów,aktorkę udało się przekonać i wróciła. A my mamy dzięki temu tą naciąganą historyjkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnei w pierwszym odcinku działo się zadużo ale akcję trzeba było związać, jednak 2 odcinek wprowadzał już w klimat sezonu i myślę że jeśli ładnie pociagną akcję moze być to najlepszy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:53, player000 napisał:

jak dla mnei w pierwszym odcinku działo się zadużo ale akcję trzeba było związać, jednak
2 odcinek wprowadzał już w klimat sezonu i myślę że jeśli ładnie pociagną akcję moze
być to najlepszy sezon.


Mi się jednak wydaje, że nic nie przebije sezonu pierwszego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:35, Tomek1120 napisał:

SPOILER
No wiem ale sam pomysł że firma pomyślała że Linc się nie skapnie był głupi. Mi się wydaje
że ona miała odejść ale potem stwierdzili że zmienią wątek i tak to wyszło.
SPOILER

Sary nie było w III Sezonie bo była w tym samym czasie w realu w ciaży.Dla mnie najlepsza to była II Seria,a teraz robią po prostu tasiemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 01:06, Dariusz Of Java napisał:

>>>>>>>>. teraz robią po prostu tasiemca.



I chwała im za to bo w naszej telewizji i tak nic lepszego nie ma. Wole tasiemca Prison Breaka niz barwy szczęścia czy inny badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 23:18, samohud napisał:

I chwała im za to bo w naszej telewizji i tak nic lepszego nie ma. Wole tasiemca Prison
Breaka niz barwy szczęścia czy inny badziew.


Fakt, ale jest wiele innych ciekawych amerykańskich seriali. Californication, Lost, Jericho, The O.C, Dexter, Monk, The Shield i wiele innych które oglądam, tematycznie są na tyle bogate że każdy znajdzie coś dla siebie. Polskich gniotów aż żal komentować, na uwagę zasługuje dla mnie bardzo dobry serial Odwróceni, dokument "Alfabet Mafii, znakomite komendie Świat Według Kiepskich i Miodowe lata i niestety nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:13, Manieklbl napisał:

> I chwała im za to bo w naszej telewizji i tak nic lepszego nie ma. Wole tasiemca
Prison
> Breaka niz barwy szczęścia czy inny badziew.

Fakt, ale jest wiele innych ciekawych amerykańskich seriali. Californication, Lost, Jericho,
The O.C, Dexter, Monk, The Shield i wiele innych które oglądam, tematycznie są na tyle
bogate że każdy znajdzie coś dla siebie. Polskich gniotów aż żal komentować, na uwagę
zasługuje dla mnie bardzo dobry serial Odwróceni, dokument "Alfabet Mafii, znakomite
komendie Świat Według Kiepskich i Miodowe lata i niestety nic więcej



Fala zbrodni, kryminalni (szkoda ze juz koniec) cała seria Oficer, Pitbull itp. Jest tego od cholery i wszystko dla mnie równie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:59, samohud napisał:

Fala zbrodni, kryminalni (szkoda ze juz koniec) cała seria Oficer, Pitbull itp. Jest
tego od cholery i wszystko dla mnie równie ciekawe.


Wymieinone przez ciebie seriale są serialami o fabule jednoodcinkowej, niestety u nas powiązanych (co za tym idzie ciekawszych) jest bardzo mało. Styl amerykański jednak powoli wchodzi i u nas (odcinek raz na tydzień, 40 min, podział na sezony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy można skądś legalnie ściągnąć odcinki Prison Break''a? Na przykład ze stronki producenta serialu? Bo nie lubię czekać kilka miesięcy, żeby obejrzeć cały sezon :) A poza tym w TVP będzie lecieć Czas honoru o tej samej porze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:50, Quatre napisał:

Mam pytanie: czy można skądś legalnie ściągnąć odcinki Prison Break''a? Na przykład ze
stronki producenta serialu? Bo nie lubię czekać kilka miesięcy, żeby obejrzeć cały sezon
:) A poza tym w TVP będzie lecieć Czas honoru o tej samej porze :/

Jeśli masz dylemat tego typu to, całkowicie bez żadnych wyrzutów i wątpliwości na ile jesteś legalny a na ile nie, można będzie zapewne ściągnąć Czas honoru na iTVP. Ale z autopsji wiem, że DRM stosowany przez nich to zwykłe oszustwo (jak na DRM przystało). Raz działa raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:11, Quatre napisał:

Co to jest DRM?

Zabezpieczenie przed kopiowaniem. Ogólnie to płacisz smsem. Oni Ci przysyłają kod do odblokowania pliku, a następnie modlisz się by kod był poprawny lub by plik nie był uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować